Car Unica Praha ......IVF , OPU, IUI , NATIV

81
21.12.20 22:14

Car Unica Praha ......IVF , OPU, IUI , NATIV

Pro vsechny holky a zeny, ktere nemohou otehotnet doporucuji cliniku Unica Praha.
Skvely personal a jeste lepsi pristup. Kdyz se tam clovek citi jak doma, tak jde vsechno lip. Informace clovek dostane uplne od vsech a jeste mu vsichni drzi peste, at to dobre dopadne. Jsme rada, ze jsem presla na UNICU :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.12.20 16:11

Mohu se zeptat jak se jmenovala vaše koordinátorka?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.20 16:21
@ipupartep píše:
Pro vsechny holky a zeny, ktere nemohou otehotnet doporucuji cliniku Unica Praha.
Skvely personal a jeste lepsi pristup. Kdyz se tam clovek citi jak doma, tak jde vsechno lip. Informace clovek dostane uplne od vsech a jeste mu vsichni drzi peste, at to dobre dopadne. Jsme rada, ze jsem presla na UNICU :srdce: :andel:

A z jakého důvodu jste měla po ivf IUI a pak nativ. Proč tolik metod?

• Citovat
  • Nahlásit
81
24.12.20 08:47
@Anonymní píše:
Mohu se zeptat jak se jmenovala vaše koordinátorka?

mela jsme prvne Hanicku Vomackovou a ted mam Martinku Koubkovou :)
Proc pak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
24.12.20 08:53
@Anonymní píše:
@ipupartep píše:
Skvely personal a jeste lepsi pristup. Kdyz se tam clovek citi jak doma, tak jde vsechno lip. Informace clovek dostane uplne od vsech a jeste mu vsichni drzi peste, at to dobre dopadne. Jsme rada, ze jsem presla na UNICU :srdce: :andel:
A z jakého důvodu jste měla po ivf IUI a pak nativ. Proč tolik metod?

Jestli to mate z toho nadpisu, tak je to co tam delaji… Jinak jsem prodelala vice metod, ne v tomhle poradi, ale v jinem.. protoze nechci cizi vajicko, ktere by melo vetsi uspeh, a ktere mi doporucuji… jsem uz starsi… ted se chystam na minimalku a bude to pro mne uplne psledni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 09:10
@ipupartep píše:
mela jsme prvne Hanicku Vomackovou a ted mam Martinku Koubkovou :)
Proc pak?

Mě tedy Koubková nevyhovovala ani náhodou, takový zmatky jsem v jiné klinice nezažila. A to mám srovnání. všechno mi přišlo, že je právě díky ní.. Jinak nejspíš klinika ušla. Nic není problém, ale nakonec to problém byl. Řekne ráno se vám ozvu a nakonec ji stejně musím zavolat já odpoledne. Zmatky se smlouvou, která je jen jedna a tu si nechají, my v rukou nic neměli, s cenami, metodami, nic pořádně nevysvětlila. Některé dokumenty jsme
museli podepsat dopředu a oni si tam pak něco zaskrtsli. V ruce nemáte jediný papír, jedinou smlouvu si nechají oni, je to takové dost nepřehledné…kdyz to srovnám jinde. Tam jsme přesně viděli ve smlouvě jaké metody jsme zaplatili, tady byly jakýsi balíčky, což je úplně nepřehledné. Kdybych již neměla zkušenosti z jiných klinik, tak bych asi s brekem utekla hned.
Každopádně, co se týká embriologu, jsou na klinice fakt špička, to se říká. A svým způsobem o těch to je nejvíc.

• Citovat
  • Nahlásit
81
25.12.20 05:08
@Anonymní píše:
Mě tedy Koubková nevyhovovala ani náhodou, takový zmatky jsem v jiné klinice nezažila. A to mám srovnání. všechno mi přišlo, že je právě díky ní.. Jinak nejspíš klinika ušla. Nic není problém, ale nakonec to problém byl. Řekne ráno se vám ozvu a nakonec ji stejně musím zavolat já odpoledne. Zmatky se smlouvou, která je jen jedna a tu si nechají, my v rukou nic neměli, s cenami, metodami, nic pořádně nevysvětlila. Některé dokumenty jsme
museli podepsat dopředu a oni si tam pak něco zaskrtsli. V ruce nemáte jediný papír, jedinou smlouvu si nechají oni, je to takové dost nepřehledné…kdyz to srovnám jinde. Tam jsme přesně viděli ve smlouvě jaké metody jsme zaplatili, tady byly jakýsi balíčky, což je úplně nepřehledné. Kdybych již neměla zkušenosti z jiných klinik, tak bych asi s brekem utekla hned.
Každopádně, co se týká embriologu, jsou na klinice fakt špička, to se říká. A svým způsobem o těch to je nejvíc.

Jasny to vas naprosto chapu. Myslim si, ze tam maji hodne klientu. Nejde o to, ze by zapomnela, ale nema informaci, tak nevola. Ja jsem ted resila taky neco, ale vedela, jsme, ze se mi koordinatorka ozve az neco bude vedet… volala mi az druhy den… doktor mel dovolenou, tak zjistovala inforace u druhe doktorky a pak i u reditelky.. coz je pro mne super a velka ochota. Jinak oni tam maji balicky, a pri dalsim davaji slevu. Papiry se hlavne podepisuji pred zakrokem. Ono ve finale je pak vsechno jinak, pak stejne ty penize za zakroky neplati ( nejsou treba zrala vajicka a atd )

Pred Unicou jsem byla ve dvou Carech mozna jsme videla nejake papiry, ktere jsme podepsali, ale to bylo stejne o nicem, protoze jich bylo tolik, ze clovek ani nevedel proc to vsechno je.
Tam jsme zase nedostavala zadnou zpravu do ruky od doktora, takze jsem vubec nic nevedela… a to nemluvim o OPU, kde mi odebrali vajicka a hned jsme musela jit domu.. To na Unice by mne ani nepustili, tam to bylo super, ze jsme mohla lezet na pokojicku a donesl mi doktor zpravu a veskere informace. Mam hlavne vsechny zpravy co se semnou delalo a atd, to je pro me dulezitjsi.

Kazdy ma vsude jiny zkusenosti, ja byla na trech Carech a muj TOP je UNICA :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 08:20

@ipupartep
Taky jsem si říkala, že tam třeba pracuje krátce třeba. A že toho má hodně to na ní bylo vidět, hlavně že má problém udržet informace a hlavu jako balón a zkrátka působila taková pomatena. Jak říkám nebýt zkušeností z jiných klinik, byla bych zralá někam.
Osobně bych při těch penězích, které tam necháváme, ale volila opravdu jasnější a profesionalnejsi přístup.
Se spoustou informací, rad. Pomocí.. Atd. Nenechavame tam málo peněz žádná. Manželovi jsem musela i pár věcí tajit, jaké zmatky tam nastali, je trochu cholerik a rozhodně by to v klidu nenechal už, když se to tam například opakovalo.

Mě se tam líbili " pokojíčky ", kde celou dobu může být i manžel se mnou, čeká na mě při zakrocich :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
81
25.12.20 08:31
@Anonymní píše:
@ipupartep
Taky jsem si říkala, že tam třeba pracuje krátce třeba. A že toho má hodně to na ní bylo vidět, hlavně že má problém udržet informace a hlavu jako balón a zkrátka působila taková pomatena. Jak říkám nebýt zkušeností z jiných klinik, byla bych zralá někam.
Osobně bych při těch penězích, které tam necháváme, ale volila opravdu jasnější a profesionalnejsi přístup.
Se spoustou informací, rad. Pomocí.. Atd. Nenechavame tam málo peněz žádná. Manželovi jsem musela i pár věcí tajit, jaké zmatky tam nastali, je trochu cholerik a rozhodně by to v klidu nenechal už, když se to tam například opakovalo.Mě se tam líbili " pokojíčky ", kde celou dobu může být i manžel se mnou, čeká na mě při zakrocich :palec:

Ona nejak na jare nastupovala, jestli si to dobre pamatuji… Jooo pokojicky jsou super, on se clovek postupne uci, tady to aspon doktori vysvetli a berou partnera jako soucast. Byli jsme na klinice, kde se k partnerovi chovali jako kdyby se ho to netykalo a byl nejaky darce spermatu… hruza

No tak hlavne, aby se vam zadarilo :) :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 09:10

@ipupartep
tak to jsem ji chytla evidentně na začátku 😬 😂

A možná jsem měla štěstí, že předtím ty kliniky byly fakt super. To byly malinké kliniky, žádné koordinátorky, jen sestřičky, ale ty byly tak v obraze, a na místě, že teď zpětně si říkám, že by je měli na rukách nosit. Když se cokoliv dělo, tak hned pomáhali, radili. A s manželem vždy počítali, jen tam ty pokojíčky chyběli. Dokonce mě i po transferu odvezli na posteli a nechtěli, abych vstávala :oops:
Embrilogove s námi jednali každý den… Atd.. Já byla nadmíru spokojená 😌

A sem jsme nakonec kvůli stěhování, jinak bych bych do unicy nešla. Ale zase, když si vezmu, že bych místo toho vlezla do nějaké „maso kliniky“ v Praze, asi bych byla úplně hotová, možná ani nemám představu, jak se to "podniká " tam :mrgreen:
A jak říkám, embriologove jsou nejspíš na unice fakt nejlepší, to se musí uznat :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
81
25.12.20 17:00
@Anonymní píše:
@ipupartep

A možná jsem měla štěstí, že předtím ty kliniky byly fakt super. To byly malinké kliniky, žádné koordinátorky, jen sestřičky, ale ty byly tak v obraze, a na místě, že teď zpětně si říkám, že by je měli na rukách nosit. Když se cokoliv dělo, tak hned pomáhali, radili. A s manželem vždy počítali, jen tam ty pokojíčky chyběli. Dokonce mě i po transferu odvezli na posteli a nechtěli, abych vstávala :oops:

A sem jsme nakonec kvůli stěhování, jinak bych bych do unicy nešla. Ale zase, když si vezmu, že bych místo toho vlezla do nějaké „maso kliniky“ v Praze, asi bych byla úplně hotová, možná ani nemám představu, jak se to "podniká " tam :mrgreen:
A jak říkám, embriologove jsou nejspíš na unice fakt nejlepší, to se musí uznat :potlesk:

no to bych vam mohla povídat 😂 🤣 treba se na Unice nekdy potkáme 😂 ja myslim, ze za 11 dni jsem tam jak na koni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
25.12.20 17:01
@Anonymní píše:
@ipupartep

A jak říkám, embriologove jsou nejspíš na unice fakt nejlepší, to se musí uznat :potlesk:

no to bych vam mohla povídat 😂 🤣 treba se na Unice nekdy potkáme 😂 ja myslim, ze za 11 dni jsem tam jak na koni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
15.2.21 18:08

Na kliniku Unica nemuzu dopustit, hlavne na pani Koubkovou. Je to uzasny clovek na svem miste :andel:. Presla jsem ze Sanusu a teda neda se to rovnat. Bohuzel prvni IVF u nich nevyslo, hned mi nabídli dalsi mozne varianty, reseni a ne jak v Sanusu, kde se nepovedlo a hned dalsi cyklus by dali stejny beze zmeny :mrgreen: :zed:
Tedy bohuzel diky nizkemu AMH jsem se rozhodla zkusit, IUI pripadne nativ. Az si telo pripadne odpocne muzeme jit do minimalky. :pankac: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat