5. den zpoždení MS

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 02:37

5. den zpoždení MS

Dobrý den,

je mi 15, neměla jsem pohlavní styk, ale s přítelem jsme už nějáke věci zkoušeli. Už je 5. den kdy se mi měla dostavit menstruace, a stále se mi nedostavila. (Dostavuje se vzdy 28-30.) Menstruaci mám od 14. Asi 4 cykly pred tim mi vynechala ůplně. Ale teď se bojím, protože jsme s přítelem, jak jsem psala, už něco zkoušeli, jestli mu treba nahodou na prstu nezustal preejakulat. Přítel mi donesl test z rossmannu, ten jsem zkusila vcera (4.den), a byl negativni. Ani necitim, ze by se mi MS mela dostavit.

Take chci dodat, že jsem minuly mesic prodelala strevni chripku, jestli by to take melo nejaky vliv na moji ms.

Myslíte si ze je nějaka sance ze jsem tehotna? Nebo se zbytecne stresuji? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
4.1.22 02:41

Pokud byl test negativní, nebála bych se. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
4.1.22 05:23

Myslím si, že pokud nebyl pohlavní styk, tak těhotná nejsi, můžeš to mít souple i tou střevní chřipkou a právě stresem, že se bojíš, že jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
4.1.22 07:38
@Anonymní píše:
Dobrý den,

je mi 15, neměla jsem pohlavní styk, ale s přítelem jsme už nějáke věci zkoušeli. Už je 5. den kdy se mi měla dostavit menstruace, a stále se mi nedostavila. (Dostavuje se vzdy 28-30.) Menstruaci mám od 14. Asi 4 cykly pred tim mi vynechala ůplně. Ale teď se bojím, protože jsme s přítelem, jak jsem psala, už něco zkoušeli, jestli mu treba nahodou na prstu nezustal preejakulat. Přítel mi donesl test z rossmannu, ten jsem zkusila vcera (4.den), a byl negativni. Ani necitim, ze by se mi MS mela dostavit.

Take chci dodat, že jsem minuly mesic prodelala strevni chripku, jestli by to take melo nejaky vliv na moji ms.

Myslíte si ze je nějaka sance ze jsem tehotna? Nebo se zbytecne stresuji? :mrgreen:

Těhotná nebudeš, klid. Možná to je jen podvědomí stresem, že se toho prostě bojíš 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1757
4.1.22 08:44

Menstruaci mas strasne kratce a podle toho, co pises, tak ti jeste cyklus hapruje. To, ze dostanes druhou, treti menstruaci neznamena, ze dalsi budou v tom samem cyklu. Telo se s tim zziva, tudiz ji muzes mit nepravidelnou jeste nejaky ten patek. Tudiz se uklidni a hod do klidu. Ano, chripka a stres ti to rozhodit, cili opozdit muze. Pro uklidneni pocuravej testy, ja v 15 byla taky stresarka, kamoska vetsi. Ta byla tak vystresovana, ze mela skrinku plnou testu a umela uz na ne nacurat pekne bez sklenicky. :mrgreen: Ale to byl extrem. :mrgreen: Ve tvem pripade je vychodisko test, ten je negativni. Takze klid 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
4.1.22 09:06

Nepravidelná ms je v tvém věku normální :kytka: srovná se časem..těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 00:28

A myslíte si že by bylo v pořádku, kdyby mi menstruace znovu vynechala úplně?

• Citovat
  • Nahlásit
1410
5.1.22 07:00

Ano, měla jsem to taky tak..třeba dva/tři měsíce nic…později jsem měla antikoncepci, která to srovnala, když jsem s přítelem spala..takže až začnete, tak se nějak chraňte. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.22 10:38

Zdravím :) chci se Vás zeptat. Začínáme se snažit s přítelem o miminko. Cca od 23.12 kdy to tak nějak vypuklo. Já vím že tomu mám nechat volný průběh a nějak se ne nervovát zda to klapne ci ne. Ale spíš je to ze zvědavosti zda to klaplo. Nyní je to 7 den co se mi zpozdila MS. Je pravda Teda že od včera lehce spinim. Žádné bolesti břicha. Jediné co tak od té doby co jsme se začali snažit jsem měla bolesti v podbřišku, na levém a na pravém vaječníků. Ale od včera jen sem tam. Mám plnější poprsí. Výkyvy nálad. Chvílemi je mi na zvracení a mám bolesti hlavy, ale to je asi spíš psychické. Poslední MS jsem měla cca začátek 5.12. Většinou nejdéle jsem ji dostala 21den od poslední MS. A testují se. Bohužel negativní. Snad jsem to napsala srozumitelně. Nezlobte se pokud je to blbý dotaz. Ale tohle řeším poprvé. A chtela bych vědět názory zkušených žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
5.1.22 10:43

@Monty 2019 pokud je test negativní, tak to nevypadá..spíše se rozjíždí ms..po 7 dnech by ukázal jasné dvě čárky, můžeš zkusit ještě jeden, kdyby byl tenhle vadný..to se muže stát, testuj ráno :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.22 10:49

Já jsem takový blázen že jsem testovala už asi 5 X :mrgreen: a tedy jak říkáš pokaždé ráno. Jen je mi divné, ze nikdy to nebylo tak dlouhe zpoždění. Navíc mě vždy bolí břicho. Uz hned první den.. A děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.22 10:51

@Petrussee pardon zapomněla jsem tě označit. :mrgreen: jak říkám jsem tu poprvé. Zatím jsem jen byla divákem těchto konverzaci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
5.1.22 11:01

@Monty 2019 já nikdy neměla pravidelnou ms, takže jsem zvykla na různá zpoždění, vynechání a tak..ale držím palce, ať se co nejdříve zadari :andel: zkus se nestresovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.22 11:04

@Petrussee Dekuju jsi moc milá. :) ještě se chci zeptat. Máte zkušenosti s merenim BT?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
5.1.22 11:10

@Monty 2019 já jsem neměla rok ms..ztráta váhy, psychika..pak minuly rok v lednu dorazila, únor a březen taky, dělala jsem si akorát ovulacni testy, abych vedela, jestli tělo funguje jak má..a v dubnu jsem otěhotněla..ještě jsem teda před otehotnenim začala brát kyselinu listovou, doporučuje se před a první trimestr..a v sobotu mám termín :D, takže to chce hlavně klid :kytka: pak jsou ještě nějaké čaje na podporu ;) a srovnání cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat