Ahoj, prosím poradíte mi?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.1.22 02:06

Ahoj, prosím poradíte mi?

Tak 14 dní se necítím dobře(ne vkuse) jeden den průjem, druhý zimnice-bez vysokých teplot.. Byla jsem na covid testech 4krát a nic. Poslední týden mě bolí pravá noha, myśela jsem, že jí mám namoženou z práce(stojím 8hodin). Nebo, že mám ostruhu. Ale teď se přidal na té stejné noze červený flek. Který bolí jako spálenina například o koberec a lepí se mi na ponožku.. Je celkem velký.. Poraďte co to je? Nesetkal jste se někdo s tím? K dr. jdu až v pondělí, má dovču. Nebo jít na kožní? Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.1.22 02:25

Prikladam foto :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43298
21.1.22 06:39

Pokud má lékař dovolenou, někdo ho zastupuje. Šla bych radši na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
21.1.22 06:58

Dcera měla něco podobného. Jeden den teplota, druhý den zvracení, třetí den průjem, čtvrtý den vyrážka, následujících několik dní velká únava… každý den něco a dohromady přitom nic.. covid negativní. No tak asi nějaká divná viroza… už je snad pryč. Pokud ti celkově nijak hrozně není, tak to do pondělí počká, flek třeba zmizí sám… dceři vyrážka zmizela po aeriusu během jednoho dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 08:11

Nejsou ty fleky uvnitř bledší s červenějším okrajem? Není to dobře vidět. Ale to je asi jedno. Měli jsme takový covid, ty fleky jsem u nás vyhodnotila jako pytariosis rosea. Někteří měli jasnější příznaky a pozitivní test, někteří méně jasné příznaky a soustavně negativní testy, ale ten covid jsme měli všichni - později se i u těch negativních potvrdil v krvi.

• Citovat
  • Nahlásit
21.1.22 08:17

To prvni foto bylo vcera dnes rano uz takto: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
21.1.22 10:44

Nemůže to být impetigo? Mrkni do vyhledávače.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat