PFC Praha zkušenosti

Anonymní
10.12.20 10:13

PFC Praha zkušenosti

Ahoj :),
máte někdo s tímto CAR zkušenost? A jaké tam jsou ceny? Vím, že je dražší, ale zajímalo by mě kolik se doplácí za ivf, když je přes pojišťovnu. Nepodařilo se mi ceník dohledat. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.12.20 10:17
@Anonymní píše:
Ahoj :),
máte někdo s tímto CAR zkušenost? A jaké tam jsou ceny? Vím, že je dražší, ale zajímalo by mě kolik se doplácí za ivf, když je přes pojišťovnu. Nepodařilo se mi ceník dohledat. Děkuji :)

A co takhle jim napsat at ti cenik poslou?
Mne poslali obratem.

• Citovat
  • Nahlásit
4631
10.12.20 10:23

Já mohu jen a jen a jen doporučit. :kytka: Díky nim jsem po letech těhotná. A to jsme si prošli asi 6 centry asistované reprodukce. :nevim:
A naše prognóza byla pro ostatní cary děsná.
Díky skvělé laborce, skvělému týmu lékařů, sestřiček, koordinátorek a recepčních jsme se konečně i my dočkaly.
A nechválím je jen kvůli tomu, že jsem těhotná, ale chválila jsem je i když nám nevyšel ET. Jelikož do toho centra se těšíš. I můj chlap se tam těšil a to už je co říct. :mrgreen:
A to jsme fakt toho hooooodně zkusili. :nevim: Nebít PFC, tak jsme stále tam kde jsme byli před lety. Tím jsem si jistá.
V jiném caru nám nikdy nic nezůstalo na zamražení. V PFC jsme měli na zamražení 20 embryí. Myslím že tohle mluví samo za sebe, jak pracuje skvěle jejich laborka. ;)
Jinak my si platili IVF jako samoplátci, měli jsme tedy ještě jeden pokus, ale ten jsme nevyužili (to je na jiný příběh :lol: ) a i kdyby jsme šli přes pojišťovnu, tak v našem případě bychom na tom byli finančně lépe jak v minulém caru. :nevim: Jelikož my mrazili několikrát spermie a v minulém caru si počítali co vzorek, to platba. Tady ani náhodou. Takže bylo snad 5 vzorků za jednu cenu.
Jinak ceník na netu nenajdeš. Je to postavené formou balíčků. Podle potřeby si vybíráš balíček. :nevim: Bohužel ceník jsem někam založila. :nevim:
Takže IVF vyšlo v porovnání stejné jako s naším minulým carem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5619
11.12.20 15:57

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.20 15:58

Oni maji balicky, tusim pri ivf na pojistovnu je to okolo 35 000 - v cene uz mas ISCI a mrazeni, jestli jeste neco netusim :think:

• Citovat
  • Nahlásit
65
11.12.20 16:46

Ahoj, my jsme do PFC objednaní na leden k MUDr. Novotné. Nemáte náhodou někdo zkušenost? Na webu je bez fotky, tak je asi nová… Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
11.12.20 16:51

Ceník PCF

Dneska mi poslali balíčky a ceník, tak posílám jako obrázky, snad to bude k přečtení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5619
20.1.21 15:11

Holky nevite, jak je to s utz a OPU o vikendu, kdyby bylo treba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
20.1.21 15:33

@Toluma Dělají soboty. Neděle máš na telefonu svoji koordinátorku a možná i lékaře. :)
Já měla mobil na lékařku a mohla volat 24 hodin denně. :mrgreen:
V jiném caru jsem tohle nezažila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5619
20.1.21 17:09

@Maja25
Jasne, takze nedele tam nikdo neni - to jsem chtela vedet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
21.1.21 10:51

@Maja25 Tak to rada čtu, přecházíme v únoru také do PFC. Hodně si chválí jejich laboratoř. My jsme dosud byli v Pronatalu 2,5 roku, dvě IVF a už bych řekla, ze neví jak dal…
A u vás,6 center…to je fakt dost😳
Mohu se zeptat, co prave zde udělali jinak, ze tentokrat tolik embryi a úspěch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
21.1.21 17:40

@Michaelavavra Jo tak mi se zasekli pomalu 2 roky v Gennetu. Já tedy za rok a něco přišla na to, že to není ono, ale chlap potřeboval ještě trochu času uzrát. :mrgreen:
No právě jsme neudělali nic jinak. :nevim: Já vždycky měla dost vajíček. Věděla jsem, že reaguji dobře na Gonnal a popravdě do Gennetu jsem už přišla s tím, jakou chci stimulaci. :lol: Poprvé mi ji udělali jak jsem chtěla a bylo myslím 20 vajíček a 16 embryí, al do 5 dne zůstalo jen jedno. Druhý pokus jsme šli k jiné lékařce a ta mi změnila úplně stimulaci, což jsem nechápala, jelikož na Gonnal jsem reagovala skvěle. A taky to tak dopadlo. Bylo 10 vajíček a z toho jen 5 k použití a zůstalo jen 1 embryo do 3 dne. :pocitac:
Nicméně tam bylo všechno blbě. OPU mi dělali s velkým zpožděním, což je zásadní problém, pak jiná stimulace atd.
No a v PFC jsem si říkala co chci doktorka upravovala dle jejích zkušeností jen délku stimulace, udělala mi i OPU na čas atd. a hlavně, což je zásadní nám nestála vajíčka ani spermie v laboratoři. Embryolog čekal hned na odběr u chlapa, aby mohl začít hned vybírat (jelikož chlap měl děsný, ale děsný spermiogram).
No a tohle všechno hraje velkou roli. Prostě ta laboratoř. A my si PFC vybrali kvůli laboratoři. Jelikož si můžeš domluvit konzultaci s embryologii atd. Což v Gennetu mi konzultace nebyla umožněna. :nevim:
Jen v den OPU nám embryolog přišel říct co a jak bylo. :nevim:
Ale když chceš radu z laborky, tak máš smůlu. A my potřebovali pomoci hlavně v laborce.
Takže PFC s klidným svědomím chválím všude. A to ne kvůli tomu, že to tam takhe hezky vyšlo, jelikož já je chválila i když nám u nich nevyšel ET.
Poznáš sama, že to není jako normální CAR, ale jako rodinná klinika. I můj chlap se tam těšil a to už je co říct.
Přeji ti hodně štěstí a snad se Vám tam brzy zadaří. :) Ke komu jdete? A jaký máte problém?7Pokud to není tajné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
21.1.21 20:54

@Maja25 děkuji za tak velké popsání😉No o Gennetu Praha 7 jsem taky uvažovala🤔někdo si je chválí(třeba dr Langerovou),ale vyhrálo to prave PFC kvůli te laboratoři. Tu taky nutne potřebujeme. Předchozí car…no komunikace s embryolozkou…katastrofa, co by jste chtěla vedet, mate,,krasny” embrya.Jako chtěla jsem jejich hodnocení, jak si vedly a tak…zprava žádná. No jsem poučena pro priste🙉Už jen jejich systém, kde je vše. Dotazník ještě před konzultaci…takové rozdíly a to jsme tam ještě nebyli osobně🤗
Jdeme k Hulvertovi, dala jsem zase na doporučení. U nás hodně špatné spermie, máme je zamrazene po operaci Mese/Tese. Vajíček bylo dost, ale oplodnění se nedařilo…druhé IVF napůl s darcem, ale přesto dvakrát potrat(22tt a teď v 8tt).Takže takový komplikovanější případ a doufám, ze si s nami poradi🙏
Přeji ať vše krasne pokračuje a dočkáte se miminka🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5619
31.1.21 07:56

Jak je to v PFC s predoperacnim, vyzaduji ho pred OPU?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881
31.1.21 08:43

@Toluma Vyzaduji ho. U me na nej mi prislo zapomneli a musela jsem se teda pripomenout. Plati pak u nich pul roku, kdyz ho mas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat