Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, po nějakých větších stresech doma na mě po 5 ti letech přišly úzkosti, měla jsem celou dobu udržovací dávku 25mg
Zoloftu. Před 14dny jsme zvýšily na 50mg a šílený zhoršení, musím k tomu brát neurol a toho se bojím. Mate někdo zkušenost, jak dlouho to lze brát, ten neurol než začnou působit Ad. Mam na noc i trittico, jelikož problem s usnutím ale moc to nepomáhá
. Děkuji za každou radu
.
Tak běžne se při zavádění AD užívá i Neurol, než začnou AD působit. Čili těch 6 týdnů bych se toho nebála…pokud ho bereš nějak pravidelně, tak bych potom. akorat vysazovala postupně, ať nemáš takový šok z toho