Těhotenská aplikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Littleannie
Povídálka 35 příspěvků 04.01.18 18:39
Těhotenská aplikace

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jakou používáte aplikaci? Mám MAMApp, je super, ale chtěla bych jich prozkoumat víc. :lol:

Reakce:
Soňa Zacharová
Nováček 04.01.18 19:05

@Littleannie Já používám WomanLog Pregnancy za mě nejlepší apka já ji mám tedy tu lepší placenou verzi tak i menstruační kalendář od té stejné

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 04.01.18 19:21
@Soňa Zacharová píše:
@Littleannie Já používám WomanLog Pregnancy za mě nejlepší apka já ji mám tedy tu lepší placenou verzi tak i menstruační kalendář od té stejné

Take pouzivam womanlog pregnancy oba kalendare a super :palec:

tezi
Hvězda diskuse 51163 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 19:22

@Littleannie to samé jak @Soňa Zacharová používám obojí těhotenskou asi 3 roky a menstruační kalendář 4 roky

Littleannie
Povídálka 35 příspěvků 04.01.18 19:37

Děkuji, stáhnu si ji. ????

Manhattan
Závislačka 3698 příspěvků 04.01.18 19:39

Já mám Nutrimimi, je super :palec:

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:14

Taky mam womenlogpregnancy. Mela jsem nutrimimi a smazala jsem.

Lucym08
Nováček 6 příspěvků 31.07.18 18:22
MAMAPP

Mám MAMAPP a super. Bohužel jsem v 11.týdnu potratila, ale naštěstí ta aplikace umí to že když si ji koupíš - stojí dvě stovky - a potratíš, tak ti to funguje i v příštím těhotenství. Mě ji doporučil gynekolog že je to jediná věc, kterou mi může doporučit. Že tam nejsou nesmysly a reklamy. A že to opravdu vymyslel někdo, kdo porodnictví rozumí.
Teď jsem znovu těhotná a mám furt nějaký nový článek v mobilu. Vtipný a hodně poučný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >