Darovaná vajíčka Cube či PFC

Anonymní
11.12.20 15:52

Darovaná vajíčka Cube či PFC

Asi nás čekají darovaná vajička a vybíráme mezi těmito dvěma centry. Kdo si tam pro DV byl, kolik jste měly embryjek a vyšel vám transfer? Jaký rok to byl, jak jste tam byly spokojené?
Díky za info

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7989
11.12.20 16:28

Jakože z 1 darovaného vajíčka vykouzlíte 3 embrya?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.20 17:14

@Cenarius
Ja chci zkusenosti, ne blbosti od nekoho, kdo o tom nic nevi :zed:
Darkyne normalne stimuluje, takze vajicek je vic, centra garantuji vetsinou okolo 8. Ne ale z kazdeho je pak vhodne embryjko

• Citovat
  • Nahlásit
49
16.12.20 16:59

Ahoj, prochazim 3.cyklemDV…vzdy cca 10 vajicek…6 embryi, 2 embrya, 3 embrya…kdyz to ted nevyjde, zkusim PFC.
Mam 8 transferu 9 embryi a zatím se nezadarilo…
Pokud nemate problem se spermiemi, je lepsi garance embryi, nez vajicek.
Dnes je standard garance 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
20.12.20 08:55

Cube

Ahoj, my jsme podstoupili letos 2× transfer na Cube. Poprve se nepodarilo (vyslo jen jedno embryo a nechytlo se), podruhe s jinou darkyni ano. Bohuzel jsem nevedela jake maji v Cube postupy oproti jinym klinikam, hlavne to ze vam nereknou zadne info o darkyni az do dne samotneho transferu, natoz abyste si mohli darkyni vybrat jako je to jinde bezne. Je toho vic co jsme tam zazili a co je prinejmensim hodne zvlastni.
Jsme moc stastni, ze se to povedlo, ale vedet to co vim ted, volila bych jinou kliniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
20.12.20 10:02

@ana123456
diky za info. a ten prvni nevydareny pokus, kdy bylo jen jedno embryjko se pak nejak resil financne? kdyz davaji garanci 2 blast? a podruhe jste mely kolik embryjek?

a s tou darkyni - jak dlouho trvalo, nez ji nasli? vyplnis si teda pozadavky a pak ti jen reknou, ze nejakou nasli a nic vic se nedozvis a zacinas platit?
a jinde je to jak? myslis, ze ti treba daji na vyber mezi dvema, trema?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
20.12.20 10:25

@Toluma
V Unice mi dali vybrat ze 2 nebo i ze 3.
A vedela jsem treba i kolikrat darovala, kolik bylo embryi a kolikaty pokus se vydaril…prijde mi, ze v tomhle jsou oproti jinym centrum fakt otevreni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
20.12.20 10:47

@Pemik
no koukala jsem, ze si je tam dost chvali. ale koukala jsem i na cenik, jako samoplatce ok - cena podobna jako jinde, akorat teda bez mrazeni, ktere uz leckde v cene je. ale pokud to mas jeste na pojistovnu, tak te odrbou o nejakych 25 000. protoze sice je cena o tech 45 000 nizsi (prispevek pojistovny), ale pak si musis priplatit metody, ktere stoji pres 20 000 a ktere v cene pro samoplatce uz maji
takze pro nas dobre o nich uvazovat, kdyz jsme samoplatci, ale mame jeste jeden pokus na pojistovnu a ten je u nich teda predrazeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
20.12.20 10:52

@Toluma
Nevim, jake metody potrebujete…
My meli PICSI nebo MACS v cene…resp.za priplatek, ale odecten jako sleva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
20.12.20 10:59

@Pemik
nemluvim o zadnych metodach navic, ale jen o standardu. pokud mas na pojistovnu, tak v te cene 65 000 neni ani ISCI a PK, to musis priplacet. pokud jsi bez pojistovny, tak to uz v balicku je plus AH. no a pak jeste mrazeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 11:04
@ana123456 píše:
Ahoj, my jsme podstoupili letos 2× transfer na Cube. Poprve se nepodarilo (vyslo jen jedno embryo a nechytlo se), podruhe s jinou darkyni ano. Bohuzel jsem nevedela jake maji v Cube postupy oproti jinym klinikam, hlavne to ze vam nereknou zadne info o darkyni az do dne samotneho transferu, natoz abyste si mohli darkyni vybrat jako je to jinde bezne. Je toho vic co jsme tam zazili a co je prinejmensim hodne zvlastni.
Jsme moc stastni, ze se to povedlo, ale vedet to co vim ted, volila bych jinou kliniku.

A můžeš tu dárkyní odmítnout, když neodpovídá tvým požadavkům?
Mně to přijde šílené, pokud si vybrat nemůžeš.

• Citovat
  • Nahlásit
10
20.12.20 11:23

Muzes ale vzhledem k tomu ze tou dobou uz 2 tydny beres hormony a pripravujes se tak asi spolehaji na to ze uz jim to neodmitnes. U nas je to dlouha story, napisu az bude vic casu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat