Vysoké teploty, angína v 1. trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
136
3.1.22 15:57

Vysoké teploty, angína v 1 trimestru

Dobrý den chci se zeptat jestli je tu nějaká pani/slečna, která na začátku těhotenství dostala angínu. Já dostala teploty 38,5 o víkendu (2dny Teda v téhle horečkach).. Hrozně natekly krk. Podle poslední MS. Bych měla být 9+1tt. Příští týden jdu na první poradnu a tak se teprve uvidí v jakým tt jsem přesně.
Jde mi o. To že Paralen jsem. Si vzala až večer a to půlku Paralenu 500. V noci jsem. Mela taky furt přes 38..
Dnes (pondělí) jsem byla u dr a dal mi penicilin.
Ale chci se zeptat na netu jsem si přečetla že horečky přes 38 jsou nebezpečné a můžou způsobit vrozené vady jako rostep atd. Myslíte že se mám bát že jsem to zanedbala a nevzala si Paralen dřív nebo plnou dávku? Byla jste některa taky na tom jako já a máte dítě v pořádku? Děkuji… Budu trnout do 1 screeningu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
144
3.1.22 20:35

Dobrý večer, blizka kamaradka přesně tak. Angína, horečka, antibiotika, 1. trimestr. Dítě má 8 měsíců a je zcela zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1357
3.1.22 23:21

V tvém případě bych se hlavně uklidnila, jelikož stres miminku také nepřispívá… Už se stalo, tak to hoď za hlavu… Dostala si snad oprávněně ATB, ta by měla v případě penicilinu rychle zabrat a uleví se ti. Měla jsem horečku u prvního těhotenství cca ve 14. týdnu a holka je v pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat