Kamarádka z Klášterec nad Ohří?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 10:58
kamoska ta dobráá

:lol: :mavam: ahoj nekdo z klasterce nah ohří? jsem máma 2 deti je mi 24 let rada se seznamim jsem tu po 9 letech zpatky ale uz to neni jako driv 8o nemam tu zadnou kamosku na kafčo nebo jen tak se pobavit u vinka? nejsem alkoholik :mrgreen: jen se rada bavím :zed: doma uz to na me doliha jsem jen s detmi doma budu rada ahoj :*

Reakce:
arinecka
Kelišová 5213 příspěvků 28.11.18 12:27

Proč to máš jako anonym? Kdyby se ti chtěl někdo ozvat do sz tak nemůže a sem třeba nikdo psát nechce :mrgreen: Přece není nic špatného na tom že hledáš někoho na pokec :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >