Ideální měsíc pro porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chs.jasmin
Kelišová 6958 příspěvků 06.01.18 18:36
Ideální měsíc pro porod

Ahoj,

tak mě napadl námět na takové tlachající vlákno - Jaký je podle Vás ideální kalendářní měsíc pro porod?

Mě se třeba líbilo dubnové miminko.
Otěhotněla jsem v srpnu, největší nevolnosti jsem měla v září, kdy už nebyla taková horka, na Vánoce jsem byla v polovině a ještě jsem se mohla hýbat a vešla do svého oblečení, na jaře mi začaly otoky, ale to už jsem mohla vytáhnout tenisky :D Po porodu hned ven, protože bylo hezky a očistky končily v prvním příchodem horkých dnů.

• Každý měsíc je ideální, ale jaký je podle vás značka ideál?-
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 06.01.18 18:45

Za mě ten duben/květen :palec:

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10106 příspěvků 06.01.18 18:46

Podobné téma tu bylo nedávno :) rodila jsem koncem května a nemůžu si stěžovat :mrgreen:

Jogrr
Závislačka 4081 příspěvků 06.01.18 18:49

Rodila jsem loni na konci ledna a druhe dite planuji taky tak.
Svoje obleceni a boty jsem nosila az do porodu.

chs.jasmin
Kelišová 6958 příspěvků 06.01.18 18:49
@Lekninka91 píše:
Podobné téma tu bylo nedávno :) rodila jsem koncem května a nemůžu si stěžovat :mrgreen:

Můžeš mě tam označit? Nenašla jsem ji a docela bych si početla jak to mají ostatní :mrgreen:

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 06.01.18 18:50

Za mě léto, syn byl v srpnu a druhé má termín teď v červenci. Mám nejmíň práce kolem zvířat a nemusím topit :mrgreen:. Manžel je po - pá mimo domov, tak je vše na mě.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 06.01.18 18:52

@chs.jasmin květen, červen, max srpen, mám vyzkoušeno :mrgreen:

sunshine125
Kecalka 370 příspěvků 06.01.18 18:55

Obě dvě děti mám v dubnu (jedno na začátku a jedno na konci) a bylo to celkem fajn. Neumím si představit, být těhotná přes léto :roll:

NikysekR
Extra třída :D 10251 příspěvků 3 inzeráty 06.01.18 19:01

Já mám prvního narozeného v září, horka už nebyly, ale ani zima. Druhého mám koncem května, takže se narodil do pěkného počasí. Oboje mi přišlo fajn.

Uživatel je onlinecitlivaduse
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 06.01.18 19:03

Rodila jsem začátkem července a podruhé bych taky brala léto nebo jaro.

Janasas
Závislačka 4986 příspěvků 06.01.18 19:04

Já si myslím, že ten duben, květen, červen a pak myslím, že i září i říjen, když je teplý..
Jenom pěkně tneký fusak svetřík sluníčko, listí padá.

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 06.01.18 19:06

Ja ted cekam nase prvni miminko v cervnu a ted pres zimu obleknu jeste vse sve a pak uz bude pekne ;) ale kamoska ma mimco v zari a rikala, ze ty hice pres leto uz pak byly sileny, ze byla uplne ko s velkym brichem…takze bych pak nekdy v budoucnu rada druhe taky v rozmezi duben - cerven…ale ve vysledku je to asi jedno, kazde obdobi ma asi neco do sebe ;) pred potratem jsem mela termin ke konci listopadu a to jsem se tesila na ty nadherny zimni veci, jak miminko zachumlam do kocarku, az budeme moct ven…jezis uz se strasne tesim :srdce:

Příspěvek upraven 06.01.18 v 19:06

warita
Kelišová 7117 příspěvků 06.01.18 19:06

Jaro je asi pekne, ale ja byla rada, ze se mala narodila v zime, protoze musela byt pevne zavinuta v zavinovacce kvuli kolice a to jsem si nedokazala predstavit, jak by to bylo v lete. To by se nam uvarila do mekka. :mrgreen:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 06.01.18 19:07

Podle me tak abys nebyla těhotná v nejvetsich vedrech, takze ideal porod duben/kveten :) ja rodila začátek června a už to bylo nahrane :mrgreen: umorny teplo na me

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 06.01.18 19:07
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

tak mě napadl námět na takové tlachající vlákno - Jaký je podle Vás ideální kalendářní měsíc pro porod?

Mě se třeba líbilo dubnové miminko.
Otěhotněla jsem v srpnu, největší nevolnosti jsem měla v září, kdy už nebyla taková horka, na Vánoce jsem byla v polovině a ještě jsem se mohla hýbat a vešla do svého oblečení, na jaře mi začaly otoky, ale to už jsem mohla vytáhnout tenisky :D Po porodu hned ven, protože bylo hezky a očistky končily v prvním příchodem horkých dnů.

• Každý měsíc je ideální, ale jaký je podle vás značka ideál?-

Za mě květen :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama