Ad Zoloft a Neurol

14.1.25 08:50

Ad Zoloft a Neurol

Ahoj holky, po nějakých větších stresech doma na mě po 5 ti letech přišly úzkosti, měla jsem celou dobu udržovací dávku 25mg
Zoloftu. Před 14dny jsme zvýšily na 50mg a šílený zhoršení, musím k tomu brát neurol a toho se bojím. Mate někdo zkušenost, jak dlouho to lze brát, ten neurol než začnou působit Ad. Mam na noc i trittico, jelikož problem s usnutím ale moc to nepomáhá :(. Děkuji za každou radu :( :srdce:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
919
14.1.25 10:27

Tak běžne se při zavádění AD užívá i Neurol, než začnou AD působit. Čili těch 6 týdnů bych se toho nebála…pokud ho bereš nějak pravidelně, tak bych potom. akorat vysazovala postupně, ať nemáš takový šok z toho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová