A-DERMA Cytelium Spray

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
salamander369
Závislačka 2535 příspěvků 02.11.14 21:50
A-DERMA Cytelium Spray

Ahoj ženy, chci se zeptat, zda nemáte některá vyzkoušeno toto na AE : A-DERMA Cytelium Spray, mám 8.měcíční mimi a máme hrozná AE na tvářičkách a vzadu na krčku, už sem z toho zoufalá, kožní mi pořád dávají nějaké míchané mastičky z lékarny - né kortikoidy, a nic pořádně nepomáhá…

Reakce:
Ivtcha
Echt Kelišová 8933 příspěvků 02.11.14 22:49

Kosmetika A-derma je na AE všeobecně vhodná a kvalitní. Otázka je, jestli je ten sprej pro vás vhodný. Jaký ekzém to je? Sprej hodně vysušuje, takže pokud už je AE suchý, tak vhodný není. Zkus třeba A-derma Exomega - ten je i na promazávání.
Napiš, jaký ekzém malý má :think:

salamander369
Závislačka 2535 příspěvků 03.11.14 12:54

@Ivtcha - taky sem ho teď objevila, myslím tu exomegu a obj. si to v lékárně, hodí se určitě, teď to má momentálně tak, že vzadu za krčkem jak má faldík tak tam jí to trošku mokvá, ale zároveň kde se to nedotýká olupuje a tváře má jakoby zapálený, ale udlupují se jakoby oranžové kousky :,(

Ivtcha
Echt Kelišová 8933 příspěvků 03.11.14 22:33

@salamander369 Zkoušela jsi masti se zinkem? Zkus to přejet Sudocremem nebo zinkovkou, hodně dobře se po nich hojí. Další věc - probiotika, určitě zařaďte to jídelníčku každý den dávku, já ještě koupu dceru ve vaně s Tea tree olejem, je to taková přírodní desinfekce. Dcerka má na celém tělíčku, tak bojujeme hodně :?

salamander369
Závislačka 2535 příspěvků 04.11.14 12:22

@Ivtcha - Sudocreme jí to hrozně vysušuje, to už mám odzkoušené, ale v lékárně mi ještě pani doporučila Cannabiox E - četla jsme o tom i tady a mažu teda od včera a zlepšení se mi tam zdá :dance: tak doufám že to tak půjde dál.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >