Adventní kalendář pro skoropuberťáky

67236
24.12.20 11:42

Adventní kalendář pro skoropuberťáky

Než zakončí Vánoce, hledám inpuraci na příští rok na adventní kalendář pro větší děti (10-13).. Nějak mi došly nápady. Uz jsem dělala Puzzle, Lego, zdobení skleněných vánočních kouli různými technikami, adventní detektivku od Bary Becvarove (nebo jak se jmenuje). A na další rok uz nevím.
EDIT:čokoládový ani s dobrotama nechci.

Příspěvek upraven 24.12.20 v 13:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15650
24.12.20 11:48

U nás jedou Lindt kalendáře pro všechny věkové kategorie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49687
24.12.20 11:52
@Lama Lama píše:
Než zakončí Vánoce, hledám inpuraci na příští rok na adventní kalendář pro větší děti (10-13).. Nějak mi došly nápady. Uz jsem dělala Puzzle, Lego, zdobení skleněných vánočních kouli různými technikami, adventní detektivku od Bary Becvarove (nebo jak se jmenuje). A na další rok uz nevím.

8o Teda Lamo, ja Te nepoznavam. Nejdriv kucharka a ted kalendar s rocnim predstihem?
Nejses nemocna?

Neporadim, ale vobslehnu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
24.12.20 11:54

Basu s 24 pivama ta určitě udělá radost 😁 ale až za pár let ;)
Většinou mi udělá radost každá dobrota co můžu sníst :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26453
24.12.20 11:56
@Baba píše:
8o Teda Lamo, ja Te nepoznavam. Nejdriv kucharka a ted kalendar s rocnim predstihem?
Nejses nemocna?Neporadim, ale vobslehnu :P

Třeba prodělala skrytě kovid a tohle jsou vedlejší účinky :mrgreen: Já dostala letos adventní kalendář s vajíčkama horalky mila a tak. Fakt dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67236
24.12.20 12:00
@Baba píše:
Nejses nemocna?Neporadim, ale vobslehnu :P
:mrgreen: děkuji za optání, daří se mi dobře. Mám narazenou kostrc, dala jsem se na stará kolena na učení na snowboardu. :roll:
V září se mi tu na kalendář všichni vyprdnou. :nevim: teď je ideální příležitost.
Tak nepindej a doval nápad!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7907
24.12.20 12:04

Máme 9 letou slečnu a dostala nesmysly na nehty, laky, manikúru, tu věc mezi nehty na noze, když lakuje, pilník.

Ale nevím, jestli máš holky nebo kluky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67236
24.12.20 12:06
@bublinek píše:
Máme 9 letou slečnu a dostala nesmysly na nehty, laky, manikúru, tu věc mezi nehty na noze, když lakuje, pilník.Ale nevím, jestli máš holky nebo kluky.

Vsechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24309
24.12.20 12:08

U nas teda zrejme i za par let pofrci cokoliv k sezrani. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49687
24.12.20 12:10
@Lama Lama píše:
Vsechno
:mrgreen: vsechno? Nema byt tech pohlavi ted 26 nebo kolik?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10543
24.12.20 12:24
@debra.morgan píše:
U nás jedou Lindt kalendáře pro všechny věkové kategorie.

U nás -13 a 17 let- taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4010
24.12.20 12:26

@Lama Lama syn 13 let letos mel kalendar s postavickama Marvel, mel velkej uspech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8197
24.12.20 12:27
@Lama Lama píše:

Děti mají adventní kapsáře a každé ráno je v příslušné kapsičce malá dobrota, ovoce nebo drobnůstka pro radost. Výhodou je, že se tak dá nadělit i něco ke svačině do skoly (to teda letos bohužel neklaplo), nebo cokoli, co nás zrovna napadne. Nemusí to být nutne sladkost.

Letos jsem koncem listopadu nadhodila, že bychom už to nemuseli hrotit, no, málem bylo doma povstání. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Myslím, že budeme nadělovat i vysokoškolákům. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67236
24.12.20 12:30
@SAJ píše:
Děti mají adventní kapsáře a každé ráno je v příslušné kapsičce malá dobrota, ovoce nebo drobnůstka pro radost. Výhodou je, že se tak dá nadělit i něco ke svačině do skoly (to teda letos bohužel neklaplo), nebo cokoli, co nás zrovna napadne. Nemusí to být nutne sladkost.Letos jsem koncem listopadu nadhodila, že bychom už to nemuseli hrotit, no, málem bylo doma povstání. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Myslím, že budeme nadělovat i vysokoškolákům. :mrgreen:

Taky. :mrgreen: ten s dobrotama Maj od babičky. Ode mě se očekává jejich slovy „speciální“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67236
24.12.20 12:30
@Ivana 85 píše:
@Lama Lama syn 13 let letos mel kalendar s postavickama Marvel, mel velkej uspech.

Jdu googlit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat