Kamarádka Kolín, Nymburk a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jíťa31
Kecalka 141 příspěvků 17.11.18 14:26
Kamarádka Kolín, Nymburk a okolí

Ahoj holky, jsem maminka už dvou dětí a nyní čekáme s manželem dvojčátka. Ráda bych poznala kamarádku na popovídání, návštěvu a třeba i výlety a tak…
Jsem úplně sama a už mi z toho trochu hrabe :lol:
Bydlíme přesně v Číněvsi…
Budu se moc těšit

Reakce:
Maminka Malvinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 18:37
Kamaradka v Kolíně na vycházky

Ahoj,
Taky hledáme nějakou spřízněnou dusi :) Před rokem o Vánocích jsme se s přítelem přestěhovali do Kolína z Prahy a chvilku na to jsem zjistila,že jsem těhotná. A při dojíždění do práce do Prahy a zařizování výbavičky nějak nebyl čas ani příležitosti se tu s někým dát dohromady … Od konce října jsme tu teda ve třech,narodila se nám holčička Malvínka :srdce: Rádi bychom našly někoho na procházky,kafíčko apod. a případné kámošení miminek…zatim to teda u nás k tomu moc nebude (máme 2,5 mesice;) ale snad na jaře už k tomu trošku dorostem ;) Musím říct,že celý dny čekáme doma na tatinka jak na smilování, nikdy bych si nemyslela jak je to na hlavu celej den nepromluvit s nikym dospělým… :nevim: :oops: Vždycky jsem měla ráda společnost,ale ted jsou vsichni daleko a moc mi to chybí… :,( Tak snad se tady dáme dohromady :kytka: :mavam:

Ettevi
Povídálka 18 příspěvků 16.01.19 23:49

Ahoj devcata,

to jsem rada, ze jsem tu na Vas narazila! ;)

Pred mesicem jsme se prestehovali s manzelem a nasim (ted dvoumesicnim) chlapeckem z Prahy do dedinky u Kolina. I my se cele dny jen tesime na to, az se nam tatka vrati domu z prace… :zed: Byla by to prijemna zmena, kdybychom nechodili na prochajdy jen ve dvou… :palec:

Mejte se krasne!

Tyncam
Kecalka 244 příspěvků 03.02.19 18:55

Ahoj holky. Já jsem se do Kolína přestěhovala před rokem a jelikož vše bylo dost hektické se stěhováním a hlavně dojíždím do práce do Prahy, tak najít zde kamarádky je téměř nemožné :roll: teď čekáme miminko a tuplem je mi smutno, že tu nikoho neznám s kým bych třeba zašla na kafčo a pak až budu drandit s kočárekem, tak společně a prckama na procházky.. Takže jestli mě přijmete :) ráda se k vam přidám.

aneeeeet
Stálice 73 příspěvků 12.05.19 16:22

@Jíťa31 Ahoj, já bydlím kousek od Městce a nikoho tu neznám :( Celý život jsem byla v Kolíně a tady jsem tak nějak „odříznutá“. Kdy máš TP? :)

NeonN
Nadpozemská drbna 25010 příspěvků 12.05.19 17:47

Ahoj, my jsme z Okrinku, taky pristehovani
Máme tři děti a čekáme čtvrté :mavam:

Váš příspěvek
Reklama