Těhotenství | Jaké tu vidíte pohlaví miminka?
Dobrý večer maminky, prosím řekne mi některá z vás, co vidíte na ultrazvuku? Doktoři mi to neřekli na 100% :roll:. Chceme už nakupovat věcičky, jsem na začátku 6. měsíce. :D Nějaká zkušenější maminka v tom určitě něco uvidí. Děkuji předem za všechny odpovědi. :dance: :lol:
- Autor: LucieTeresia
- Vloženo: 03.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána