Reklama

Zvracení po nějaké činnosti v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kejmienka
Povídálka 19 příspěvků 05.01.18 21:14
Zvracení po úklidu v těhotenství

Ahoj holky, mám takový dotaz a nikde jsem nemohla najít diskuzi na toto téma, tak se holt musím zeptat sama, jestli má nebo měl někdo podobné zkušenosti. Jsem v 11tt, cca od 5 týdne, co jsem se dozvěděla, že jsem těhotná mi bylo zle, zvracela jsem po ránu, nic moc jsem toho nesnědla protože se mi ze všeho zvedal žaludek a imrvére pocit na zvracení. Je to tak 2 týdny zpět, co už začínám mít dny kdy mi je lépe, jinak jsem 4 týdny vesměs ležela, spala a běhala na záchod. Dny, kdy mi je líp se snažím zase vracet k úklidu, vaření apod.(předtím skoro vše obstarával přítel protože já nebyla ničeho schopná).Jenže teď ten kámen úrazu, vždycky dělám něco třeba hodinu, hodinku a půl, na chvíli si odpočinu, najednou mi začne být zle a do 5 ti minut už běžím s rukou na puse k záchodu :?.Už se mi to stalo několikrát a pak jsem zase celý den nepoužitelná.¨
Chtěla bych se vrátit do práce, ale nejspíš bych dělala jen hodinu denně a pak jim tam prozvracela zbytek šichty :nevim:.
Máte s tím prosím některá zkušenost?

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8675 příspěvků 33 inzerátů 06.01.18 05:21

V tehotenstvi jsou ruzne vykyvy. Tak si cinnost rozkouskuj na 30min, neco maleho snez a lehni si. Ja musela furt neco jist. Jinak mi bylo na zvraceni. Furt jsem mela u sebe musli tycinky. Nebo hroznovy cukr. Neco na rychly dodani cukru do tela. Pak me pocit zvraceni chytal pri unave. Vecer to melo desne rychly nastup. V jedne minute vse ok, v dalsi bolest nohou a pocit na zvraceni. Vedela jsem, ze si musim hned lehnout, neco snist a usnout. U postele furt piskoty, v noci me to probudilo a musela jsem do sebe neco nacpat, jinak bych zvracela.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >