Termín porodu září 2018

Fotoalbum tématu (902) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elisabethka
Závislačka 4010 příspěvků 05.01.18 15:21
TP září 2018

Ahoj najdou se tady tehulky co maji termin porodu v září. Budu rada kdyz tady nebudu sama :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1392 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 15:26
@Elisabethka píše:
Ahoj najdou se tady tehulky co maji termin porodu v září. Budu rada kdyz tady nebudu sama :hug:
:kytka: ahojky, my máme :srdce:. Tedy - k lékaři jdu příští Čtvrtek ale dle mých výpočtů a poslední MS to vypadá přelom Srpen/ Září :srdce: Ty jsi už u lékaře byla?
MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 05.01.18 15:30

Přidávám se

Pety2
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 05.01.18 15:47

Ahojte! Já bych se taky ráda přidala, dle výpočtu konec srpna, ale u doktora jsem ještě nebyla :-)

Elisabethka
Závislačka 4010 příspěvků 05.01.18 16:09

Ahojholky. U doktora jsem jeste nebyla.Ale uz jsem volala sestre ze jsem tehu aby se na me dr kuknul.Pry az 26.1. :roll: Ja se snad ani nedockam. Dnes jsem 5+2
Od 8 dne po ovulaci citim prsa a je mi divne v puse.Tehu test dusik tech 8 DPO.

Elisabethka
Závislačka 4010 příspěvků 05.01.18 16:10

Cekate prvni miminko?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 05.01.18 16:18

@Elisabethka
Já už druhé:-) V září 2016 se mi narodila holčička :-) Jinak já žiju v zahraničí a tady se na první ultrazvuk chodí až v 11. týdnu :-D Takže já se ještě načekám…

Jinak mám teda zatím úplně jiné příznaky, než poprvé, porvé mi to právě taky začalo prsama, které byly oteklé a bolestivé a tentokrát je právě vůbec necítím, ani se nezvětšily :nevim: Ale zase si říkám, jestli to není taky třeba tí, že už jsme kojila, tak ta prsa jsou jiná…Je mi trochu hůř od žaludku, ale jinka jsem bez příznaků, ale já je neměla nijak markantní ani poprvé, tak snad je všechno v pořádku…Dle MS bych měla být v 7. týdnu. Testy mám krásně pozitivní, tak sna dbude všechno v pořádku :-)

Elisabethka
Závislačka 4010 příspěvků 05.01.18 21:19

@Pety2 ja kojim v kuse uz skoro 8,5 let. Tehotenstvi me zacinalo vzdy stejne. Zacalo me byt divne v puse, boli prsa a trosku sem tam podbrisek.Kdyz bylo ok.Kdyz ne nemela jsem priznaky skoro zadne. Ale kazda jsme jina. Neboj vse bude ok.

Kopretinna1
Kecalka 380 příspěvků 06.01.18 01:58

Tak se k Vám taky přidávám :) Termín bych měla mít začátkem září a je to mé druhé tehu, doma mám 19mes mrne ;) Příznaky zatím šílená nevolnost jinak nic… Ale je to rozdíl oproti prvnímu, už týden před Ms, takže cca 7dni po ovu jsem to věděla ač test jsem dělala až v den ms :mrgreen: a to už byly nádherné // úplně stejně silné. Ale k dr. pujdu az příští týden.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 09:28

Pridam se zatim anonymne. Mela bych dnes byt 6+5, bohuzel zatim jeste bez srdecni akce…Snad naskoci, kontrolu v CARu mame opet pristi ctvrtek. Anonymni D.

Csindi
Povídálka 22 příspěvků 3 inzeráty 06.01.18 09:40

Pridam se. :) termin zatim srpen/zari. Jeste jsem nevidela na ultrazvuku na zacatku tydne nic ale hladina v krvi hcg 500. Tak snad bude vse ok :pankac:

Lucinka157
Závislačka 2553 příspěvků 06.01.18 10:31
@Anonymní píše:
Pridam se zatim anonymne. Mela bych dnes byt 6+5, bohuzel zatim jeste bez srdecni akce…Snad naskoci, kontrolu v CARu mame opet pristi ctvrtek. Anonymni D.

Jsem úplně stejně, předevčírem v 6+3 jsme taky ještě srdíčko neměli, jen prázdný gestacni váček :nevim: na kontrolu jdu zase v pátek a doufám že tam už prcek bude :roll: :hug: :oops: tak držím palce i tobě ať tam srdíčko je :oops: :kytka: :andel:

NikusD
Kecalka 191 příspěvků 06.01.18 14:09

Ahoj holky, přidávám se :mavam: dnes čtyři dny do MS, ale krásne // a clearblue ukazuje 1-2 týden. Příští týden zkusím znova a pak doktor. Nějak tomu nemůžu uvěřit :lol:

Elisabethka
Závislačka 4010 příspěvků 07.01.18 17:06

Ahoj holky vsem moc gratuluji.Ja dnes zacala mit na papire mini ruzove. Udelala si test a jen slaba druha carka. Hmmmm tak zase potracim ach jo.Vsem jeste dam vedet jak jsem dopadla.Uz jsem potratila 11× :?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 07.01.18 17:09

@Elisabethka
Ale néé :-( To mě moc mrzí. 11×?!?! To je strašné a vždycky takto brzy? A řešila jsi to nějak přes lékaře, přišli na nějaký důvod? To musí být hrozná zkušenost :-( Ale třeba ještě není vše ztraceno a drobeček se udrží :hug: Ale koukám do metřáku, že už máš 4 dítka, tak to už jsi zasloužilá maminka :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1392 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >