Akné po vysazení HA - co vám pomohlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 258 příspěvků 27.11.18 14:32
Akné po vysazení HA

Ahoj holky, jsem přes půl roku po vysazení HA a moje tvář je jak jedno pubertácké hřiště. Tohle jsem neměla ani v pubertě. Odnáší to hlavně brada a okolí u nosu. Hnus! Mažu si to někdy aknecolorem, ale většinou když někam jdu. Co pomohlo vám a co jste na to používali? Už nevím co zkusit, abych se toho zbavila :-(.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jandule88
Kecalka 468 příspěvků 27.11.18 14:43

Ahoj,já zkoušela potírat obličej mořskou solí smíchanou s obyčejnou vodou z kohoutku :) a zlepšilo se mi to.Zkus to,třeba ti to taky pomůže.Já je mívám i v uchu a to bolí nejvíc…au :cert:

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 4 inzeráty 27.11.18 14:51

mě nic nepomáhá. A je to už 2 roky a místo zlepšování se to zhoršuje :cert: :cert:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 27.11.18 14:56

Ahoj. Já jsem po vysazení HA už přes 5 let a s akné bojuju dodnes. Taky už nevím, co zkusit, nepomáhá opravdu nic. Určitě to chce pleť hodně hydratovat a poradit se s nějakým odborníkem. Na kožním jsem byla jednou jedinkrát, skončilo to předepsáním antibiotik, která samozřejmě nezabrala, protože problém nebude v kůži, ale někde v těle. Prostě si s těma hormonama asi nedokáže poradit :nevim: Jedný známý prej na akné pomohly kapky Gynex-asi taky zalezi na tom, v jakym stadiu akne mas. Ja mela jeden cas uplne podkozni bulky, ktery proste nesly vymacknout a dost to bolelo, jen jsem musela cekat, az zmizi. Ted jsem tehotna a musim zatukat, drzi se to v norme, tak jsem zvedava, co udelaji hormony po porodu. :zed: Chystam se to pak uz resit nejak komplexne a s nekym, kdo by tomu mohl opravdu rozumet a nebude na me zkouset jednu masticku za druhou. :zed:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 27.11.18 14:58
@Quinn7 píše:
mě nic nepomáhá. A je to už 2 roky a místo zlepšování se to zhoršuje :cert: :cert:
Člověka „potěší“, že v tom není sám. :hug: :lol:
Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 27.11.18 15:08
@Toma18 píše:
Ahoj holky, jsem přes půl roku po vysazení HA a moje tvář je jak jedno pubertácké hřiště. Tohle jsem neměla ani v pubertě. Odnáší to hlavně brada a okolí u nosu. Hnus! Mažu si to někdy aknecolorem, ale většinou když někam jdu. Co pomohlo vám a co jste na to používali? Už nevím co zkusit, abych se toho zbavila :-(.

Ahoj, ja s tim taky po vysazeni bojovala, bylo to strasne - delaly se mi obrovske hluboke vredy, nektery loziska se hojily treba mesic, nemohla jsem v noci lezet tvari na polstari, zustavaly mi po tom cervene jizvy, vypadala jsem strasne. Jedine co mi pomohlo byl Aknenormin (drive Roaccutane). Ted uz je to dva roky a plet stale drzi krasna. Uz bych HA nikdy nejedla, az ted zpetne vidim co vsechno v mem tele to ovlivnovalo. :think:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 27.11.18 15:11

@Anitramm Ja vyzkousela vsechno - masticky z lekarny i od kozni doktorky, vodicky, kapky, vsechno.. A vsechno k nicemu. Jediny co mi pomohlo byl Aknenormin - je to sice asi dost svinstvo, ale ja zadny vedlejsi ucinky nemela a plet mi drzi krasna uz dva roky. Obratilo mi to zivot k lepsimu a zpetne si rikam, proc jsem do toho nesla driv, zbytecne se mi nadelaly jizvicky behem toho vyckavani s mastickama..

eva.pass
Stálice 68 příspěvků 27.11.18 15:12

pomůže jen čas, všechno ostatní jsou podle mě vyhozené peníze ;) já to měla nejhorší asi 2 měsíce po vysazení a asi do toho půlroku se to zlepšovalo, teď mám pleť v poho, jen sem tam něco..

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 4 inzeráty 27.11.18 15:14
@Anitramm píše:
Ahoj. Já jsem po vysazení HA už přes 5 let a s akné bojuju dodnes. Taky už nevím, co zkusit, nepomáhá opravdu nic. Určitě to chce pleť hodně hydratovat a poradit se s nějakým odborníkem. Na kožním jsem byla jednou jedinkrát, skončilo to předepsáním antibiotik, která samozřejmě nezabrala, protože problém nebude v kůži, ale někde v těle. Prostě si s těma hormonama asi nedokáže poradit :nevim: Jedný známý prej na akné pomohly kapky Gynex-asi taky zalezi na tom, v jakym stadiu akne mas. Ja mela jeden cas uplne podkozni bulky, ktery proste nesly vymacknout a dost to bolelo, jen jsem musela cekat, az zmizi. Ted jsem tehotna a musim zatukat, drzi se to v norme, tak jsem zvedava, co udelaji hormony po porodu. :zed: Chystam se to pak uz resit nejak komplexne a s nekym, kdo by tomu mohl opravdu rozumet a nebude na me zkouset jednu masticku za druhou. :zed:

právě, je to hormonální problém. Mastičky nepomůžou. Mám taky jak říkáš ty podkožní boule, bolí, nejdou vymáčknou, a drží klidně měsíc. Pak na jeden den zmizí a objeví se znovu. Chce to něco na srovnání hormonů, možná ten gynex by mohl pomoct.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 4 inzeráty 27.11.18 15:15
@eva.pass píše:
pomůže jen čas, všechno ostatní jsou podle mě vyhozené peníze ;) já to měla nejhorší asi 2 měsíce po vysazení a asi do toho půlroku se to zlepšovalo, teď mám pleť v poho, jen sem tam něco..

dva roky a STÁLE nic, naopak je to horší. Tak kolik času? Už mě to nebaví vypadat jak blbec v 27 :/

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 15:16

Muzu se zeptat jak dlouho jste ha brali?

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6616 příspěvků 27.11.18 15:20
@Quinn7 píše:
dva roky a STÁLE nic, naopak je to horší. Tak kolik času? Už mě to nebaví vypadat jak blbec v 27 :/

No asi záleží na tom, jak moc tvoje tělo HA ovlivnila. Zkusila bych Gynex na podporu ženských hormonů a mohla by ti pomoci klasická jóga, nebo přímo hormonální, která upravuje hladinu hormonů.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6616 příspěvků 27.11.18 15:23

No když to tady čtu, tak jsem ráda, že mě brání HA tolik nepoznamenalo. Je to příšerné kolik vedlejších účinků má :? Daň za pohodlí je fakt vysoká :? Škoda, že se tyhle věci víc nezveřejňují a nemluví se o nich.

Držím palce holky :kytka:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 27.11.18 15:33
@Quinn7 píše:
mě nic nepomáhá. A je to už 2 roky a místo zlepšování se to zhoršuje :cert: :cert:
Člověka „potěší“, že v tom není sám. :hug: :lol:
@Nature00 píše:
Muzu se zeptat jak dlouho jste ha brali?

4 roky. Byla to fakt chyba.. :zed:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 27.11.18 15:37
@Quinn7 píše:
právě, je to hormonální problém. Mastičky nepomůžou. Mám taky jak říkáš ty podkožní boule, bolí, nejdou vymáčknou, a drží klidně měsíc. Pak na jeden den zmizí a objeví se znovu. Chce to něco na srovnání hormonů, možná ten gynex by mohl pomoct.

Taky se mi jednou stalo, že se mi udělala velká cysta na vaječníku a zrovna v tom období pár dní, kdy jsem jí měla, boule zmizely! Jak se cysta vstřebala, akné se vrátilo v plný parádě. Hormony si dělají, co chtějí. Někdy přemýšlím, jakou pleť bych asi měla, kdybych nikdy HA nebrala..třeba stejně špatnou, třeba taky ne..každopádně jestli jednou budu mít dceru, rozhodně jí HA budu rozmlouvat..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >