A zase ten Clearblue

Anonymní
1.9.21 10:38

A zase ten Clearblue

Ahoj holky, dneska ráno jsem zkoušela digitální Clearblue s tím, že tam vyšlo - ale s obrysem pluska. Beru to jako negativní. Ale - ano, vím že se nemá rozebírat. Vím že digi funguje na jiném principu. Nicméně i tak jsem ho rozebrala, protože jsem někde našla fotku jak vypadá když je +1-2, +2-3 apod. No a vzhledem k tomu že ten můj rozebrany digi vypadá podobně jako ten +1-2, tak se ptám, zda to minusko nemůže být pouze nízkou hladinou HCG v moči? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10798
1.9.21 10:42

Jak dlouho máš po vynechani menstruace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
1.9.21 10:42

Co si udělat klasický papírkový? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Beruška včelička
1.9.21 10:48

Udělej si klasický papírový. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2131
1.9.21 10:54

Tywoe. Pockej tyden a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 10:55
@JancaS84 píše:
Jak dlouho máš po vynechani menstruace?
@Angry_birds píše:
Co si udělat klasický papírkový? :palec:
@Beruška včelička píše:
Udělej si klasický papírový. :mrgreen:

Já právě nevím jestli už mi vynechala. Mám dost rozhozené cykly, ale dle mého odhadu měla přijít dnes/zítra. Ani nevím kdy byla ovulace. Vím že byla stoprocentně dle UZ, ale kdy, to nevím. :think: a teď babo raď :nevim: :mrgreen: asi fakt budu muset zkusit papírový :D

• Citovat
  • Nahlásit
2063
1.9.21 10:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dneska ráno jsem zkoušela digitální Clearblue s tím, že tam vyšlo - ale s obrysem pluska. Beru to jako negativní. Ale - ano, vím že se nemá rozebírat. Vím že digi funguje na jiném principu. Nicméně i tak jsem ho rozebrala, protože jsem někde našla fotku jak vypadá když je +1-2, +2-3 apod. No a vzhledem k tomu že ten můj rozebrany digi vypadá podobně jako ten +1-2, tak se ptám, zda to minusko nemůže být pouze nízkou hladinou HCG v moči? :)

A to je přesně důvod proč se nemá rozebírat, ty dvě čárky tam jsou i když si ten test udělá chlap a to ti píšu, protože jsme to schválně zkoušeli. Každopádně pokud tak udělej si jak radí ještě holky nahoře, klasický papírový ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 11:20

Jo a holky, ještě podotknu že dva dny předtím než jsem zkoušela Clearblue, jsem zkoušela obyčejný papírový Livsane citlivost 10 a tam se duch ukázal, na fotce asi blbě vidět ale v reálu se nemusí ani nijak extra hledat… Každopádně dneska zkusím nový test a ten to rozsekne :)

• Citovat
  • Nahlásit
242
2.9.21 14:14
@Anonymní píše:
Jo a holky, ještě podotknu že dva dny předtím než jsem zkoušela Clearblue, jsem zkoušela obyčejný papírový Livsane citlivost 10 a tam se duch ukázal, na fotce asi blbě vidět ale v reálu se nemusí ani nijak extra hledat… Každopádně dneska zkusím nový test a ten to rozsekne :)

Ahojky, nějaký malý náznak tam vidím, ale to klidně může být i prosvitajici ryska, ale může to být i duch. Zkoušela už jsi nový test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
2.9.21 14:26

A co si místo věcí, který víš, že se nemaj dělat koupit jiný test a zkusit to za 2 dny? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat