Akné na začátku těhotenství

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
12744
10.4.13 12:02

A kdy si měla poslední měsíčky? já u prvního měla akné hodně, tentokrát vůbec, takže na to bych se nespolehla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
10.4.13 12:12

Na začátku těhotenství (teď jsem ve 12tt) mi také vyskočily ty mršky na čele.. jedna zmizí a další dvě vyskočí, wrr. No a o vlasech ani nemluvím, mastí se hrooozně :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sejla
10.4.13 21:21

Poslední měsíčky jsem měla 20.3 a skončily mi 26.3 a hned na za týden mě opět začaly bolet hodně prsa teď už mě bolí je na dotek ale ze začátku mě bolely i při chůzi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.19 20:49

Ahoj, udělalo se vám akné ještě před tím než byl pozitivní test? Poznaly jste těhotenství podle toho? ( S tim, že v rámci PMS jste na to netrpěly). Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
14025
7.8.19 08:30

Ne, naopak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
4.12.19 09:55

Ahoj holky mám takový problém. 2 dny před MS 10.11 do 25.11 mne začalo divné bolet břicho jako dloubani klasika před MS ale když jsem MS dostala bolest byla pořad stejná a to normálně trpím na velké křeče. Po menstruaci mne to ale stále bolelo dohromady asi 23 dni.. pak se to stupňovaly bolest do krize, beder, a do boku. Udělalo se mi šílené akné které mívám v PMS a pořad se mi děla i dnes každý den či se vzbudim mám nové pupinky na obličeji a i zádech. Tak jsem navštívila DR cca 25.11 udělala hlasitě vyšetření odebrali CRP nic nenašli sní záněty a ani cysty. Rekla mi ze mám folikul ze jsem zrovna v době ovulace. Pak mi rekla ze mám přijít za 14 dni a nemám brát žádné léky ani alkohol a tak ze je tam možná gravitida. Test jsem si dělala asi 4 dny po MS což bylo brzy.
Ale nevím nevím teda. Teď mne začala bolet zase prsa a na jedné straně i bradavky při zmacknuti jako by stipe Jakl by mne tam něco rezalo. Bolesti teď cca 2 dny mám menší tak jako když čekám menstruaci. Po těch bolestech jsem hned věděla ze je něco jinak. Ze tohle u mne není normální prosím poraďte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
4.12.19 10:39

@Vercas123 máš to nějak zamotané, divně napsané.
Pokud proběhla ms a test byl negativní tak těhotná nejsi. Pokud ano dr. by na UTZ viděla alespoň váček. 23 dní s ms nebo bez ms ( to jsem se nedočetla) bys měla čárkuna testu. A pokud dr viděla že máš před ovulací… těhu můžeš vyloučit.
Možná máš nějaký hormonální problém, ale to ti tady nikdo nezodpoví. Dr by mohla udělat testy a pořádně tě vyšetřit.
Doufám že jsem tvůj dotaz pochopila správně.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
4.12.19 11:25

@Jessica4 Dík moc za odepsání. Taky mi to přišlo jako kravina aby mi rekla 12 dni po MS ze je tam možná gravitida a přitom tam viděla folikul..Ale začala mne i palet žáha na což jsem nikdy netrpěla jen po kari teď to mám i po nějakém nápoji a jídlech která jim běžně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
4.12.19 12:00

@Vercas123 tak to pořád může být jiný problém. Tohle těhu není. Jane že u každé to může být jinak ale takhle brzy by příznaky nebyli. Začali mě až kolem 6 týdne a žáha mě začala pálet až teď v 15tt. Jo a vyměň doktorku pokud vidí dominantní folikul a při tom je možné těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
4.12.19 12:37

@Jessica4 Také si myslím radši si zajdu za doktorem má s tím více zkušenosti.. pro mne lepší Gynekolog než gynekoložka. Díky za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 10:57
@sissinka26 píše:
Ahojky tak já mám od začátku těhu záda posetá pupínky teď ve 14tt mi začali pupínky ty velké hnisavé i na tvářích a bradě ak tomu se mi mastí hlava a mám neskutečné lupy prostě jsem asi znovu v pubertě :zed:. V pubertě jsem trpěla na tyto pupínky amastnou pleť. Žádné masky a speciální vody na to nezabírali ba naopak. Jednou mě naši poslali naprázdniny k babičce. A ta mě z pupínků vyléčila ráno a večer jsem si umývala obličej mýdlem JELEN a otírala vodou ALPA a po měsíci bylo po akné a domů jsem přijela jako kočka :D a v takové míře se už neobjevili. Jen před MS sem tam mini pupínek. Tak pokuď ještě v této době existuje mýdlo jelen tak jdu do něj. Zítra ho jdu schánět a vyzkouším to znovu. Jinak toto je mé druhé těhotenství, při prvním jsem toto vůbec neměla.

@sissinka26 proboha, přesně tohle se mi teď děje, vysadila jsem antikoncepci před 5 měsíci, zhoršila se mi pleť, ale po měsíci se zase uklidila, a teď tak 14 dni je to šílené, starám se o ni a každý den mi vylezou přes noc třeba tři obří pupeny :( a moje vlasy jsou otřesné, masti se mi během dvou dnů ze musím zas umýt a přitom jsem je dřív myla tak jednou týdne a hrozně se mi dělají i lupy 8) pořad si říkám ze za to muže vysazeni HA, ale už mám čtvrtý den zpoždění MS a stále čekám :D nechci si dělat zatím test, ze strachu ze tam zas bude jen jedna čárka :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.11.21 17:49

Ahoj holky,
Hned na začátku těhotenství se mi udělalo šílené akné. Čistím pořad stejně, jako před těhotenstvím, nikdy jsem nepoužívala make-up, ale teď se stydím někam jít bez make-upu. Jsem v 5. měsíci a já vypadá jen nějaký,,fetak,,. Dokonce mám akné i na zádech a dekoltu, což jsem nikdy neměla. Chystám se na kožní, myslíte že mi nějak pomůže? Bojím se aby mi neřekla, že to mám z hormonů a dala mi mastičku aby se neřeklo. Pomohla někomu v tomhle případě kožní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27484
27.11.21 17:55

@Nonameeee1 ne bylo to hormonama a nepomohlo nic, mě to přešlo až teď v 7.mesici, jinak sem se mohla stavet na hlavu a čím víc sem toho na sebe patlala, tím to bylo horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.11.21 18:01

@Kriss Tina ty jo, jako asi s tím počítám, že mi řekne hormony. Ale pořad trochu doufám, že mi nějak pomůže. Je to šílený, strašně se stydím mezi mezi lidmi. Každý den se modlím ať to přestane. Takže nemá ani cenu kupovat nějakou drahou kosmetiku na čištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22244
27.11.21 18:35

@Nonameeee1 no že ten dotaz máš asi ve čtyřech diskuzích ti nepomůže, protože to tu stejně čte a reaguje relativně malý počet stejných lidí, máš ty diskuze stejně za sebou takže za chvíli zmizí a nikoho zajímat nebudou
a hlavně na tohle akné ti pomůže až porod a pár měsíců po až se ti srovnají hormony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat