Reklama

Absces ve 22. týdnů těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 07.01.18 14:26
Absces ve 22. týdnů těhotenství

Dobrý den, budu začínat 22. týden těhotenství. Už v minulosti mě trápily abscesy, kvůli holení a říznutí. Vždy, když se říznu, tak se mi na tom samém místě udělá absces (dá se říct že je to velký, bolestivý bed'ar). Momentálně se mi udělal nad konečníkem, na stydkém pysku. Byla jsem s tím v minulosti na pohotovosti a řekli mi, že když to praskne, je to v pohodě. Ted' jsem těhotná a bojím se, že to může ublížit dítěti. Zítra jdu do těhotenské poradny, ale přemýšlím zda zajít na pohotovost ještě dnes. :nevim: Absces mám 3. den a furt nechce prasknout, mažu s Ichtoxyl. Děkuji za kažkou odpověd'. :,(

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.01.18 14:42

@Heellen01 Ichtoxyl určitě můžeš jelikož mi to též předepsal gynekolog na takový případ jako máš ty a jsem těhotná :) počkala bych do zítra.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 07.01.18 14:49

Ahoj, já si myslím, že to dítěti nemůže ublížit a do zítra to určitě vydrží. Ja bych se asi řídila tím, jestli máš u toho horečky nebo ne.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 07.01.18 15:14

Na pohotovost bych nejezdila. Do zitra to vydrzi a ditku neublizi.

A zamyslela bych se nad tim holenim. Jestli nedelas neco spatne. Ja se holim uz x let a nikdy jsem se nerizla :nevim:.

podaji
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 15:35

Ono mozna ani nejde o to jak se holi ale cim se holi. Je potreba pouzivat kvalitni holitka. Vice britu, s paskem a ochranou. Pak je holeni pohoda. Kdyz jednorazovky tak opravdu jednou..pak je vetsi sance ze se clovek rizne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >