Akne Roacuttane aknenormin, jak na jizvičky po akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ohsuzi
Povídálka 25 příspěvků 02.02.18 13:31
Akne Roacuttane aknenormin

Ahoj holky, jsem 3 tydny na aknenorminu a plet skoro bez akne, jenom me ted zacali stvat ty propadle jizvicky a fialove flicky..zlepsil vam tenhle lek i vzhled jizvicek? Nebo nejaky domaci typy jak na ne? ;) Nedaji se zakryt makeupem a na nejaky peelingy, lasery atd. muzu az 6 m po lecbe :zed: diky za typy :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 13:37

Mne na jizvičky nepomohl. Byla jsem i na laseru, který mi taky nepomohl. Už jsem se na to vykaslala a nic nezkoušim. Ale trápím se tím. Je to ale už 10 let a nevěřím na zázraky, takže se s tím musím smířit. Jo a co se týká stavu pleti, tak akné mám zase, ale v takové normální míře. Když jsem brala Aknenormin, tak to byl asi nejhorší stav, co existuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 14:10

Fialové flíčky ti časem zmizí, jizvičky né. Brala jsem 2* roaccutane a moc mi pomohl, už je to 10 let a nikdy už to nebylo tak strašné, jen v malinké míře občas nějaký pupínek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >