Bolavý podbřišek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
72
20.1.22 14:36

Bolavy podbrisek

Ahoj holky jsem temer osm mesicu po porodu, stale hodne kojim. Posledni dobou me zacalo bolet v podbrisku, nekdy postranach ale vice mene uprostred.
Bolest to neni nijak velka, spis otravna :D nesetkal se s tim nekdo? Muzu treba ocekavat ms? Jeste mam v tech mistech krecaky, takze je to mozna od nich. Na gynde bylo po sestinedeli vse ok. Za par dni jdu zase ale zajimalo by me zda to nekdo mel a od ceho to bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1597
20.1.22 21:02

Ahoj, mam to uplne stejne. 8 m po porodu, kojim. Obcas me to boli pro sexu, nekdy vubec. Je to ale neprijemne. Nekde jsem cetla, ze to muzou delat cysty. Taky se chystam na gyndu, radsi. Tak uvidime. :) :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.22 16:25

Nafouklý podbrisek

Ahojky, chtěla bych se optat. Myslela jsem si, že mám náznaky těhotenství, ovšem testy negativní a menstruaci jsem dostala, už ji mám poslední den. Je normální, že mám nafoukly podbrisek, jak kdybych byla těhotná a když zatlacim, tak to boli? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.22 18:06

Nafouklý podbrisek

Ahojky, chtěla bych se optat. Myslela jsem si, že mám náznaky těhotenství, ovšem testy negativní a menstruaci jsem dostala, už ji mám poslední den. Je normální, že mám nafoukly podbrisek, jak kdybych byla těhotná a když zatlacim, tak to boli? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat