KET leden 2021

898
7.12.20 06:59

KET leden 2021

Ahoj holky, tak kdo má. v plánu jít na KET v lednu 2021?já jsem letos byla na 2 KETECH, jeden v květnu druhý na podzim, ale letos pro mě tento rok nebyl šťastný. Tak uvidíme co přinese příští. Moc bych si přála, aby se to konečně zadařilo, ale nevím co víc mám proto udelat :(.kolik KETU jste podstoupily vy? máte od někoho nějaké rady, co dělat pro úspěch? přeji nám Všem, ať rok 2021 je šťastný a každá se dočkáme toho vytouženého miminka. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1913
7.12.20 07:24

@Zuzule2014 Ahoj, já mám za sebou letos 2 kety, v červnu a cervenci, oba se chytli ale bohužel z neznámenho duvodu jeden plod odešel 5+0 a druhý 5+5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
7.12.20 07:48

@Zetmi to mě moc mrzí a měla jsi nativ nebo stimulovany? a chystáš se teda na další teď v lednu? kolik máte ještě mrazàčků? mě se zase nechytli vůbec, ani u jednoho jsem neměla ani náznak čárky, mám vyšetřené základní imuno, profil, embrya byly nejlepši kvality, sliznice taky ok a přesto nic, takže vůbec nevím čím to může být. vzdy mě po transferu začne bodat jak kdyby v pochvě a to pak vím, že se asi nechytlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
7.12.20 07:55

Stimulovaný, já sama nemám ani ovulaci ani ms bez léků. Ano v lednu, mám ještě 4 mrazáčky. Já jsem byla tedka po tom druhém potratu na imuno a vše ok, embrya byla tak 1kové obě, u prvního když se mi spustil potrat tak jsem v ten den šla k dr měla jsem hcg přes 6000, a v děloze náznak váčku. u druhého jsem jela na pohotovost do nemocnice a tam mi hcg nebrali, za to na utz byl plod odpovídajicí 6+4. Je mi to líto že se ti to vubec nechytilo. a ty máš kolik ještě mrazáčků? jinak mě po obouch transferech začalo druhý den bolet v kříži, a po prvním mě pichalo v podbřišku asi od 2.dne po ket a u druhého až jsem nasla ducha na testu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
7.12.20 08:21

@Zetmi já mám ještě 3 a pak už šmitec, naštěstí se nám zadařilo před 5 lety, takže bez dětí nejsme, ale moc bych si přála ještě jedno. a právě mě vrtá hlavou, proč se zatím ani nechytlo.no jdu ještě teď v prosinci na konzultaci, tak uvidím no, co mi dr. řekne. a tobě zatím teda nepřišli na to, proč se to děje? máš už nějaké dítko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
7.12.20 08:31

Ne vubec nepřišli. nicmene asi týden po tom prvnim potratu se mi rozjel velky zánět v zubu který dr dořešil až ted. Genetiku mám ok jenom leiden to picham od začátku stimulace clexan, a štítnou žlázu beru letrox. jinak nic ted na imunologii jen hraniční crp - zánet. myslím si ale že to bylo stresem nebo ja nevim. ne zatím žádné ani já ani můj muž nemáme takže pořád čekáme. Já měla jít se domlouvat dnes na leden ale volala mě ráno sestra že doktora chytli záda tak me preobjednali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
7.12.20 09:28

@Zetmi a kam chodíš do Caru? a je u Vás nějaká šance na přirozené početí? u nás nulová, takže mě nic jiného nezbude než zkoušet dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
7.12.20 11:13

@Zuzule2014 Do zlína, u nás no asi spíš zázrak mám těžkou formu pco, nemam ovulaci ms jen díky lékům. Můj muž trochu pomalejší spermie… na léky jako cc jsem reagovala líne až po dvou fázích v jednom cyklu, na femaru jsem první cyklus reagovala az moc dobře a druhý cyklus už líněji… asio jak si tělo zvykne tak je to n a prd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
11.12.20 08:26

Ahoj, též bych chtěla v lednu. Letos jsem byla jednou. Měla jsem tři mrazacky, ale jeden rozmrazeni nepřežil, takže zbývá jeden. Snad nám udělá radost. Jestli neklapne ani to. Pri druhém odběru si budu stát za vlozenim 2 embryí. :srdce: Na cerstem jsem nebyla, protože jsem se prestimulovala a skončila v Motole. :roll: Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.20 16:43

Ahojky, taky půjdu snad! v lednu na KET, měla jsem jít teď tento týden, ale bohužel moc vysoká sliznice :roll: 15.DC 15mm.. takže příště s menšíma dávkama Estrofemu a UTZ dřív.. Jinak mám taky PCOS bez ovulace. První IVF a z něho první KET 6/2018 mám dceru, tak snad vyjde krásně napoprvé i další miminko :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
17.12.20 06:24

Ahoj, včera kontrola, sliznice nízká, tak v lednu znovu a snad lépe s více léky. A možná to taky neklapne. Stále na tenoučkém ledě. Teď k původním lékům přibyly další dva, břicho mám od injekcí samou modřinu. Jsem aktuálně dost otravená.
Držte se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
17.12.20 11:11

Tak já včera konzultace výsledků. 6.ledna jdu na kontrolní utz, a pro rozpis léků a 12. By měla dojít ms, a druhý den asi bude zahájení léků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
23.12.20 23:27

Ahoj.
Taky bych chtěla jít v lednu. Letos mám dva KETy a nesupešné (jeden teď v prosinci). Čekám akorát až se dostaví MS. Nechali vás po neúspěšném KET jít hned další cyklus znovu nebo jste musely mít pauzu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
24.12.20 05:16

@Hestia94 já když měla sp na začátku června tak jsem šla na konci července na další, byla tam měsíc proluka protože jsem byla už ve špatném dní cyklu tak se Teda ppckalo ob měsíc, kdyby to tak nebylo tak jsem šla hned, teď po kyretazi jsem musela čekat, dalsi ket by vycházel teď v prosinci ale chtěla jsem met klid o vánocích tak to nechávám na leden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
27.12.20 00:26

Ahoj, já letos neúspěšné 2 KET a 1 ET. Ještě mám 5 zmražených a potom už končíme. Z prvního ET mám syna, tak pokud se z 8 transferů celkem dítě nepodaří, tak to tak asi má být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat