Reprodukční imunologie výsledky

206
9.12.20 21:12

Reprodukční imunologie výsledky

Krásný večer,

je tu někdo, kdo rozumí reprodukční imunologii? Byla jsem si dnes pro výsledky, bohužel z tohoto mám opravdu smíšené pocity a abych pravdu řekla, odešla jsem z ordinace s pocitem, že jsem nemocná a neplodná :lol: tak bych byla ráda, pokud tomu někdo rozumí, zda mi pomůže. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2384
9.12.20 21:16

A co ti řekl lékař?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.12.20 21:23

Ja jsem z toho úplně zmatená, jelikož mi vlastně neřekla vůbec nic. Pořád jsme řešili jen spermie, které jsou podle mě k ničemu, když chodíme na ivf a embryo je už hotové. Pak, že údajně mám zvýšené bílé krvinky, takže je možný, že už jsem byla těhotná, jelikož jsou zvýšené v těhotenství. Což je kravina, těhotná jsem v den odběru určitě nebyla.
Přitom mi předtím dala najevo, že těhotná být nemůžu.. Údajně mám zvýšené nějaká ena a to je prý to, že to zabíjí moje vlastní buňky. Takze by to zabilo i to embryo prý. Beru metypred 8mg a ona mi to snížila na 4mg. Tak kdyby to bylo nějaké špatné, jak mi bylo řečeno, tak proč to snížila? Další věc, kterou jsem nepochopila bylo, že se mě zeptala, jestli se léčím na štítnou žlázu. Tak říkám, že ne a ani nikdy jsem se neléčila. Na to mi řekla, že štítná žláza je ok :nevim: tak nechápu její dotaz. Poslední věc, která mě celkem zarazila, že jsem řekla, že beru aspirin protect. A údajně to neexistuje, že to je anopyrin. Říkám, že beru určitě aspirin protect. Tak se se mnou chvíli „hadala“, až řekla, nojo.
Máte pravdu, fakt to existuje, berete ho večer? Říkám ne, mám napsáno 1-0-0 takže ráno před snídaní. To prý není možný, má se brát večer. Pak si přečetla letáček a řekla, ajo ráno… Tak tohle člověk asi nechce slyšet od doktorky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2384
9.12.20 21:28

@Pap949 tak to bych byla taky zmatená :roll:
Já u IVF brala Medrol a Anopyrin.
A to byla tvoje gynekoložka nebo v CARu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.12.20 21:32

@kavenka to byla přímo imunoložka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2384
9.12.20 21:35

@Pap949 a výsledek je tedy jaký? Medikaci ti nechá stejnou nebo ti to upraví?
Budeš to ještě konzultovat s nějakým lékařem v CARu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.12.20 21:39

@kavenka výsledek je, že mi řekla, že mám pokračovat v aspirinu, snížit metypred a chce výsledky krve na D-dimery, pt a aptt. Hned jsem volala do CARu a metypred mi nechali na 8mg… Pořád ale nevím, jestli ty výsledky jsou nějak závažné nebo ne 🤣 🤣 no, takže vlastně jsem si asi vůbec nepomohla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2384
9.12.20 21:40

@Pap949 no to teda :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.12.20 21:47

@kavenka podle paní doktorky z CARu a ještě jedné známé, je nejdůležitější, že nemám zvýšené nk buňky. Ty mám naštěstí 10%
Pak mám nějaké ena, a co jsem tak vygooglila, tak fosfolipidy. Všechno je zvýšené.. Většinou je maximální hodnota 8 nebo 10 a ja mam kolem 15 max.. Takze zřejmě nic velkého. Ale už je to zvýšené no :zed: pak mám ty leukocyty zvýšené na 12 z 10..a u buněčné imunity nějaké absol. p.cd3, cd4, cd8, cd20… Všechno jen mírně zvýšené.. Ale pořád zvýšené no. A údajně to vyléčit nejde. Přitom kolikrát holky psaly, jak se jim hodnoty snížily 8o a ještě ni známá říkala, že může výsledky ovlivnit stimulace.. Já vlastně měla stimulaci od 11.10 a na imunu byla 19.11. a dle doktorky to tak určitě není, že to stimulace neovlivnila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2384
9.12.20 21:54

@Pap949 to je zvláštní že ti dělali imuno tak brzy po stimulaci. Já když jsem se objednávala, tak jsem musela být už 6 týdnů bez hormonů :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.12.20 22:00

@kavenka já jsem si o to zažádala sama no. Et nám nevyšel, tak jsem nechtěla další pokus jen tak promarnit. Car imunologii nemá, tak mě poslali jinam. Asi s nimi spolupracují :nevim: a když jsem se o tom bavila s tou známou, tak mi řekla, že dobrý imunolog s tím dokáže pracovat a bude na to brát ohled… Holt to asi moc dobrý nebylo u nich :lol: ale že paní doktorka byla hned hotová s odpovědí, že stimulace na výsledky nemá vliv :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2384
9.12.20 22:04

@Pap949 to je opravdu zvláštní. Je vidět, že každý lékař k tomu má jiný přístup :think:
My jsme na imunologii dojížděli do jiného města, protože u nás to pořádně nikdo nedělá :nevim: a to jsme krajské město.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
9.12.20 22:12

@kavenka je tu nedostatek imunologů :( o co hůř, ještě větší nedostatek těch dobrých :( já jsem z Ústeckého kraje, údajně je něco v přímo v Ústí nad Labem, ale to prý taky stojí za prd :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2384
9.12.20 22:13

@Pap949 je to tak :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3330
9.12.20 22:32

Podle toho co píšeš, mám dojem, že jsi mluvila s nějakým tatarem a ne lékařem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat