Reklama

Lehce nateklá pravá mandle v 26. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VjeRuu
Povídálka 14 příspěvků 06.01.18 08:17
Lehce nateklá pravá mandle v 26. Týdnu těhu

Ahoj, holky jsem ve 26týdnu a ráda bych se zeptala, co by mohlo zabrat a abych neublížila naší malé dnes ráno jsem se probudila s lehce nepříjemnou bolestí pravé mandle. Měla sem menší problém hned po probuzení polknout. Odkašlávám rýmu, asi i trošku hleny. Zkusila sem zatím zázvorový čaj s citrónem a jeden paralen. Asi se dnes budu potit v posteli. Kdysi jsme na to zkoušela obalit si krk s tím oblkadem a do ručníku ale to mi vůbec dříve nezabralo a moc se mi nechce něco riskovat aby se něco v těhu nezhoršilo. K doktorovi mohu nejdříve až po neděli :? Tak snad se toho nějak zbavím. :(

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 06.01.18 08:31

Kup si septofort, muze se v těhotenství ;) paralen taky, když dodržis rozestup. Dobrý je taky horký nápoj od dr weiss

Whitedog
Závislačka 2637 příspěvků 06.01.18 08:57

@VjeRuu

A zázvor už si nedávej, v těhu by se neměl.

MichaelaPL
Nováček 7 příspěvků 06.01.18 09:00

Ja užívala Septisan, teď se to jen přejmenovalo na Septilen, je to to samé. V těhotenství se může :)

Efka2015
Závislačka 4814 příspěvků 06.01.18 09:20

@VjeRuu vincentka teď dělá pastilky a jdou super na bolest v krku i nachlazení.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 06.01.18 10:01

Zázvor nee v těhu.

VjeRuu
Povídálka 14 příspěvků 06.01.18 11:48

Zázvorový čaj jsme měla pouze dnes. Byl příteli nabídnut v lékárně šalvějový, řekla sem že ten ne četla jsem že hl těhu nesmí a i to lékárníkovi řekl že jsem těhu :/ člověk se akorát víc bojí něco užít aby to dítku neuškodilo :roll:

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 06.01.18 17:15

Na bolest v krku mi nejvíc pomáhá Priessnitzův zábal.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >