Ako pokračovať vo vzťahu, v ktorom neviem na čom som?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 10:17
Ako pokračovať?

Ahojte, sme spolu s frajerom už nejaké 2 mesiace, začiatok bol úžasný, zažili sme si spolu kopec krásnych chvíľ, veľa veľa aktivít, neskutočne sme si sadli a všetko to šlo akosi samo. Ja som sa samozrejme zaľúbila… On mi vraví ze ma má veľmi rady ze sú tam nejaké city ale veľmi sa sklamal v predošlých vzťahoch a ze nevie co ďalej, že už asi nevie co je to ľúbiť… Správa sa ku mne krásne podľa toho by som sudila ze je do mňa zamilovaný, držíme sa za ruky, smejeme, trávime spolu veľa času, veľa sa milujeme, proste všetko je krásne až na to… Aký postoj zaujať? Vždy keď túto tému rozoberáme tak som nahnevaná, príde mi to nefer ze akoby neviem na com som a co bude.. On ma už 30+, chceme obaja rodinu, detičky, sme si na 90% podobný vo všetkom–budúcnosť, zázemie, záľuby, hodnoty, všetko… Mam skôr byť teraz nedostupná nech vidí ze ma nemá istú a ísť si svoje alebo skôr milá, chapava? Vravel nech mu dám čas, ze mal byť dlhšie po rozchode sám, ale prišla som mu do cesty a teraz nevie co a jak, chce sa so mnou stretávať a tráviť voľný čas… On vravel ze keby to bolo opačne tak by sa to snažil chápať, ale ze vie ze ma to štve a som z toho potom nahnevaná… Charakterovo je To super človek, len asi uviazol v svojej bubline, rada by som stála pri nom ale príde mi hlúpe ze neviem na com som, som super zenuska a chcela by som niekoho kto ma bude milovať se vsim vsudy. Tento chlap je môj vysnívaný, má všetky vlastnosti co som vždy chcela, mam ho fakt rada, nechcem ho nechat ísť… Co myslite, bude to časom ôk, ak by zistil ze je nám Spolu fakt úžasne a príde láska? Nejaké skúsenosti ako sa zachovať? Ďakujem.

Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 27818 příspěvků 12.02.19 10:24
@Anonymní píše:
Ahojte, sme spolu s frajerom už nejaké 2 mesiace, začiatok bol úžasný, zažili sme si spolu kopec krásnych chvíľ, veľa veľa aktivít, neskutočne sme si sadli a všetko to šlo akosi samo. Ja som sa samozrejme zaľúbila… On mi vraví ze ma má veľmi rady ze sú tam nejaké city ale veľmi sa sklamal v predošlých vzťahoch a ze nevie co ďalej, že už asi nevie co je to ľúbiť… Správa sa ku mne krásne podľa toho by som sudila ze je do mňa zamilovaný, držíme sa za ruky, smejeme, trávime spolu veľa času, veľa sa milujeme, proste všetko je krásne až na to… Aký postoj zaujať? Vždy keď túto tému rozoberáme tak som nahnevaná, príde mi to nefer ze akoby neviem na com som a co bude.. On ma už 30+, chceme obaja rodinu, detičky, sme si na 90% podobný vo všetkom–budúcnosť, zázemie, záľuby, hodnoty, všetko… Mam skôr byť teraz nedostupná nech vidí ze ma nemá istú a ísť si svoje alebo skôr milá, chapava? Vravel nech mu dám čas, ze mal byť dlhšie po rozchode sám, ale prišla som mu do cesty a teraz nevie co a jak, chce sa so mnou stretávať a tráviť voľný čas… On vravel ze keby to bolo opačne tak by sa to snažil chápať, ale ze vie ze ma to štve a som z toho potom nahnevaná… Charakterovo je To super človek, len asi uviazol v svojej bubline, rada by som stála pri nom ale príde mi hlúpe ze neviem na com som, som super zenuska a chcela by som niekoho kto ma bude milovať se vsim vsudy. Tento chlap je môj vysnívaný, má všetky vlastnosti co som vždy chcela, mam ho fakt rada, nechcem ho nechat ísť… Co myslite, bude to časom ôk, ak by zistil ze je nám Spolu fakt úžasne a príde láska? Nejaké skúsenosti ako sa zachovať? Ďakujem.

jste spolu dva měsíce… dala bych tomu čas…
Dělat se nedostupnou? Proč? Jestli je vám spolu dobře, chovala bych se dál tak, jak dosud… žádné hry podobného typu bych neprovozovala, kdybych byla na jeho místě a přítelkyně by se mi začala dělat nějaká nedostupná, začala by hrát, že ji nemám jistou a dělala by drahoty, tak bych si řekla, že nemá dost zájem a že to nemá cenu…
A hlavně bych vynechala nějaké ty rozmluvy o tom, jestli tě miluje nebo jen má rád, jestli se vezmete a budete mít děti a tak… prostě si užívala… po dvou měsících bych něco takového asi ani nečekala… to se mi zdá příliš rychlé i na ženu, to spíš chlapa odradí…
V životě nemáš nikdy nic jistého, tak co bys chtěla za jistoty po dvou měsících chození spolu?
Spíš bych si dávala pozor na své chování, abys ho tím „nahněváním, že nevíš, na čem jsi“ neodradila dřív, než mu dojde, že tě miluje…

Příspěvek upraven 12.02.19 v 10:32

anupati
Kelišová 6582 příspěvků 12.02.19 10:30

Mě také přijde hrozně brzy, že už to přímo řešíte mezi sebou. Je nutné vše pojmenovávat? Nebo co tě vedlo k tomu, že jsi řešila, jak přesně to s tebou má? Cítila jsi nějakou nejistotu? Nějaké jeho chování tě znějisťovalo? Z toho chování co popisuješ, mi vůbec není jasné, jak jste se k tomu řešení dostali :nevim: A z mé zkušenosti…to není dobrý. Jakmile ty začátky neplynou tak nějak přirozeně sami, nejsou tam přirozené posuny, bez nutnosti to nějak cíleně řešit… a čím víc se to řeší, tím víc se dějí věci, které by se nutně neděly, kdyby se neřešilo… Nevím, jak to přesně napsat. Jelikož zpět už to vzít nemůžete, tak nevím. Normálně bych napsala, ať to neřešíš, že je brzy, ale už jste začali, už ti přímo řekl, že vlastně z jeho strany to láska není…v tobě bude pořád ta nejistota, jak poznáš, že už ano? ˇ Podle chování ne, když se chová pěkně, slovy…dá se tomu věřit? No nevím…

carola
Kelišová 7258 příspěvků 12.02.19 10:38

Já bych to také neřešila. Jste spolu chviličku. Dej tomu čas,na nic netlač,ať ho od sebe neodeženeš. Užívej si hezké chvíle a časem uvidíš. :kytka:

Mentalist
Povídálka 41 příspěvků 12.02.19 10:48
@Anonymní píše:

No nevím, jak jsi psala, jste spolu dva měsíce. To je opravdu moc brzo na to, aby za tebou přišel a řekl ti, jak vidí společnou budoucnost.. Musíš tomu dát čas, to je celé.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 14320 příspěvků 12.02.19 10:49

Netlač na něj. To je to nejhorší, co můžeš udělat. Dej tomu čas.Vykašli se na nějaké hy na miluje-nemiluje. To přeci poznáš podle toho, jak se vůči tobě chová. Jestli je krátce po rozchodu, pak by jsi mohla taky skončit jako převoznice, pokud budeš moc tlačit na pilu.

Demi
Závislačka 4237 příspěvků 12.02.19 11:44

Tak ono to tak může být, že ve vztahu dvou je jeden ten, který miluje víc (bezhlavě) a druhý, který miluje míň. Ale to nic nemění na tom, že to může být kvalitní a vyrovnaný vztah. Ono je možná i lepší, když jeden z partnerů stojí nohama víc na zemi.
A být najednou nedostupná? Když jsi byla dostupná dosud, asi by to už bylo zbytečné.

cecetka
Echt Kelišová 7864 příspěvků 12.02.19 12:11

To jakoze se znate 2 mesice a uz tesis toto? 8o 8o 8o
Nechej ho dychat nebo ti utece :nevim: Uzivej si sve zamilovanosti, jinak si to pokazis.

Mart81
Závislačka 3809 příspěvků 12.02.19 12:34

Jste s frajerem teprve dva měsíce…

káťa
Extra třída :D 13411 příspěvků 12.02.19 12:42

Mně se líbí napsáno : jsme spolu 2 měsíce a začátky byly krásné :lol:
Já osobně považuji za ty růžové krásné začátky tak první rok až dva.
Jinak pokud je vám spolu fajn, proč ti má potřebu tohle říkat ? Pokud ti to začal vykládat sám od sebe, brala bych to asi jako hodně výstražnou stopku. Pokud ses ho na to sama vyptávala, tak mi to přijde jako velké a zbytečné tlačení na pilu a hned tak bych se k tomu nevracela, nechala čas plynout a časem se uvidí…

Venetia
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 12.02.19 12:45
@Anonymní píše:

tak co to zatim omezit na kamaradstvi , nez bude mit jasneji ? Pokud to nechces brat jako volnejsi vztah na sex , tak bych s nekym , kdo mne nemiluje nespala .

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8609 příspěvků 12.02.19 12:47

líbí se mi, že se chová jako zkušený profesionál :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 13:43

Ďakujem vám za rady. Ono skôr ide o to ze my dvaja kamaráti nemôžeme ani nevieme byť, v podstate hneď na prvom rande bola mini pusa a na druhom sme išli spolu za ruky a úplne prirodzene sme sa začali spolu správať ako frajeri… :D ja viem ze nemám tlačiť, cale my sme spolu toho zažili za 2 mesiace toľko ako niekto ani nie. Za rok… To je to… Strávili sme spolu 2× 4 dní osamote na výlete, ples, športové. Aktivity, prespavacky s mojimi známymi, pozná moju rodinku atď.. Ale zatiaľ ma on s nikým neoznámil z jeho strany, necháva si priestor, ani ma nevolá k nemu domov, pričom on uz u nás bol veľakrát tak preto som sa pýtala co sa deje tak ze ešte asi nechce.. Ale zase potom, napr aj včera mi vravel po spoločnej aktivite ze B si ma najradšej zobral k sebe domov, často ma poznámky aj k spoločnému bývaniu, v podstate ani jeden z nás nechce dlho chodiť, obaja túžime po rodinke… Preto to je všetko také rýchle a po 2 mesiacoch mam pocit ze sme spolu už minimálne rok :D zakl.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27818 příspěvků 12.02.19 13:54
@Anonymní píše: Ďakujem vám za rady. Ono skôr ide o to ze my dvaja kamaráti nemôžeme ani nevieme byť, v podstate hneď na prvom rande bola mini pusa a na druhom sme išli spolu za ruky a úplne prirodzene sme sa začali spolu správať ako frajeri… :D ja viem ze nemám tlačiť, cale my sme spolu toho zažili za 2 mesiace toľko ako niekto ani nie. Za rok… To je to… Strávili sme spolu 2× 4 dní osamote na výlete, ples, športové. Aktivity, prespavacky s mojimi známymi, pozná moju rodinku atď.. Ale zatiaľ ma on s nikým neoznámil z jeho strany, necháva si priestor, ani ma nevolá k nemu domov, pričom on uz u nás bol veľakrát tak preto som sa pýtala co sa deje tak ze ešte asi nechce.. Ale zase potom, napr aj včera mi vravel po spoločnej aktivite ze B si ma najradšej zobral k sebe domov, často ma poznámky aj k spoločnému bývaniu, v podstate ani jeden z nás nechce dlho chodiť, obaja túžime po rodinke… Preto to je všetko také rýchle a po 2 mesiacoch mam pocit ze sme spolu už minimálne rok :D zakl.

to je přece normální, co bys proboha po dvou měsících chtěla? Chováte se jako zamilovaní, jako většina z nás, když jsme se zamilovali… tak si to prostě užívej a nekaž to nějakým dokazováním, jestli tě má opravdu rád a miluje tě, nebo tě má jenom trochu rád a nemiluje, nechce s tebou založit rodinu… netlač na pilu… nech to přirozeně plynout, po dvou měsících na to všechno je opravdu ještě dost času…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 22:36

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >