Adršpašské skály a 2leté dítě

120
1.7.06 22:39

Adršpašské skály a 2leté dítě

Ahojky,
přestože jsem byla v Adršpašských skalách nejméně 2× nedokážu si teď vybavit,jestli by se dali"projít" s 22měsíčním dítětem.Vím,že jsem tam viděla děti,které tam přebalovali,takže to asi jde.Ale nevím jestli to jde s golfáčem nebo bychom museli mít na malýho krosnu.Strašně se mi to tam líbí a tak jsme mysleli,že by jsme si udělali výlet.Malý, ale není moc velký chodec směrem,kterým potřebujeme jít :( , takže bych měla s sebou raději golfáč(i když si pamatuju,že tam jsou i schody).
Máte někdo nějakou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
1.7.06 22:40

My tam byli loni, sice ještě s Dalisem v břiše, ale myslím, že by to šlo. V nejhorším kousek poponesete golfky. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
1.7.06 22:56

My tam naposledy taky právě byli s prckem ještě v bříše(31tt) a právě jsem tam viděla i malý děti a těšila se až tam s malým jednou vyrazíme.No a teď si tu cestu právě moc nemůžu vybavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
2.7.06 06:40

Ahojky Valentine,
byli jsme tam, uz párkrát, ale ještě dlouho předtím než jsem otěhotněla, takže si nepamatuju detaily. Myslím, že s kočárem by se to mělo dát projet, ale asi ne všude. Třeba nahoru k lodičkám by to asi bylo složitější.:? Ale nejsem si jistá, jestli tam není takový ten jemný píseček, který je třeba v Prachovských skalách. To by s golfkama nebylo nic moc. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
2.7.06 07:55

Pokud si pamatuji, jsou tam dva okruhy. Ten kratší jde i s kočárkem, ale i tam je kousek s kamennými schody. Na ten druhý, bych doporučila spíš sedačku, tam byste se s kočárem asi víc pronesli. Taky jsem tam viděla maminky se šátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama