Adiel Midstream - Těhotenský test

Anonymní
1.11.19 11:32

Adiel Midstream - Těhotenský test

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte kolik má tento test citlivost? Nikde jsem to nenašla. Píšou jen, že je vysoce citlivý. Test dělaný cca 12dpo a ne z ranní moči.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
409
27.11.19 10:49
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte kolik má tento test citlivost? Nikde jsem to nenašla. Píšou jen, že je vysoce citlivý. Test dělaný cca 12dpo a ne z ranní moči.

Ahoj chci se zeptat jsi těhotná? Protože taky sem si dělala tenhle test ale dneska mi mamatest vyšel negativní tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 10:59

@Zlata 12 Jsem :oops: mas hezkou carku! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
409
27.11.19 11:05
@Anonymní píše:
@Zlata 12 Jsem :oops: mas hezkou carku! :palec:

Protože mi mamatest ukázal dneska tohle ráno mám teda ještě 4 dny do menstruace tak nevím co si o tom myslet :( ale dole je fotka co mi ukázal včera odpoledne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 13:51

A ten test adiel je ze vcera? To je divny, ze by mamatest uz nic neukazal :?

• Citovat
  • Nahlásit
409
27.11.19 14:16
@Anonymní píše:
A ten test adiel je ze vcera? To je divny, ze by mamatest uz nic neukazal :?

Je dělaný v neděli ráno to sem byla byla 10DPO

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 14:51

Zlata 12

Ahoj, potvrdilo se nakonec těhotenství nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
409
12.1.21 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj, potvrdilo se nakonec těhotenství nebo ne?

Ahoj prosím tě ne otěhotněla sem až po půl roce po vysazeni antikoncepce ale přišli jsme o to v 5 týdnu ale do 2 měsíců sem otěhotněla znova a teď sem 6 měsíc :D
Naše holčička Vaneska :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 14:41

Ja mam tyto testy cely cyklus s viditelnym duchem, takze nevim do jake miry jsou spolehlive… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
409
19.1.21 23:03
@Anonymní píše:
Ja mam tyto testy cely cyklus s viditelnym duchem, takze nevim do jake miry jsou spolehlive… :,(

No hele ja když sem v srpnu otěhotněla tak to byl první značka kterou sem si dělala ještě týden před ms no a když sem to dala na proti světlu tak tam ten duch proste byl no a koupila sem si digitální a měla 1-2 od početí :D takže myslím ze to není špatná značka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.2.21 19:04
@Anonymní píše:
Ja mam tyto testy cely cyklus s viditelnym duchem, takze nevim do jake miry jsou spolehlive… :,(

Take mam na nich duchy, ale jine testy negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.2.21 08:28

Ahoj, první testy také pouze slabé čárky, ale bylo to tím, že jsem těhotenství zachytila v úplných začátcích, ale to proto, že jsem měla zdravotní potíže a musela to sledovat. nejspíše jsem otěhotněla 2. Ledna a 12 jsem si dělala test. Teď jsem 6+6 tt miminku krásně bije srdíčko a já už mam týden šílené celodenní nevolnosti, že nejsem schopná vůbec nic. Naštěstí mám skvělého manžela:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat