A do třetice - co nějaké změny?

9868
11.8.09 10:36

Co takhle nějaké změny a vylepšení?

Ahoj :)

Nastal čas, kdy je čas a chuť (a hlavně možnost) udělat na eMiminu změny a vylepšení - a může toho být i hodně :) Tak šup, co udělat?

Za sebe mám třeba výpis příspěvků od uživatele (pak vznikne takový deníček - není to můj nápad, ale je výborný), zrušení prastarých registrací, lepší organizace fotogalerie…
No a líbila by se mi docela volba vlastního skinu.

Co vy?

L.

PS: Prší, jedeme na zámek, budu odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
11.8.09 10:42

Já bych uvítala označení nových příspěvků v diskuzích. Jako je to u komentářů v deníčku. Když sleduju diskuzi, tak abych přesně věděla, co už jsem četla nemusela hledat, kde jsem skončila.
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
11.8.09 10:49

Šak přece když sleduješ diskuzi a chodí ti upozornění na mail, tak tě ten odkaz vždycky hodí na nejstarší příspěvek, který byl napsaný od tvojí poslední návštěvy… Aspoň mně to tak dělá… Je fakt, že někdy je třeba chvilinku počkat - načte se jakoby stránka a pak to teprve přeskočí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
11.8.09 10:52

K tématu:

Skiny, skiny!!! :lol: Teď nedávno jsem nad tím uvažovala, že to tu nadnesu :lol: Buď nějaký větší výběr nebo i tvorba toho vlastního by byla super…

Jináč nevím, popřemýšlím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
11.8.09 11:01

Co je skin?
Já bych se vrátila k myšlence popsat „pravidla slušného chování“ v diskusích aneb co je možné, co k diskusi a co už ne. Aby útlocity i sprosťáci zhruba věděli na čem jsou, podomnní prodejci a propagátoři lepších zítřků aby se kodifikovaně krotili atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
11.8.09 11:04

Skin je jakože vzhled stránky - takže nemusíš mít eMimino modré, ale třeba zelené nebo fialové s puntíkama, můžou jinak vypadat menu, jiné ikonky… A každý uživatel si může podle sebe vybrat vzhled, jaký bude chtít.

Třeba ve WinAmpu bývají často skiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
11.8.09 11:10

Tak mně bleděmodré emimi vyhovuje, vlastní kůži nepotřebuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
11.8.09 11:12
BaraF píše:
Co je skin?
Já bych se vrátila k myšlence popsat „pravidla slušného chování“ v diskusích aneb co je možné, co k diskusi a co už ne. Aby útlocity i sprosťáci zhruba věděli na čem jsou, podomnní prodejci a propagátoři lepších zítřků aby se kodifikovaně krotili atd..

Opakování je matka moudrosti, viď - uděláme :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
11.8.09 11:18

Re: Co takhle nějaké změny a vylepšení?

Lesina píše:Za sebe mám třeba výpis příspěvků od uživatele (pak vznikne takový deníček - není to můj nápad, ale je výborný)

Lesino já se jen chci zeptat, to funguje jen mě, nebo už fakt nevím? Já když si na hlavní stránce fóra kliknu nahoře na

Zobrazit nejnovějších 50 diskusí
Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
Zobrazit vaše příspěvky
Zobrazit příspěvky bez odpovědí

Tak se mi přesně takový deníček otevře, přesně vím kam jsem kdy přispívala a jestli je tam od mé poslední návštěvy nový přříspěvek…Jen bych hlasovala za, aby se tam zobrazovala i témata která založili anonymní uživatelé, protože ty to neukazuje. Už jsem v několika diskuzích lidičkám říkala a nikdy žádná odezva, tak teď si fakt nejsem jistá jestli to není jen nějaká moje vý:,–(a :lol: :lol:
A pak je tu řece profil, který regisruje, všechny příspěvky konkrétního uživatele

Za sebe bych uvítala možnost záložek v diskuzích (i dlouhodobějších záložek, abych třeba nemusela furt dokola psát, nebo pracně hledat návod na metřík, vládání fotek…,ale prostě jen otevřela záložku a mohla číst)

a to druhý jsem zapomněla tak snad si ještě vzpomenu…

Jo už vím, mazání vlastních fotografií ve fotogalerii!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
11.8.09 11:22

Re: Co takhle nějaké změny a vylepšení?

lacenka píše:
Lesina píše:Za sebe mám třeba výpis příspěvků od uživatele (pak vznikne takový deníček - není to můj nápad, ale je výborný)

Lesino já se jen chci zeptat, to funguje jen mě, nebo už fakt nevím? Já když si na hlavní stránce fóra kliknu nahoře na

Zobrazit nejnovějších 50 diskusí
Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
Zobrazit vaše příspěvky
Zobrazit příspěvky bez odpovědí

Tak se mi přesně takový deníček otevře, přesně vím kam jsem kdy přispívala a jestli je tam od mé poslední návštěvy nový přříspěvek…Jen bych hlasovala za, aby se tam zobrazovala i témata která založili anonymní uživatelé, protože ty to neukazuje. Už jsem v několika diskuzích lidičkám říkala a nikdy žádná odezva, tak teď si fakt nejsem jistá jestli to není jen nějaká moje vý:,–(a :lol: :lol:
A pak je tu řece profil, který regisruje, všechny příspěvky konkrétního uživatele

Za sebe bych uvítala možnost záložek v diskuzích (i dlouhodobějších záložek, abych třeba nemusela furt dokola psát, nebo pracně hledat návod na metřík, vládání fotek…,ale prostě jen otevřela záložku a mohla číst)

a to druhý jsem zapomněla tak snad si ještě vzpomenu…

Jo už vím, mazání vlastních fotografií ve fotogalerii!

Jj, jde o export celých příspěvků do texťáku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
11.8.09 11:26

Já se moc přimlouvám za možnost udělat si vlastní sekci oblíbených diskuzí, abych nemusela dohledávat podle svých příspěvků…občas toho sleduju víc…jak někdo psal, záložky…
A taky se přidávám k BářeF, nedávno se to tu nakouslo, konkrétní pravidla diskuzí a také třeba i napsat, v jaké situaci se sahá ke krajním řešení (např. zakázaný přístup).
A pak se taky kdesi nakouslo, že anonymy často bývají ve slušných diskuzích prvoplánově hnusné, tak jestli není nějaká možnost korigovat, ale přitom nepřijít o možnost vyjádřit se anonymně třeba v případě příliš intimního tématu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
11.8.09 11:28

Tak ja bych byla urcite pro ty zalozky, kam si dam svoje diskuze, kam chodim, vcetne uzamcenych, a nemusela to pak sahodlouze hledat… :)

Skiny jsou taky fajn napad, ikdyz pro me ne prioritni ;)

a pak bych nejakym zpusobem zakazala ty novy diskuze plny reklam, nebo je nechala okamzite mazat..... Nebo takovy ty diskuze, jako tu byla vcera, Kliknete na odkaz a vyhrajte notebook, fotak atd..........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
11.8.09 11:34

Tak jestli se můžu přidat, já bych byla pro skiny, mám celkem všeobecný problém se světlými stránkami, takže všude kde to na diskuzích jde si to měním na tmavé :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
11.8.09 11:37

Moc a moc se přimlouvám za smazání duplicitních diskusí a za nějaký řád v nich. Tím myslím, že by třeba termíny porodu byli seřazeny podle roku a tak.

A nějaký nový, přehlednější vzhled stránek by se mi teda taky moc líbil. Modrá je dobrá, ale už jí bylo dost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
11.8.09 11:40

Jo, ty „reklamní“ diskuze mě taky štvou, ale uhlídat se to dá asi těžko… :roll:

Záložky i oblíbené diskuze by byly fajn…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama