Hledám kamarádky

5.12.18 08:08

ahOJ -VŠEM -

AHOJ VSEM ZKOUSIM ZASE… 8o hledam kamaradky jsem z Klasterce nad Ohri pristehovaly jsme se pred tremi mesici ;) z Chomutova bydlela jsem tam skoro 9 let tak asi vite ze zase bejt tady je pro me neco,,…nezvyk nikde ty moje oblibeny obchody s vecma atd…nakupovani miluju :mrgreen: a tady je to o nicem 8o natoz najit si znova nakou tu kamosku je pro me tezky mam doma miminko 3 mesice a pak jeste syna 6 let a pritele jsme stastní ale chybi mi kamaradky no sice tu znam dost lidi ale to je samej fetak… :pocitac: ne ze bych nekdy brala drogy :think:…nemuzu za to ze moji kamaradi a kamaradky fetuji hulí atd…prpto se jich straním a chci si najit normalni kamarady :nevim: jenze kde zejo :mrgreen: budu rada i za dopisovani treba tu najdu tak ahoj :mavam: jinak je mi 24let :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

35461
5.12.18 08:54

Ahoj, tak jsem ti mrkla po nějakých uživatelkách z Klášterce nad Ohří, zkus jim třeba napsat zprávu. @kkatuskkaa @Monika24 @pipiinka @Mari03 @KristýnMárty @Veonika5 @anavi08 @klaruska8 @1miska1 @Uterinky @tynaa11 @blanka100 @gitta @HADEVA @sandruskavac @j.bodlinka @Jenny-black @kulička2015 @kruwer @k.o.r.i.n.e.k88 @darjeeeling @Mart inka @tjudit @katulenka27 @janulikz . Přece jen tu nějaké jsou, označila jsem je v této diskuzi, takže se třeba některé ozvou samy. Držím palce, ať nějakou kamarádku najdeš. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.18 09:15

:mrgreen: diky tos nemusela jsi hodná :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
6.12.18 08:48

Ahooj

@srdicko2018 ahojky, já jsem z Klášterce :) jen už mám většího syna 3,5r.klidne napiš SZ :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.18 09:29

@srdicko2018 Ahoj jsem z Klášterce mám syna 17 měsíčného ráda s tebou pokecám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.18 17:19

@kkatuskkaa ahoj jestli chces napisu ti facebook kdyztak zprava :lol: ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
8.12.18 15:32

@srdicko2018 ju radši SZ :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
31.3.19 18:09

Ahoj. Mojí dcerce už bude teď v dubnu 7 let, ale klidně s někým taky pokecám :D