8 tt a zánět močových cest

4082
18.10.19 10:25

8 tt a zanet mocovych cest

Ahoj vsem :mavam:

Jsem cca 8 tehotensky tyden a uz par dni me poboliva v levem podbrisku. Jsou to spis takove tlaky, hodne casto po tom, co jdu na malou. Jinak pri moceni me vubec nic neboli, nereze ani nepali. Vcera jsem se o tom zminila obvodnimu a ten me vzal moc na test.

Dnes jsem si volala na vysledky a rekl mi, ze tam nejaky zanet je. Ze mam v moci bile krvinky, trochu cervene a i bilkovinu. Ted momentalne hleda, jake vhodne prasky me predepsat, protoze rikal, ze v tehotenstvi se na tento problem nesmi uplne vse. Jsem z toho docela spatna, protoze jsem opravdu nikdy nemela problem s mocovymi cestami a muselo to prijit zrovna v tehotenstvi :(

Bojim se, aby bud samotny zanet nebo pak pripadne nejake leky neublizily tomu malemu. Mate s timto nektera zkusenost prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3155
18.10.19 10:32

Měla jsem zánět močáku v prvním trimestru. Chvilku teda trvalo, než zjistili, co to přesně je, protože já vůbec žádné problémy nepociťovala, jen při kontrole v poradně jsem opakovaně měla stopy krve a myslím i bílkovin v moči a ani na urologii ze začátku nic nenašli. Dostala jsem normálně antibiotika vhodná pro těhotné (myslím, že to byl Amoksiklav, ale nevím jistě) a doporučení užívat Uroval Manosa, to těhotné taky můžou. Po přeléčení bylo všechno v pohodě, mimčo taky :) Neboj se, není to žádná tragedie, ale je důležité, aby se to obzvlášť v těhotenství nepodcenilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama