8. týden časté nevolnosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
4.1.22 09:14

8 týden časté nevolnosti

Dobrý den,
chci se zeptat jsem cca v 8 týdnu těhotenství. Každý den zvracím cca až 10× denně je to opravdu šílené nic v sobě neudržím.. nejhorší je ze do toho chodím do práce takže se to odvíjí i tam chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti nechci hned utíkat k doktorovi.
Mockrát děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27777
4.1.22 09:16

No jsi těhotná a ve většině případů to přejde po 12. týdnu :nevim: Jetsli je ti špatně, bez na nemocenskou a pak se můžeš vrátit když to přejde :nevim: Žádné zázraky na to nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
4.1.22 09:41

Na to žádná ráda není, prostě přežít, v těhotenství je to normální. Můžeš to malinko zmírnit, když přijdeš na to, co ti dělá dobře, ale to je u každého jiné. Mě pomáhala ledová cola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.1.22 09:44

Snažila jsem se vyzkoušet snad všechno bohužel trpím dal ☺️ Děkuji Vám mockrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
4.1.22 09:48

Bohužel se to musí vydržet, okolo 4. měsíce by to mělo přejít. Pokud je ti zle v práci, tak běž normálně na nemocenskou. Pokud máš žaludek podrážděný, tak doporučím Hylak, který se v těhotenství může užívat a zkus pít meduňkový čaj na zklidnění. Ještě doporučím hodně pít a jíst menší porce jídla, ale častěji. Miminko potřebuje mít všechny živiny :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5115
4.1.22 10:06

@Janule721 pripadne zkusit alespon trochu nutri drinky at se do tebe alespon nejaka vyziva dostane. Ja obcas davala Manu, protoze jsem nemela na nic chut. Asi bych sla na nemocenskou a az to prejde tak zpet do prace. Ja teda nemusela, protoze delam HO a zvracela jsem jen 2× ale blbe mi bylo kazdy den cca od 15 hod. Bohuzel i ted se mi ty nevolnosti vraci i kdyz nejsou tak silne a zitra zacinam 20tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 10:59

@Janule721 To Tě lituju. V Tvém stavu bych šla na neschopenku. Já v prvním těhotenství zvracela jen párkrát v práci a bylo to nic moc.

Začínám také 8. týden. Moc nezvracím, ale je mi furt blbě a nemám chuť k jídlu, jenže čím méně jím, tím je mi hůř. Poslední dny je ale těžké se donutit něco sníst. Smrdí mi všechno. Nejen jídlo, ale prostě všechno :/.

Jinak v prvním těhotenství jsem si nechala napsat léky na nevolnost. Zkus o ně lékařku poprosit. Mám je i teď. Užívám raději jen svátečně, ale i to je velká úleva.

Anonym kvůli informaci o těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
524
4.1.22 11:06

Všeobecně mě na nevolnosti v těhotenství nejlépe zabírala kombinace omeprazolu, ranní snídaně- rohlík s něčím a k tomu cola. Omeprazol jsem měla schválený od doktora, protože se mi prostě odmítala zavřít jícnová záklopka. V téhle kombinaci jsem pak měla nevolnosti o 90% lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat