Přibírá se po hormonální antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 09:05
ahoj mam dotaz...

Ahojky am dotaz zajima me antikoncepce beru prasky chci prosím vědět jestli se z ní nahodou nepriira? :? díky zajimaji me vase zkusenosti :srdce: :* :*

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 28.11.18 09:08

Antikoncepce, sama o sobě, žádné kalorie nemá, takže ne… po antikoncepci se nepřibírá. :kytka:

Nora2
Kecalka 131 příspěvků 28.11.18 09:08
@Anonymní píše:
Ahojky am dotaz zajima me antikoncepce beru prasky chci prosím vědět jestli se z ní nahodou nepriira? :? díky zajimaji me vase zkusenosti :srdce: :* :*

Jakou? A zeptej se nejlépe svého gynekologa, bude vědět.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 28.11.18 09:09

Po antikoncepci samotné ne, ale může způsobovat větší chuť k jídlu, takže začneš víc jíst. Já takhke nabrala deset kilo během dvou let. Ale když ji nebudeš brát a otěhotníš, přibereš je během pár měsíců :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 2594 příspěvků 28.11.18 09:13
@Anonymní píše:
Ahojky am dotaz zajima me antikoncepce beru prasky chci prosím vědět jestli se z ní nahodou nepriira? :? díky zajimaji me vase zkusenosti :srdce: :* :*

Můžeš mít větší chuť k jídlu ..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 09:39

hm díky je pravda ze chut k jidlu mam a to jsem zacala teprve vcera brat ha :zed: pani gyekoložka mi rikala ze se po ni pribira …prave ze nic jineho mi napsat nemuze kdyz kojim jen prasky a telisko …to jsem nechtela takze zobu prasky diky moc :* kamoska prej po prascich neskutecne pribrala 8o a jde to i dost videt je jako koule :nevim: a kila pak nejdou dolu :,( 8o 8o

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10930 příspěvků 28.11.18 09:43
@Anonymní píše:
hm díky je pravda ze chut k jidlu mam a to jsem zacala teprve vcera brat ha :zed: pani gyekoložka mi rikala ze se po ni pribira …prave ze nic jineho mi napsat nemuze kdyz kojim jen prasky a telisko …to jsem nechtela takze zobu prasky diky moc :* kamoska prej po prascich neskutecne pribrala 8o a jde to i dost videt je jako koule :nevim: a kila pak nejdou dolu :,( 8o 8o

Kamarádka nepribrala ze vzduchu. Takže stačí se ovládat a jsi OK ;) Ja po Ha taky mam větší chuť k jídlu, ale pokud nebudeš více jist, tak nenaberes

vertunka
Závislačka 4732 příspěvků 28.11.18 09:44
@Anonymní píše:
hm díky je pravda ze chut k jidlu mam a to jsem zacala teprve vcera brat ha :zed: pani gyekoložka mi rikala ze se po ni pribira …prave ze nic jineho mi napsat nemuze kdyz kojim jen prasky a telisko …to jsem nechtela takze zobu prasky diky moc :* kamoska prej po prascich neskutecne pribrala 8o a jde to i dost videt je jako koule :nevim: a kila pak nejdou dolu :,( 8o 8o

Tak neber prášky ne :nevim: zbytečná chemie do těla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 09:49

@vertunka @vertunka jj jasny no ale uz nechci deti staci mi dve vis :*

AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 28.11.18 09:51

Někdo přibere, někdo ne. Každé tělo je jiné. Já s kamarádkou brala stejnou HA, já nepřibrala nic, kamarádka 8kg za půl roku.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 28.11.18 09:54
@Anonymní píše:

Ale nepřibrala ze vzduchu, jestli máš větší chuť k jídlu, tak se prostě ovládej :nevim:

modravlocka
Kecalka 374 příspěvků 28.11.18 10:10
@Tichošlápek píše:
Kamarádka nepribrala ze vzduchu. Takže stačí se ovládat a jsi OK ;) Ja po Ha taky mam větší chuť k jídlu, ale pokud nebudeš více jist, tak nenaberes

Také může zadržovat vodu…ne vždy je to jen o ovládání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 10:22

@modravlocka prave cetla jsem probalovou informaci co vse o semnou muze udelat t nemluvim o rakovine prsu :oops: a atd…radsi uz jsem dal ani necetla 8o ale musim se nejak chranit mam teprve 3 mesice po porodu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 10:25

@Nora2 ahoj beru daisenette neo ;)

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 28.11.18 10:30
@Anonymní píše:
@modravlocka prave cetla jsem probalovou informaci co vse o semnou muze udelat t nemluvim o rakovine prsu :oops: a atd…radsi uz jsem dal ani necetla 8o ale musim se nejak chranit mam teprve 3 mesice po porodu

Trochu OT, ale jde to i bez chemie a hazardu se životem/se zdravím.

1. Kondomy
2. Pesar (FemCap)
3. Spermicidní gely
a když k tomu přidáš 4. Přerušovanou soulož, myslím že se nemůže nic stát a bude to všechno po kupě spolehlivější než hormonální antikoncepce. A neohrozíš si zdraví ani kila navrch. :kytka:

Nikomu nenutím, jen doporučuji… zdraví máme jen jedno a za určité, řekněme nepohodlí, rozhodně stojí :srdce: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >