Jsem zmatena, nechapu postup

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
722
3.1.22 10:55

Jsem zmatena, nechapu postup

Zdravím, jsem po ivf tehotna, po zjisteni me poslali k memu gyn ( nejsem tam dlouho) a nemam to tam rada, problemy se vsim i s dovolanim, je tam recepce ale dovolate se vzy do automatu, no nic. Tak jsem tam prisla v 9+5 udelal mi stery a rekl at se objednam za 14 dni, rikam si super to uz je prvni screening, ale bylo mi divne, ze nerekl nalacno ap. Volam dneska( z 20 cisel jsem nasla mobilni a hura dovolala jsem se)a rikam, ze jsem se mela objednat na 12tt a ona…nooo a co jako potrebujete, ja rikam nevim, nejake to vysetreni, ja jsem poprve tehotna, tak mi rekla at tedy prijdu, ze se domluvim s doktorem, dala mi termin navstevy a plus ze mam jeste v tydnu volat a zase na ten zaznamnik :( ze se mam domluvit s doktorem. Nechapu, proc to neslo pri te schuzce, proc se mam znova objednavat a prijit a domlouvat se znova a jeste i volat a domlouvat se i po tel. Kdyz tam prijdu na tu domluvu, budu 12+5 a to me objedna na dalsi schuzi, kdy se bude jednat o tom kdy mi budou brat krev ap??? Jsem trochu nasrana i nervozni, je mi 40 a chtela bych tu krev stihnout nejak jak se ma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4239
3.1.22 10:56

Zkus jestli tě nevezmou jinde. Tohle je hrozný přístup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
3.1.22 11:05

Sežeň jiného gynekologa. Jestli jsi z Prahy a okolí, můžu doporučit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
3.1.22 11:06

Na první screening se chodí na vyšší pracoviště, aspoň teda když jsem byla těhotná, tak první mi nedělali na gynde ale v porodnici. A krev se bere určitě dřív nez v tom 12tt. Ale je pravda, ze netuším jak to chodí po ivf, třeba tam jsou nějaké postupy nebo vyšetření jinak.

Ja bych každopádně zkusila, jestli by te nevzali na jiné gynekologii, přece jen v těhotenství tam budeš 1-2× měsíčně a za mě je důležité mít ke svy doktorce důvěru a ne se muset ještě stresovat tím, jestli mi někdo vůbec vezme telefon, když budu potřebovat …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
3.1.22 11:13

@Any9 Ne všude to tak je. Já chodila na všechny screeningy ke svému gynekologovi, ale musí na to mít speciální certifikáty a školení a pod. aby ty screeningy mohli dělat. Ti, kteří je nemají, posílají pacientky do nemocnic a nebo k jiným gynekologům.

@Levana33 Změň gynekologa. Určitě. A co nejrychleji. Protože pak propásneš to okno vhodné k prvnímu screeningu a bude všechno v trapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5115
3.1.22 11:15

@Levana33 Nekde berou krev az v den screeningu, muj doktor treba dela vsechna vysetreni vc cukrovky a monitoru a posila az ve 40tt do porodnice. Jen poskytne podklady porodnici online. Mohu doporucit Praha - Prosek. Zaplatis si, ale ted posledne v 19tt mi delal rovnou i 3D a veskere info posila do emailu klidne ve 3 rano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
3.1.22 11:17

Tak holky kam v Brne? Ja chci urcite tu krev nejak stihnout? Kdy je idealni odber?

Jinak se stehuji k Olomouci a tam budu resit Unicov gyn. a porodinci Stemberk :) jestli vsechno pujde jak ma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
3.1.22 11:29

@Levana33 já mám v Brně velmi dobrou zkušenost s MUDr. Gregušem v Prenatalu na Veveří. Moje cesta k miminku nebyla úplně jednoduchá a nikdy jsem neměla problém, že bych u něčeho nevěděla proč nebo tak. Ale teda krev mi taky brali až ve 14tt společně s odběry na screening a screeningovym ultrazvukem. Dělají ho tam, ale jiný doktor, MUDr. Greguš na to nemá certifikát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
3.1.22 11:32

Na screening se můžeš objednat jinam kamkoliv. A jinak bych našla co nejdříve jiného gynekologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
3.1.22 11:32

@Ivusska777 takhle pozde to nechci…ono to vypada, ze to tak i planuje…mam stejneho doktora :D doktor samotny mi nevadi, ale milion lidi okolo, leva ruka nevi co dela prava.
No asi je jeho postup delat odbery a utz ve 14tt :( zkusim se domluvit na driv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
3.1.22 11:33

@Ivusska777 jo ale jsem na Orli ne na Veveri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
3.1.22 11:37

@Levana33 a ty k němu chodíš na Orlí, že? Tam jsem taky byla a ten systém mi tam hodně vadil, tak jsem právě přešla do Prenatalu, kde je to sto a jedna. A navíc jsem tam nikdy (s výjimkou screeningu, ale to se dá pochopit, když ty miminka nespolupracují) nečekala snad ani minutu vůči objednání. Jinak proč tu krev nechceš tak pozdě? Tam se zas tak nic důležitého nebere, aby byl velký rozdíl, jestli se vezme o týden dřív nebo později. Snad jen cukr a to jestli se bojis, tak se necpi zbytečně sladkym s ovocem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
3.1.22 11:42

@Ivusska777 ja ctu clanky jak je idelalni mezi 10-13tt, pridam si do toho muj vek a bojim se, aby to nebylo uz moc hranicni, je to pro muj klid :D

Jinak ja se stehuju, tak prejiti uz poresim v Unicove nekde. Ten system me na te Orli vytaci a ta domluva s tema lidma, ja nez sla na ivf tak mi trvalo 3/4 roku domluva na hormonalni profil!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34604
3.1.22 12:05

V Brne Dr. Doubek, sam dela screeningy, mega odbornik a milej chlap, ma ted svoji samostatnou ordinaci, dle nevim zda jeste nabira nove pacientky, je dost zadany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16769
3.1.22 12:08

Najdi si jineho gynekologa, v tehotenstvi je dobry gynekolog dost zasadni.

A na screening se rovnou sama objednej na vyssi pracoviste, ja byla treba v Gennetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat