Akce a slevy pro školáky se samými jedničkami

13992
29.6.15 12:47

Akce a slevy pro školáky se samými jedničkami

Ahoj, doufám, že to tu není, nenašla jsem. Mám dva školáky, kteří zítra, předpokládám, přinesou samé jedničky. Chtěla jsem jim dnes koupit knížku, ale pak jsem si vzpomněla, že za nás bývaly v knihkupectvích slevy pro ty, kdo přinesli vysvědčení se samými jedničkami. Tušíte něco o tom, že by to tak někde fungovalo? Mě zajímá konkrétně Ostrava, ale klidně napište pro ostatní tipy i jinde v republice. Vstupy zdarma za samé jedničky jsem našla třeba tady , je tam hodně ZOO (a víc už jsem nehledala, přiznávám, že nestíhám, proto se taky ptám tady, místo abych sama brázdila internet).
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4546
29.6.15 12:52

@Len-til-kah asi ti to nepomůže ale u nás v Brně Bystrci v cukrárně dají každému dítku za vysvědčení zmrzlinu :jazyk: Mě by zase zajímalo, jestli je někde akce se zábavou a soutěžemi jako ukončení školního roku, něco jako bývá na den dětí apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
29.6.15 13:13

Příspěvek upraven 29.06.15 v 13:18

• Citovat
  • Upravit
13992
29.6.15 13:18

@HankaHK - mně moc ne no, to by se úplně nevyplatilo :lol:, ale někomu určitě jo, děkuju.

@Mišuna - super, mají pobočku v Ostravě v Lasu, tam jsem vlastně chodila jako holka já, ale v životě bych to podle názvu nenašla. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama