Akné na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.10 12:47
Akné

Ahoj holky, chtěla bych zeptat, jakou jste měli pleť v začátku těhotenství? Mně vyskočilo plno malých hrudek na obličeji i na zádech. :cert: Je to způsobené asi hormonální změnou, i když akné jsem mívala vždy před MS. Jak dlouho to u Vás trvalo? Díky :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23009 příspěvků 27.02.10 12:51

Jak já ti rozumím. U mě to lehce začlo vysazením HA, pak se to srovnalo a sem tam občas někde něco vylezlo. Na začátku těhu opět vyskákaly, pleť se mi zmastila a trvá to až do teď a to je malýmu skoro 8 měsíců.

KatjaV
Závislačka 4771 příspěvků 27.02.10 12:52

Ahoj, no já jsem ted ve 14 tt a mám to na obličeji stále :-(. Takže by mě taky zajímalo jak dlouho ještě budu mít pleť jak v pubertě :-D. Někde jsem četla, že se to snad v druhém trimestru má upravit, tak doufám.

Alyss
Extra třída :D 10592 příspěvků 27.02.10 12:59

No tak já u prvního jsem měla pleť jak v pubertě až na konci těhu,pak trochu během kojení..Jak jsem přestala,tak se mi to srovnalo,za měsíc jsem otěhotněla a už od začátku hrůza :cry: Možná se to trošku zlepšilo,ale stejně nic moc…jsem teď v 15tt…

Jindulina
Závislačka 4748 příspěvků 27.02.10 13:19

Tak já jedu 19tt a šla jsem nakonec, na popud manži, na kožní. Tam mi doporučila Sudokrém, tak ten mi to trošku zklidnil a je to lepší. měla jsem hrozně červené fleky a k tomu pupínky, občas nějaký blb se objevil. Teď je manža spokojen, že pleť vypadá mnohem lépe. Moje mamka to prý měla celý těhu, ale asi záleží, od čeho co přesně to je ;-) Mě mudra řekla, že to je u mě citlivou pletí, hormonama a možná alergickou reakcí (jsem alergik a teď mě to docela dost trápí). U prvního jsem to neměla, tak doufám, že to tenkrát bude klučík, aby tchán měl radost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 27.02.10 13:24

Ahoj tak já u prvního těhotenství plet krásná, u druhého mi vyskákaly na zádech červené pupínky/takové boláky/, měla jsem to jen na zádech. Ve II.trimestru to úplně zmizelo. Byla jsem s tím u kožní a ta mi řekla, že to je tou hormonální změnou a že to přejde. Tak držím palce, at se s tím dlouho netrápíš.

Crystal87
Generální žvanilka 23914 příspěvků 27.02.10 13:41

Ahoj tka j u sny tohle měla celé těhu:(Ted jsem 13tt a je to to samé i když zatím ne tak hrozné ale to přijde:(jako u prvního se to rozjelo taky až o něco dýl.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 27.02.10 14:28

no to já jsem v pubertě bezmála už 20let takže jsem změnu nepozorovala :lol: :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.02.10 14:38

me se v tehu taky desne zhorsila plet…mela sem pupeny i na zadech i zepredu v dekoltu…odeslo to az s porodem…ted uz su zase normalni :)))

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 27.02.10 15:58

U mě to samé celé těhotenství záda šiléne oblíčej šíleny pak i krk a vystřih rodila jsem v létě tak jsem byla ráda že jsem s tím nechodila celé léto. Jinak prostě je to těma hormonama, v den porodu jsem vypadala jako bych měla na obličeji jehelníček a po porodu asi hodinu to začalo mizet a zůstalo toho pár, pak jsem to myla antibakteriálním mydlem a vlažnou vodou. Teď jsem už 7 měsíců po porodu kojila jsem bohužel jen 4,5měsíce ale teď je to už paráda!!! Vkládám foto na kterém jsem skoro 7 hodin po porodu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.10 18:24

Tady anonymní zakladatelka.­.děkuju Vám Všem za příspěvky, vidím, že se mám na co těšit. :mrgreen: Rebeko, i tak Ti to moc slušelo!!! :kytka: :kytka: :kytka:

Anabellkaa
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 156 inzerátů 20.10.12 11:32

Chtěla bych obnovit tuhle diskuzi, jste na tom některá podobně? Vysadila jsem HA, kterou jsem užívala 10 let právě na kvalitu pleti. Teď se mi pleť tak zhoršila, že musím mít denně tunu makeupu a nechce se mi na sebe dívat ani do zrcadla. Manžel z toho taky není nadšený.

petipeti
Povídálka 40 příspěvků 22.10.12 12:53
Akné na začátku těhotenství a dále..

Ahoj, uhříky mi vyskákaly už na začátku těhotenství, zejména na bradě a tvářích. Teď jsme v 5. měsíci a zdá se, že e to pomaličku srovnává, jen se mi občas vyloupne i nějaký na dekoltu. Snad to teď už bude jen dobré. :D

peli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 14:10

Ahoj, tak já jsem na začátku těhotenství jak puberták!! Nejvíc mám dekolt a záda!! Některé pupínky mám zanícené… Používám jednu pletovou vodu od kosmetičky, kterou už bohužel nemám!! Je výborná a není vůbec drahá!!! Musím si jí pak hned koupit… :-)

Anabellkaa
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 156 inzerátů 22.10.12 18:15

Já jsem potom co se mi to stalo začala používat celou řadu od Garnier Pure a je to daleko horší. Tak jsem s tím včera sekla, dala jsem si drožďovou masku a budu jíst každý den před spaním půl kostičky droždí. Uvidím jestli to pomůže.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >