Reklama

Stresuji zbytečně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 05.01.18 17:13
Stresuji zbytečně?

Ahoj holky. Musím se tady vykecat, protože už to musím někomu říct :).. Jde o to, že mám obavu z toho, že jsem těhotná. S přítelem spím první měsíc a včera měla dojít menstruace. Ta mi chodí vždy dopoledne po 28. dnu, mám ji pravidelnou. Pořád se nedostavila a já mám obavy, protože už je mi 5. den špatně od žaludku (taky si myslím, že by to mohly způsobit nervy. Kdykoli, jak nad tím přemýšlím, tak se mi udělá zle :lol: ). Mám citlivá prsa, ale to mám před každou menstruací. Bazální teplotu jsem měřila a mám v normálu (36,4), takže bych to teoreticky brzy měla dostat. Když přemýšlím, jak by se to vůbec mohlo stát, tak je to dost nepravděpodobné. Používáme kondom a jsem si 100% jistá, že neprasknul (dokonce do něho i napustím vodu, abych se ujistila :lol: :lol: ). Napadla mě jen jedna možnost a ta je, že když někdy jedeme „druhé kolo“ a příteli nasadím kondom druhý, tak že bych se nějakým způsobem dotkla spermatu, které zbylo na jeho penisu a zároveň kondomu, který nasazuji. Byla by to asi jediná možnost, jak by se to mohlo stát :D. Vím, že to zní asi paranoidně. Navíc jsem minulý měsíc brala antibiotika a pak po nich měla zvýšenou sedimentaci, ale ten měsíc jsem normálně menstruaci dostala i po těch antibiotikách. Tak nevím, jestli by se to mohlo projevit v tom dalším měsíci. Navíc jsem po skoro měsíci zase začala cvičit, takže to je taky možnost, proč se opozdila. Je tady těch důvodu více (ještě mě napadlo, že jsem měla posledních 14 dnů celkem nepravidelný režim, že jsem chodila spát pozdě a vstávala taky hodně pozde..) Asi jsem jen naivní, ale zneklidňuje mě ta nevolnost a to opoždění, i když to je zatím jen asi 36 hodin. Opoždění prostě normálně nemám :?

Tak pořád nic.. Je 7.1. a ms mela být 4.1. Asi už to nevydržím a zajdu pro ten test.. I když mi to přijde úplně padlé na hlavu, protože jsme v plodných dnech navíc praktikovali přerušovanou soulož a to i s tím kondomem.. Nevím, jakým způsobem se to tam mohlo dostat. Ale příznaky si možná vsugeruju..

Příspěvek upraven 07.01.18 v 14:16

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tali98
Kecalka 311 příspěvků 05.01.18 17:16

Klid, zbytecne stresujes.

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 42 inzerátů 05.01.18 17:17

@Lara54 řekla bych že Ti pracují nervy. Přestaň šílet, počkej do pondělí a v pondělí si kup test. Pokud těhotná jsi už s tím stejně nic neuděláš. Nemyslím si, že je to pravděpodobné.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 05.01.18 17:23

To je fakt hodně nepravděpodobné. Nervy dokáží menstruaci oddálit daleko víc :kytka:

lachtanice86
Kelišová 6022 příspěvků 05.01.18 17:24

Tak si kup test. Ale napoustet vodu do kondomu, to je dost ujety.

Příspěvek upraven 05.01.18 v 18:38

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 05.01.18 17:25

Ano, zbytečně :-) Neboj :-)

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 05.01.18 17:38

Na 90% tehotna nebudes. Klidek :lol:.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 05.01.18 18:34

Já mám menstruaci taky na hodinu přesnou. A co se nestalo, zrovna když jsme měli první návštěvu v Gennetu, dva dny zpoždění. :lol: Já jí tam diktuju, jak jsem děsně pravidelná, ale že jsem to ještě nedostala. :roll: Doufala jsem, že mi při prohlídce řekne, že jsem zbouchnutá. Samozřejmě ne, večer jsem to dostala :D To se prostě někdy stane. Nechápu, co šílíš. No… napouštíš vodu do použitého kondomu, trochu střelená asi budeš :D

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 05.01.18 18:34

Mas nervy a to pak muzes mit zpozdeni. Ja zazila i dva tydny. Ale ja byla natesena. Ono to funguje obema “smery”. Okolo 20 jsem se taky bala, ze otehotnim, hrozne moc. Pouzivala jsem dokonce dve ruzne ant. metody, nechtela jsem to riskovat ani za nic.

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 05.01.18 18:36
@Čičorečka píše:
Já mám menstruaci taky na hodinu přesnou. A co se nestalo, zrovna když jsme měli první návštěvu v Gennetu, dva dny zpoždění. :lol: Já jí tam diktuju, jak jsem děsně pravidelná, ale že jsem to ještě nedostala. :roll: Doufala jsem, že mi při prohlídce řekne, že jsem zbouchnutá. Samozřejmě ne, večer jsem to dostala :D To se prostě někdy stane. Nechápu, co šílíš. No… napouštíš vodu do použitého kondomu, trochu střelená asi budeš :D

Psychika. Ja kdyz me v minulosti nahodou napadlo, ze bych mohla byt tehotna, tak mi naskocily vsechny priznaky. Po teh. testu zase do minuty odeznely…

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 05.01.18 18:37

Lepsi je pouzivat treba kondom a jeste vedet, kdy mas plodne dny. Kdyz to mas “pojisteny” dvojnasob, tak se pak nestresujes, sex si vic uzijes a celkove to neni zdroj uzkosti, coz je zaklad!

quera
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 05.01.18 19:51
@lachtanice86 píše:
Tak si kup test. Ale napoustet vodu do kondomu, to je dost ujety.

Tak tohle dělal kdysi expřítel. Používal kondom, já brala fakt jen kvůli němu HA…a on hned po akci šel napouštět kondom, jestli neprasknul :mrgreen: Připadala jsem si s ním sterilní…

Příspěvek upraven 05.01.18 v 19:55

quera
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 05.01.18 19:54

Zakladatelko, to je určitě jen zpoždění. Já teda bez HA sice MS pravidelnou teď už mám, ale že by takhle na hodinu, to ne. Měla jsi ATB, což znamená, že jsi byla nemocná…a nemoc mi tedy jednou na začátku této ošklivé dlouhodobé nemoci taky pořádně rozhodila cyklus (3 měsíce nic, dost mě to děsilo - nikoli těhotenství, to by bylo vítané, ale že mám nějaký problém). Takže bych to připsala tomu. Ať to dopadne, jak si přeješ :kytka:

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 05.01.18 23:49
@lachtanice86 píše:
Tak si kup test. Ale napoustet vodu do kondomu, to je dost ujety.Příspěvek upraven 05.01.18 v 18:38
@quera píše:
Zakladatelko, to je určitě jen zpoždění. Já teda bez HA sice MS pravidelnou teď už mám, ale že by takhle na hodinu, to ne. Měla jsi ATB, což znamená, že jsi byla nemocná…a nemoc mi tedy jednou na začátku této ošklivé dlouhodobé nemoci taky pořádně rozhodila cyklus (3 měsíce nic, dost mě to děsilo - nikoli těhotenství, to by bylo vítané, ale že mám nějaký problém). Takže bych to připsala tomu. Ať to dopadne, jak si přeješ :kytka:

Děkuju, věřím, že dopadne. :hug:

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 05.01.18 23:51
@quera píše:
Tak tohle dělal kdysi expřítel. Používal kondom, já brala fakt jen kvůli němu HA…a on hned po akci šel napouštět kondom, jestli neprasknul :mrgreen: Připadala jsem si s ním sterilní…Příspěvek upraven 05.01.18 v 19:55

Tak aspoň to byl hoch zodpovědný :lol: já jsem dlouho přemýšlela, jestli HA brát nebo ne, protože je to docela zahul pro tělo. Ale usoudila jsem, že takhle se aspoň nebudu stresovat a dítě teď vážně mít nemůžu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >