...aby vám manžel pomáhal

Radina
8.11.05 10:13

...aby vám manžel pomáhal

Omlouvám se tímto všem, kdo dnes nemají smysl pro humor, ale tohle mě od rána rozesmívá: http://www.bonprix.cz/katalog.php?… No, nekupte to. Představa, že můj muž chce pod stromeček nové papučky, nabývá reálných rozměrů :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1718
8.11.05 10:17

Radino,

no to jsou super PAPUČKY :lol: :lol: :lol: :lol: ! Jsem se pobavila .....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
8.11.05 10:33

Hihi musím zaklepat ale od té doby, co jsem se vrátila z porodnice tak mažel 2× týdně luxuje a vytírá celý barák. Po císaři jsem měla nařízeno moc se nenamáhat, tak se manžel začal činit a zatím ho to i baví :)
Ale nedokážu si představit utírat ten prach z našich plovoucích podlah nasucho těmito papučemi, myslím, že by se to akorát rozvířilo. Je to šílený, kolik nepořádku je z bavlněných plínek (i když je používám jenom pod hlavu a na utírání pusy a tak) a z oblečků, i když je při žehlení pořádně vyklepávám.
Prachu zmar!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
8.11.05 12:09

Ahoj

To jsou super papučky :D. Jsem se pěkně nasmála, bych chtěla vidět, jak takhle manžel s nima šmejdí po bytě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
8.11.05 12:14

Super!! Nemají i dětskou velikost??? Manžel toho času doma nestráví tolik :-)
Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.05 10:35

Ach jo. Ten muj je doma cely den. No ale papucky me nevytrhnou. Programuje od rana do vecera a vytrel by leda tak cestou k obedu a na WC.
Jo a pod zidli ma uz tak osoupane parkety, jak porad poposedava dal a bliz:-)

• Nahlásit
  • Citovat
319
20.11.05 23:18

Ach jo,tak papučky jsou už bohužel vyprodány,tak jsem se nemohla pobavit… :cry:
Ahoj L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
21.11.05 08:29

Mě zase příjde, že by papučku využil spíš malej Pepíček, přidělat ji na bříško a bylo by. Takhle leští kachličky jen dupajdama :lol:
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama