Píchání v pochvě po ET/KET

898
7.12.20 11:43

Píchání v pochvě po ET/KET

Ahoj holky, zakládám tuto diskuzi protože už jsem z toho nešťastná. Jsem po 2 neúspěšném KETU. Samozřejmě vím, že je to více méně o štěstí, ale vrtá mi hlavou, že vždycky po transferu tak třetí den mě začne bodat v pochvě, ne na vaječnících nebo v podbřišku, ale vždycky jako by dole mě někdo bodal a pak je z toho neúspěch. kdyz jsem se u první neúspěchu na to dr. ptala, tak říkala, že si myslí, že by to nic nemělo být, ale mě to štve. tak by mě jen zajímalo, jestli se s tím někdo nesetkal a nezjistil, čím by to mohlo být. naapadlo mě zajít ještě normálně ke gynekologovi, ale nevím jak moc bude ochotný mě vyšetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1801
7.12.20 14:58

@Zuzule2014 Zahackuju se, protože tohle mě taky zajímá. Před 2,5 lety jsem byla na 1.ET a vyšlo to, dokonce jedno vajicko se rozdělilo a my máme jednovajecna dvojcata. Prej je 0,8% šance, že se to stane :lol: Přesně před týdnem jsem byla na 1.Ketu a mám to samé píchání. Když jsem byla těhotná tenkrát, tak jsem píchání taky měla, ale až někdy v průběhu prvního trimestru, nepamatuju se, jestli jsem píchání měla před testováním. Ted jsem ještě netestovala, týden po ketu je brzy, ale zajímají mě názory ostatních. Taky si říkám, že to může být léky - ja beru 3×2 estrofem a rano a večer čípek progesteronu a ten progesteron může dělat cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
7.12.20 15:27

@suzka1 jee takže máš taky dvojčata :)?tak to je paráda, já taky a právě bychom chteli ještě jedno, protože tam máme ještě embryjka, ale nedaří se :(,takže nevím no buď nám to už není souzeno, nebo je v něčem.chyba.ja měla v květnu KET v nativu a teď stimulovaný a měla jsem to u obou neúspěšných KET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
7.12.20 15:46

@Zuzule2014 A máte dvojvajecny?? Haha, tak to je dobrý ;) :lol: Podle me to muzou byt lekama, nevím. Me přijde, že při et nebo ketu, kdy si celkově vysetrena skrz na skrz už potřebuješ jen to štěstí, které se bohužel nedá koupit. My už nemáme žádné embryjko, z toho hodně jsme měli jen 2 embryjka, tak jsme tomu druhému chtěli dát šanci, třetí JEDNO mimco by bylo prima. Budu testovat až ve středu asi, uvidime, ale taky mě občas pichne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
7.12.20 17:34

@suzka1 ne jednovaječné, dva kluky ;).a ty máš co? no mi jim taky chtěli dát šanci. rikala jsem, že to. hrotit už nebudu, že můžu být ráda za dvě děti, ale upřímně když se KET poprvé nepodařil, tak jsem si řekla že, tak se určitě povede příště a když teď zase nic, tak mě to bylo fakt líto, moc bych chtěla ještě jedno. a přirozeně se to u nás nikdy nepodaří. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat