Absces ve 22. týdnů těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 07.01.18 14:26
Absces ve 22. týdnů těhotenství

Dobrý den, budu začínat 22. týden těhotenství. Už v minulosti mě trápily abscesy, kvůli holení a říznutí. Vždy, když se říznu, tak se mi na tom samém místě udělá absces (dá se říct že je to velký, bolestivý bed'ar). Momentálně se mi udělal nad konečníkem, na stydkém pysku. Byla jsem s tím v minulosti na pohotovosti a řekli mi, že když to praskne, je to v pohodě. Ted' jsem těhotná a bojím se, že to může ublížit dítěti. Zítra jdu do těhotenské poradny, ale přemýšlím zda zajít na pohotovost ještě dnes. :nevim: Absces mám 3. den a furt nechce prasknout, mažu s Ichtoxyl. Děkuji za kažkou odpověd'. :,(

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 07.01.18 14:42

@Heellen01 Ichtoxyl určitě můžeš jelikož mi to též předepsal gynekolog na takový případ jako máš ty a jsem těhotná :) počkala bych do zítra.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 07.01.18 14:49

Ahoj, já si myslím, že to dítěti nemůže ublížit a do zítra to určitě vydrží. Ja bych se asi řídila tím, jestli máš u toho horečky nebo ne.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 07.01.18 15:14

Na pohotovost bych nejezdila. Do zitra to vydrzi a ditku neublizi.

A zamyslela bych se nad tim holenim. Jestli nedelas neco spatne. Ja se holim uz x let a nikdy jsem se nerizla :nevim:.

podaji
Kecalka 370 příspěvků 3 inzeráty 07.01.18 15:35

Ono mozna ani nejde o to jak se holi ale cim se holi. Je potreba pouzivat kvalitni holitka. Vice britu, s paskem a ochranou. Pak je holeni pohoda. Kdyz jednorazovky tak opravdu jednou..pak je vetsi sance ze se clovek rizne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama