Absces ve 22. týdnů těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 07.01.18 14:26
Absces ve 22. týdnů těhotenství

Dobrý den, budu začínat 22. týden těhotenství. Už v minulosti mě trápily abscesy, kvůli holení a říznutí. Vždy, když se říznu, tak se mi na tom samém místě udělá absces (dá se říct že je to velký, bolestivý bed'ar). Momentálně se mi udělal nad konečníkem, na stydkém pysku. Byla jsem s tím v minulosti na pohotovosti a řekli mi, že když to praskne, je to v pohodě. Ted' jsem těhotná a bojím se, že to může ublížit dítěti. Zítra jdu do těhotenské poradny, ale přemýšlím zda zajít na pohotovost ještě dnes. :nevim: Absces mám 3. den a furt nechce prasknout, mažu s Ichtoxyl. Děkuji za kažkou odpověd'. :,(

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 07.01.18 14:42

@Heellen01 Ichtoxyl určitě můžeš jelikož mi to též předepsal gynekolog na takový případ jako máš ty a jsem těhotná :) počkala bych do zítra.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 07.01.18 14:49

Ahoj, já si myslím, že to dítěti nemůže ublížit a do zítra to určitě vydrží. Ja bych se asi řídila tím, jestli máš u toho horečky nebo ne.

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 07.01.18 15:14

Na pohotovost bych nejezdila. Do zitra to vydrzi a ditku neublizi.

A zamyslela bych se nad tim holenim. Jestli nedelas neco spatne. Ja se holim uz x let a nikdy jsem se nerizla :nevim:.

podaji
Kecalka 460 příspěvků 07.01.18 15:35

Ono mozna ani nejde o to jak se holi ale cim se holi. Je potreba pouzivat kvalitni holitka. Vice britu, s paskem a ochranou. Pak je holeni pohoda. Kdyz jednorazovky tak opravdu jednou..pak je vetsi sance ze se clovek rizne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >