Agentury zprostředkující práci

Anonymní
21.5.20 14:55

Agentury zprostředkující práci

Dobrý den, můžete mi prosím Vás dát nějaké typy na agentury, organizace, které zprostředkovávají práci? Pardubický kraj…
Předem děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1666
21.5.20 15:31

Znam agentury Adecco a Randstad :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 16:00

Jakým způsobem to funguje? Nikdy jsem to takhle neřešila. Naposledy mě zaujal jeden inzerát na práci, ale bylo to přes agenturu. Takže jsem to neřešila. Vždy chci předem o té firmě něco vědět a ne odpovídat na inzerát. Kolikrát ty inzeráty slibují něco, co vůbec není pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
1595
21.5.20 16:15
@Anonymní píše:
Jakým způsobem to funguje? Nikdy jsem to takhle neřešila. Naposledy mě zaujal jeden inzerát na práci, ale bylo to přes agenturu. Takže jsem to neřešila. Vždy chci předem o té firmě něco vědět a ne odpovídat na inzerát. Kolikrát ty inzeráty slibují něco, co vůbec není pravda.

Tak je rozdil byt zamestnany pres agenturu, nebo ze agentura hleda zamestnance primo pro firmu. To druhe neni nic divneho, obvykle behem pohovoru po telefonu reknou o jakou firmu se jedna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
21.5.20 16:16

A ty praci hledas nebo poptávas zaměstnance? Na hledání je to úplně zbytečná ztráta času, já vždy odpovídám pouze na inzeráty zadané přímo zaměstnavatelem. Je takto rychlejší a přímejsi domluva bez nutnosti odpovídat na hloupé otázky personalisty z agentury, jednou jsem se takhle z nepozornosti spletla a od te doby už si to hodně hlidam, pokud tedy zrovna hledam praci.

Pokud hledas pracanty tak ještě dejme tomu, ale u nás ve firmě si i toto zajišťují jednatele sami. Proste mi to přijde jako takové instituce samy pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama