Zvracení po nějaké činnosti v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kejmienka
Povídálka 17 příspěvků 05.01.18 21:14
Zvracení po úklidu v těhotenství

Ahoj holky, mám takový dotaz a nikde jsem nemohla najít diskuzi na toto téma, tak se holt musím zeptat sama, jestli má nebo měl někdo podobné zkušenosti. Jsem v 11tt, cca od 5 týdne, co jsem se dozvěděla, že jsem těhotná mi bylo zle, zvracela jsem po ránu, nic moc jsem toho nesnědla protože se mi ze všeho zvedal žaludek a imrvére pocit na zvracení. Je to tak 2 týdny zpět, co už začínám mít dny kdy mi je lépe, jinak jsem 4 týdny vesměs ležela, spala a běhala na záchod. Dny, kdy mi je líp se snažím zase vracet k úklidu, vaření apod.(předtím skoro vše obstarával přítel protože já nebyla ničeho schopná).Jenže teď ten kámen úrazu, vždycky dělám něco třeba hodinu, hodinku a půl, na chvíli si odpočinu, najednou mi začne být zle a do 5 ti minut už běžím s rukou na puse k záchodu :?.Už se mi to stalo několikrát a pak jsem zase celý den nepoužitelná.¨
Chtěla bych se vrátit do práce, ale nejspíš bych dělala jen hodinu denně a pak jim tam prozvracela zbytek šichty :nevim:.
Máte s tím prosím některá zkušenost?

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 06.01.18 05:21

V tehotenstvi jsou ruzne vykyvy. Tak si cinnost rozkouskuj na 30min, neco maleho snez a lehni si. Ja musela furt neco jist. Jinak mi bylo na zvraceni. Furt jsem mela u sebe musli tycinky. Nebo hroznovy cukr. Neco na rychly dodani cukru do tela. Pak me pocit zvraceni chytal pri unave. Vecer to melo desne rychly nastup. V jedne minute vse ok, v dalsi bolest nohou a pocit na zvraceni. Vedela jsem, ze si musim hned lehnout, neco snist a usnout. U postele furt piskoty, v noci me to probudilo a musela jsem do sebe neco nacpat, jinak bych zvracela.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama