Adventní kalendář - co do něj?

31.8.07 12:07

Adventní kalendář-co do něj?

Zdravím všechny maminky,
tak jsme se rozhodla, že letos vyrobím dceři (3 roky) adventní kalendář. Chci ušít 24 pytlíčků, a do každého dáreček. Ale nemám moc nápadů na dárečky-aby to nebyly jen sladkosti…zatím mě napadly sponečky do vlasů, pastelky, malá panenka, autíčko…
nemáte nápady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
31.8.07 13:23

Ahoj,

co třeba pexeso, naše malá taky 3 roky si s ním hodně vyhraje. Nebo modelínu, omalovánky, kazetu s písničkami, pak i nějaké ty sladkosti, řetízek, prstýnek…

Přeju hodně úspěchu. Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.07 13:27

Jé, verunko-děkuju, pexeso a písničky (nebo pohádky na DVD)jsou bezva tip. Prstýnky má malá taky v oblibě, ještě mě napadla čelenka do vlásků a korálky na krk :P
Ještě někdo-prosím prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
31.8.07 13:42

No vidíš, paráda, vždyť mi na něco přijdeme.

Co třeba ještě puzzle, nebo jak píšeš ty korálky, ale já bych pořídila korálky na navlíkání, taky je máme a malá si s tím dost vyhraje a zabaví se.
Co nůžky pro děti a nějaké vystřihovánky.
Pohádek na DVD máme mraky, tak kdyby jsi potřebovala ozvi se.
Já budu přemýšlet a ještě se ozvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
31.8.07 14:04

Ahojky, u nás jsou v oblibě magnety na ledniču, to by taky myslím šlo, nejsou moc velké.A nebo hopik, nafukovací balonek, píšťalka- ta taky vede!!! jojoj, , malé notýsky, nebo přívěšky- takový ty blbinky z papírnictví. Pro staršího vymýšlím něco podobného každý rok- letos mě to čeká poprvé dvojmo a už se těším. Jednou jsem pekla malé perníčky… Já to nemám jako pytlíčky, ale jako kapsičky s patentkem. Majka :lol: :P :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
31.8.07 14:04

adventni

AHoj.

Loni jsem davala anglicaky po manzelovi. Kamaradovi jsme dali nalepky ruzne…jinak myslim se da dat cokoli te napadne, zalezi jen na stari ditete. Letos dam asi vitaminove bonbony a treba pomalovane kastany…

tvurci praci zdar :) Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5264
31.8.07 14:16

malé plyšáčky z Ikei :wink: mají je za pár kaček, razítka, ořezávátko, oblečky na panenku, window colorky a na 24 bych dala plánek k pokladu :wink:
Zkrátka je toho hodně, projdi obchoďák a papírnictví a uvidíš, co je malejch blbůstek. A hoď nám sem pak foto kalendáře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
31.8.07 22:45

Ahojky,

ja som jeden rok dávala pexeso - každý deň pár obrázkov, potom ďalší rok samolepky atď., ale veľmi sa mi osvedčilo kúpiť hračky z kindervajíčok - nakúpila som ich za pár korún na Mimibazáre, dcérke hlavne zvieratká, synovi autíčka, lietadielka, vláčiky…
A ozaj, rok predtým som kupovala v Tescu aj také balenia umelohmotných zvieratiek, napr. dinosaury, jašterice … bolo ich tam tuším 12 za asi 70 SKK :).

Rozeta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
1.11.07 09:51

Ahoj,
my jsme loni meli koupenou drevenou vlackodrahu a na Vanoce uz jsme meli docela dost darku, tak Jachym dostaval kazdy den v pytlicku nejake koleje a treba stromecek, masinku.. :-) Letos dam do tech pytlicku nejaky mix - bonbony, mam nakoupene miniauticka, plysaky… To pexeso je taky dobry napad :-) Pytlicky jsem potiskla stromeckama, rybama, zvonkama a tak, vlozila bych fotku, ale zjistuju, ze by me to ted stalo moc zjistovani jak :?
Snehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9372
3.10.14 20:39
@tygr píše:
malé plyšáčky z Ikei :wink: mají je za pár kaček, razítka, ořezávátko, oblečky na panenku, window colorky a na 24 bych dala plánek k pokladu :wink:
Zkrátka je toho hodně, projdi obchoďák a papírnictví a uvidíš, co je malejch blbůstek. A hoď nám sem pak foto kalendáře :wink:

Vivat ikea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
3.10.14 22:20

To jsou super tipy :potlesk: Letos se taky chystám na samovýrobu neb ty čkoloádové hrůzy nemůžu ani vidět. Dcera má 4 roky, tam je to jednoduché. Je parádnice, takže sponečky, čelenka, náramek…pak miluje kuličky Lindt…
Ale budu muset vyrobit i pro 16.měsíčního…a tam tápu…Sladkosti mu nedávám, tak trošku tápu co z takových drobností by se mu tam dalo dát. Nenapadá Vás něco? Já mám prázdnou hlavu už teď a to ještě budu vymýšlet vánoční dárky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
9372
4.10.14 07:09
@zichisek píše:
To jsou super tipy :potlesk: Letos se taky chystám na samovýrobu neb ty čkoloádové hrůzy nemůžu ani vidět. Dcera má 4 roky, tam je to jednoduché. Je parádnice, takže sponečky, čelenka, náramek…pak miluje kuličky Lindt…
Ale budu muset vyrobit i pro 16.měsíčního…a tam tápu…Sladkosti mu nedávám, tak trošku tápu co z takových drobností by se mu tam dalo dát. Nenapadá Vás něco? Já mám prázdnou hlavu už teď a to ještě budu vymýšlet vánoční dárky :zed:

Linda koule jsou dobrý přímo na strom místo coko kolekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama