Jaké tu vidíte pohlaví miminka?

• Fotoalbum (6)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.1.22 20:42

Jaké tu vidíte pohlaví miminka?

Dobrý večer maminky, prosím řekne mi některá z vás, co vidíte na ultrazvuku? Doktoři mi to neřekli na 100% :roll:.
Chceme už nakupovat věcičky, jsem na začátku 6. měsíce. :D
Nějaká zkušenější maminka v tom určitě něco uvidí. Děkuji předem za všechny odpovědi. :dance: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10489
3.1.22 20:46

@LucieTeresia :lol: :lol: doktoři to neřeknou a tady některá ano :lol:s jistotou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26452
3.1.22 20:48

Vždyť jsou ty fotky rozmazané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 20:48

@Annabela11 No právě 😁 😁 proto jsem to tu zkusila zmínit. Řekli mi 3× holku a 2× kluka. Jsem z toho jelen 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 20:51

@topazio Tak jsem to dostala 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10489
3.1.22 20:52

@LucieTeresia Poptej se na příštím ultrazvuku svého lékaře…tady s te mazanice nikdo nic neuvidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
3.1.22 20:55

Já tedy nevidím žádné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55425
3.1.22 20:57

Tak jestli chceš slyšet stoprocentní verdikt z rozmazaný fotky, kde se x doktorů neshodlo nad originálem… za mě na 100 % holka. Reklamace nepřijímám. A malej tip - dneska prej strašně frčí žlutá, šedá a béžová :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38212
3.1.22 20:58
@LucieTeresia píše:
Dobrý večer maminky, prosím řekne mi některá z vás, co vidíte na ultrazvuku? Doktoři mi to neřekli na 100% :roll:.
Chceme už nakupovat věcičky, jsem na začátku 6. měsíce. :D
Nějaká zkušenější maminka v tom určitě něco uvidí. Děkuji předem za všechny odpovědi. :dance: :lol:

Vidím odraz mobilu. Když doktor neřekne na 100%, víc tady nezjistíš :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 21:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
3.1.22 21:03

Já na fotkách nevidím ani to, že jde o miminko. Natož jeho pohlaví :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 21:05

@Niky2 Mají tam být roztažené nožky, ale já čekám první miminko a nepoznám to na 100% co tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27339
3.1.22 21:06

Ja ani nevím na co se dívám, rozmazaná fotka, kde ani nepoznám o jakou část dítěte jde :D z toho ti tu nikdo nic neřekne a už určitě bych se taky neřídila nějakým anonymním typem a na jeho zakládě nakupovala výbavu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38212
3.1.22 21:06
@LucieTeresia píše:
@Niky2 Mají tam být roztažené nožky, ale já čekám první miminko a nepoznám to na 100% co tam je.

Když to nevidí doktor, co celý den kouká do vagín a děloh, tak tady asi většího odborníka nepotkáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
3.1.22 21:15

Jak chces tu po nas podle fotky a jeste k tomu silene rozmazane, kde neni lautr nic k rozeznani, strilet pohlavi 8o to nevymyslis. Pokud ti doktor rekl, ze vidi kluka a pak holku, tak tady necekej osvetu. Pockej do dalsi navstevy nebo do porodu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat