Lehce nateklá pravá mandle v 26. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VjeRuu
Povídálka 14 příspěvků 06.01.18 08:17
Lehce nateklá pravá mandle v 26. Týdnu těhu

Ahoj, holky jsem ve 26týdnu a ráda bych se zeptala, co by mohlo zabrat a abych neublížila naší malé dnes ráno jsem se probudila s lehce nepříjemnou bolestí pravé mandle. Měla sem menší problém hned po probuzení polknout. Odkašlávám rýmu, asi i trošku hleny. Zkusila sem zatím zázvorový čaj s citrónem a jeden paralen. Asi se dnes budu potit v posteli. Kdysi jsme na to zkoušela obalit si krk s tím oblkadem a do ručníku ale to mi vůbec dříve nezabralo a moc se mi nechce něco riskovat aby se něco v těhu nezhoršilo. K doktorovi mohu nejdříve až po neděli :? Tak snad se toho nějak zbavím. :(

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 06.01.18 08:31

Kup si septofort, muze se v těhotenství ;) paralen taky, když dodržis rozestup. Dobrý je taky horký nápoj od dr weiss

Whitedog
Závislačka 2618 příspěvků 06.01.18 08:57

@VjeRuu

A zázvor už si nedávej, v těhu by se neměl.

MichaelaPL
Nováček 7 příspěvků 06.01.18 09:00

Ja užívala Septisan, teď se to jen přejmenovalo na Septilen, je to to samé. V těhotenství se může :)

Efka2015
Závislačka 4810 příspěvků 06.01.18 09:20

@VjeRuu vincentka teď dělá pastilky a jdou super na bolest v krku i nachlazení.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 06.01.18 10:01

Zázvor nee v těhu.

VjeRuu
Povídálka 14 příspěvků 06.01.18 11:48

Zázvorový čaj jsme měla pouze dnes. Byl příteli nabídnut v lékárně šalvějový, řekla sem že ten ne četla jsem že hl těhu nesmí a i to lékárníkovi řekl že jsem těhu :/ člověk se akorát víc bojí něco užít aby to dítku neuškodilo :roll:

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 06.01.18 17:15

Na bolest v krku mi nejvíc pomáhá Priessnitzův zábal.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama