9 měsíční se chytá za uši

337
3.8.20 22:25

9 měsíční se chytá za uši

Ahojky holky. Moje holčička, 9 měsíců, se dnes celý den chytá za obě uši a občas měla i nakloněnou hlavičku na jednu stranu. Jinak byla spokojená, nevypadalo, že by jí něco trápilo. Teď se akorát hrozně vrtí ze spaní a ručičky má opět na uších.. Nevíte, co by to mohlo být? Rostou jí teď 3 zuby nahoře najednou, měla rýmu, tak mě napadlo jestli by to nemohlo být i od toho, nebo třeba zánět středního ucha - to by jí ale bolelo asi jen jedno a pořádně, ne? Moc děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1115
3.8.20 23:03

@marlenka216 při zánětu bývá většinou teplota a když se zmáčkne tam kde začíná ucho, tak to děsně bolí a určitě by začala plakat… Jinak nevím co by to mohlo být… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
3.8.20 23:04

Ahoj, co mě popisoval syn, tak první ho ousko začalo svědit a pak přišla bolest. Tak mě napadlo, jestli tvé maličké nesvedí ouska. Ale, že obě najednou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
4.8.20 09:04

@marlenka216 syn v necelem roce si take chytal za ucho (jen jedno) a sla jsem s nim na ORL. Vse bylo v poradku, jen pry zjistil, ze ma usi :mrgreen: Druhy syn mel pichane ucho ve 2 letech a take si jen obcas na ucho sahnul. Takze asi extra bolest by prisla az pozdeji, kdybych s nim hned nesla k lekari. Ja tedy s usima chodim radej zbytecne, nez neco zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.20 13:52

Syn to taky dělal a nikdy s ušima nic neměl. Dělal to hlavně při jídle Dr. říkala, že asi jen zjistil, že má uši :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama