Pro mrazáčka - KET při kojení?

Anonymní
23.12.20 19:12

Pro mrazáčka - KET při kojení?

Krásné Vánoce všem, moc prosím, můžu jít na KET, když kojím? Co to obnáší? Po zavedení se bere Utrogestan, to asi při kojení moc dobrý není ne? Máte někdo zkušenost? Menzes ještě nemám, tak nevím, zda není lepší přestat např. kolem roku, kojit. (prosím anonym)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.12.20 19:17

Myslim, že ket ti při kojení neudělají.

• Citovat
  • Nahlásit
5405
23.12.20 19:37

Me i k IUI bylo doporuceno s kojenim prestat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.20 19:59

Byla jsem teď na kontrole. KET prý muzu mít až nebudu kojit. :)

• Citovat
  • Nahlásit
52502
23.12.20 20:08

Nešla bych, tělo je jinak hormonálně nastavený, vysoká hladina prolaktinu a tak. Samozřejmě se při kojení otěhotnět dá, ale šance je snížená, nešla bych do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
27.12.20 00:28

Byla jsem na KET při kojení. Ale měla jsem vlastní cyklus a kojila už dvouleté. KET se nezdařil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
29.12.20 08:07
@Anonymní píše:
Krásné Vánoce všem, moc prosím, můžu jít na KET, když kojím? Co to obnáší? Po zavedení se bere Utrogestan, to asi při kojení moc dobrý není ne? Máte někdo zkušenost? Menzes ještě nemám, tak nevím, zda není lepší přestat např. kolem roku, kojit. (prosím anonym)

Když nemáš ms, tak je to plýtvání. To tělo na to není ještě připravený. Neměla bys na to ani pripravenou děložní sliznici. Ten utrogestan by ti mohl zastavit laktaci. Fakt jestě vydrž. Nevím jaký máte důvod pro Ket, ale jakmile se ti rozběhne cyklus, tak je tělo hodně chytlavé na další těhotenství. Třeba se i povede přirozeně. Vydž prďka vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat