Jak vysvětlit partnerovi nechuť k sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 04.01.18 15:00
Jak vysvětlit partnerovi nechuť k sexu

Omlouvam se za mozna spatne zvolenou kategorii. Nestihla jsem projit cele emimino a zatim asi nenasla ani odpoved na otázku co jsem zde hledala. :(
S přítelem čekáme miminko jsem 7tt, i přes veškerou moji snahu nemám vůbec chuť k sexu, na mazlení nebo líbání.. Kdyz sme se minule milovali bolelo mě to zkoušeli sme různé polohy ale žádná nebyla ideální. :( Mám celodenní nevolnosti tehu jsem poprvé a nevím jak příteli vysvětlit že nemám na se chuť protože ví všechno nejlíp a vyžaduje to každý den když to nemá tak pořád narazi na to že před otěhotněním sme spolu spali třeba i 5× denně, ale nikdy nepoznal že u třetího milování už to bylo z donucení.. Nechuť k sexu sem mela i před tehu a teď je to akorát horší a horší a on to nedokáže pochopit. :( Pořád omyla ať mu aspoň vykouřím, ale to taky nejde dělá se mi špatně jen když k tomu má dojít a hned letím zvracet. :think: k doktorovi semnou chodí pravidelně a není možnost se o tom pobavit s ní sama, proroze partner je u všeho co říkám. :/ Jsem zoufalá po 2 dnech kdy nemá sex začne říkat že ho nemám ráda a ze těhotenství me takhle nemohlo změnit chuť k sexu protože četl různé články.. :( prosím máte někdo podobnou zkušenost jak mu to vysvětlit? :/ já už si dal nevím rady zkoušela sem to několikrát. Řekla sem mu ze me to boli a on mi na to řekne to prejde. :( prosím radu :,( Mód děkuji a omlouvám se pokus jsem zadala špatnou kategorii. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6126 příspěvků 04.01.18 15:05

Pozvracet mu ho?

Petruna21
Echt Kelišová 9785 příspěvků 04.01.18 15:07

Přijde mi že partner docela bezohledný, prostě bych mu narovinu řekla že nemáš na sex chuť že je to pořád zle prostě normální člověk by to přeci pochopil ne? Nemůže tě do ničeho nutit a to že pak říká že ho nemáš ráda mi přijde dost dětinské..

Taky jsem prvně těhotná teď jsem v 11tt a za tu dobu se mi ani jednou nestalo že by mě partner nutil jsou dny co chuť mám a někdy vůbec tak mu to normálně vysvětlím a pochopí to.

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 04.01.18 15:07
@Terr26 píše:
Omlouvam se za mozna spatne zvolenou kategorii. Nestihla jsem projit cele emimino a zatim asi nenasla ani odpoved na otázku co jsem zde hledala. :(
S přítelem čekáme miminko jsem 7tt, i přes veškerou moji snahu nemám vůbec chuť k sexu, na mazlení nebo líbání.. Kdyz sme se minule milovali bolelo mě to zkoušeli sme různé polohy ale žádná nebyla ideální. :( Mám celodenní nevolnosti tehu jsem poprvé a nevím jak příteli vysvětlit že nemám na se chuť protože ví všechno nejlíp a vyžaduje to každý den když to nemá tak pořád narazi na to že před otěhotněním sme spolu spali třeba i 5× denně, ale nikdy nepoznal že u třetího milování už to bylo z donucení.. Nechuť k sexu sem mela i před tehu a teď je to akorát horší a horší a on to nedokáže pochopit. :( Pořád omyla ať mu aspoň vykouřím, ale to taky nejde dělá se mi špatně jen když k tomu má dojít a hned letím zvracet. :think: k doktorovi semnou chodí pravidelně a není možnost se o tom pobavit s ní sama, proroze partner je u všeho co říkám. :/ Jsem zoufalá po 2 dnech kdy nemá sex začne říkat že ho nemám ráda a ze těhotenství me takhle nemohlo změnit chuť k sexu protože četl různé články.. :( prosím máte někdo podobnou zkušenost jak mu to vysvětlit? :/ já už si dal nevím rady zkoušela sem to několikrát. Řekla sem mu ze me to boli a on mi na to řekne to prejde. :( prosím radu :,( Mód děkuji a omlouvám se pokus jsem zadala špatnou kategorii. :(

Je mi líto, že jsi v takové situaci, ale odpověděla sis :( Nalákala si partnera na sex 5× denně a on se diví, že se to najednou změnilo těhotenstvím, ale ono to tak těhotenstvím úplně není… Jak dlouho jste spolu?

Detsa
Echt Kelišová 8485 příspěvků 04.01.18 15:07

Dej mu přečíst, cos napsala nám. Třeba mu to dojde :nevim:. Nemůže na tebe tlačit, když sama nechceš, to mu mělo dojít už dávno.

Russet
Echt Kelišová 9258 příspěvků 04.01.18 15:10

Tak to je partner opravdu „chápavý“. Ale nechápu, proč jsi mu neřekla ne, když se ti i předtím nechtělo. Až budeš nevyspalá a utahaná z mimina, lepší to nebude. Potřeby v sexu mají být stejné nebo podobné, jinak zaručeně znikne problém. A jestli se před přítelem stydíš u doktora říct, že ti je momentálně zle, tak ho tam neber. Nejsi řece nevolník. Stačí říct - ráda bych šla k doktorovi sama. Já tam taky nevodila chlapa pořád, jen na velký ultrazvuk.

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 04.01.18 15:12

@Petruna21 taky sem mu říkala že když nemám chuť nemůžu se do ničeho nutit pak se urazi a naštve.. Nevím jak víc mu to rict každý den minimálně 2 zprávy o tom kdy bude sex že už sem se ho 3 dny nedotkla že už to potřebuje.. Že chuť mi udělá on sám :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 15:12

@Terr26 tak se k tomu hlavně nenuť, to by bylo ještě horší. Já prozvracela první tři měsíce, nebylo vůbec nic, manžel z toho nadšený nebyl, ale ma rozdíl od tvého přítele to není de*il a jaksi mu došlo, že když jsem sotva. schopná dojít si na záchod, tak sex těžko bude. Teď jsem v pátém měsíci, chuť pořád nemám, občas to zkusíme, ale je mi to nepříjemné, tak to prostě neděláme :nevim: jestli je mu jedno i to, že Tě to bolí, tak asi nemá smysl se mu to snažit vysvětlit. Prostě sex nebude do doby, dokud nebudeš chtít, i kdyby to mělo být až po porodu.
Ty hormony v těhotenství jsou šílené, někdo to má zase naopak. Ty s tím těžko něco nadelas a když se budeš nutit, tak se Ti může přítel zprotivit napořád.

Petruna21
Echt Kelišová 9785 příspěvků 04.01.18 15:14

@Terr26 Nechala bych ho ať si je naštvaný jak chce nemůže přeci koukat jen na sebe kdy má chuť a kdy ne musí brát že tam seš i ty a měl by chápat zda se ti nechce nebo nechce a když mu řekneš že tě to bolí tak kruci má říct dobře tak nic nebude a ne že ti na to odpoví že to přejde 8o bych mu na to odpověděla že ta chuť ho taky přejde nebo má smůlu že se do ničeho nutit nebudeš víc bych se s ním o tom nebavila.

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 04.01.18 15:14

@Russet chodí semnou všude aby se mi třeba neudělalo blbě, když sem mu řekla že půjdu sama byl nastvany že si tam určitě něco vymyslím aby ten sex nebyl už vůbec..

Detsa
Echt Kelišová 8485 příspěvků 04.01.18 15:16

@Terr26 Tvůj přítel mi přijde až přehnaně sobecký. Když ti nedokáže vyhovět, tak nevím s kým to si :nevim:

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 04.01.18 15:17

@tyniste já ho právě nelakala, vždy došel třeba z práce, koukali sme na film a i když sem řekla že nechci tak on stejně chtěl že s ex to měl vždy kdy chtěl.. :(

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 04.01.18 15:22

@Terr26 a dite bylo v planu? Z toho jak se k tobe chova bych rekla, ze mu je lehce pres dvacet a nejakej rodinnej zivot a potreby druhych krome tech jeho je to posledni, co ho ted zajímá.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 04.01.18 15:26
@Terr26 píše:
@tyniste já ho právě nelakala, vždy došel třeba z práce, koukali sme na film a i když sem řekla že nechci tak on stejně chtěl že s ex to měl vždy kdy chtěl.. :(

Promin, ze to ted tak napisu, ale ty jsi ze sebe udelala ve Vasem vztahu primárně jeho sexualni pomucku a on se ted podle toho k tobe chova…Porad hlavne on, on…a kde jsi ty? :nevim: Co dela on pro tebe? Za co si ho vazis?

Chova se jak nadrzenej opicak :roll:, jiny konicky asi nema…

Příspěvek upraven 04.01.18 v 15:36

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 04.01.18 15:28

Včera byla podobná situace na nohou sem byla od 5ti rano (doktor, úřad,) zvracela sem půl dne domu dojela v pul 5 celá promrzla a ubavena.. Večer to chtěl zkusit zase odmítla sem po chvilce se začal tulit snažil se mě vyslect a když sem mu řekla ne urazenej šel spát :( a dovětek byl zítra by sme konečně mohli, vím že taky chceš.. :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama