Přemýšlím o nevěře

Anonymní
30.8.20 15:25

Ako vnimate take zeny?

Dobry den
Chcela by som pocut Vas nazor na zeny ktore podvadzaju svojich muzov??? Ale nejde o bezne podvadzanie… ak vam nieco doma chyba a chlap o vas uz nema zaujem priam je na vas az alergicke vsetko co poviete, urobite je zle a je hned podrazdeny ???? ja sa snazim aby to bolo ok ale uz to tak nejde dalej citim sa strasne frustrovana a nedocenena som mlada zena ktora potrebuje ten pocit ze ma ma niekto rad, tuzi po mne a troskanaj toho zaujmu… A tak zijeme spolu lebo mame male babatko co sa toho tyka o syna sa riadne stara vsetko je skvely otec no manzel je na nic a ja rozmyslam ze si najdem niekoho len na sex strasne mi to chyba no ten moj sa nema k nicomu a ked zacnem ja je zle lebo na neho tlacim proste podla mna sa z neho stal frigidny muz aspon voci mne ???? dokonca mam pocit ze sam vytvara hadky aby nemusel so mnou spat… PS: skusala som uz vsetko

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1663
30.8.20 15:34

Nevím no, s chlapem nám to taky nešlape, vlastně už spolu nejsme, i když jsme pořád manželé, ale že bych měla čas někde někoho nahánět, když mám malé děti, to fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639

Já bych se raději rozešla, než to hrát na dvě strany. Na to bych neměla kapacitu. Však rodiče zůstanete i po rozchodu. :nevim:

Pokud je to milující táta teď, tak bude i potom.

Příspěvek upraven 30.08.20 v 15:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7715

Podle mě je jedno, jak tě vnímá někdo jiný. Když tě tu všechny odsoudí, tvé manželství rázem fungovat nezačne. Je mi to líto, situace to moc dobrá není. Skvělý otec ale muž k ničemu. A jinak vycházíte k běžnému fungování dobře? Otec sice může být dobrý, ale pokud s tebou pořád vyvolává hádky a je protivný, tak to pro dítě taky úplně super není. Někdy jsou lepší rozvedení rodiče v pohodě, než manželé, co nesnesou jeden druhého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
30.8.20 15:36

Není lepší se tedy rozejít, když to doma vůbec neklape?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
30.8.20 15:37

A jak se lisi bezne podvadeni od nebezneho ;)?

Hele, osobne je mi to sumak. Tva volba, tve riziko, ty si poneses eventualni nasledky. Jen me pokazde zajima, jak to s tim miminem casove organizujete? To sexujete, kdyz je dite v postylce vedle? Nebo date hlidat partnerovi a jdete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16878
30.8.20 15:45

Když máš doma vola, tak mi přijde vcelku normální, že si bejka najdeš jinde… Já bych teda vola poslala k šípku a hledala si novýho partnera, ale sama musíš vědět, čemu dáš přednost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
31.8.20 00:57

Řešila bych to odchodem, ne nevěrou. Když už jsou na sebe dva alergičtí a jsou spolu jen kvůli dítěti, není to dobré. Rodiči zůstáváte i přes případný rozchod, takže Vám nebude nic bránit se o malé i dál dobře starat. Ale to moc nepůjde, pokud se budete trápit ve vztahu, který vyprchal - zvlášť když do něj ještě zatáhnete nevěru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3125
31.8.20 01:22

Nevěra má „teoreticky“ dva primární důvody.
Partnerská krize - lidi se mění v nějakých cyklech a mění se jejich priority, postoje. Dítě vyžaduje změnit životní styl od obou a někomu to prostě nejde. Tato varianta zahrnuje i špatný výběr partnera na začátku a pochopení, že jeho převýchova nebude úspěšná.

Osobní krize - Pocity nedocenění, osobního selhání, ztráta nebo naopak povýšení v práci. A zase to nevylučuje případy, že někdo se ve svých komplexech zmítá celý život.

Rozdíl je v tom, že v prvním případě to che společnou práci v případě druhém s tím partner nic neudělá i kdyby se postavil na hlavu a odstrkoval se ušima.

Nevěra je rezignací na vztah - třeba ti to pomůže na pár měsíců, let ve vztahu přežít, ale dlouhodobě to vztah rozbije. Ještě víc se odcizíte, za čas si s velkou pravděpodobností i on někoho najde.
A jestli je to jen tvoje osobní krize (zmáhá tě izolace a samota), tak až to přede, přijde tvrdé vystřízlivění :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 08:16

No dakujem Vam velmi pekne za vase nazory. Ono je to tak ze on mi uz neverny bol a to vela krat zistila som to ked som bola tehotna mala som uz pred porodom 😏 jeho ospravedlnenie bolo ze to medzi nami nebolo vazne"8rokov"ze vazne to je az po narodeni syna a od vtedy to ide dole kopcom najprv som si hovorila fajn male dieta zmeni sa nebude klamat no on sa zmenil ale k horsiemu neverny sice nie je ale ako keby to mne vnutorne vycital ze nemoze mat ine… Stal sa z neho strasne vybusny a nervny clovek co taky nebol a preto som si myslela ze by to mozno pomohla ta nevera lebo jemu vadi este aj to ze mu poviem nieco o sexe hned je az agresivny a tak by bol spokojny on ze ho tym neotravujem a ja by som nemala potrebu ho s tym uz zatazovat

• Citovat
  • Nahlásit
15808
31.8.20 08:21
@Anonymní píše:
No dakujem Vam velmi pekne za vase nazory. Ono je to tak ze on mi uz neverny bol a to vela krat zistila som to ked som bola tehotna mala som uz pred porodom 😏 jeho ospravedlnenie bolo ze to medzi nami nebolo vazne"8rokov"ze vazne to je az po narodeni syna a od vtedy to ide dole kopcom najprv som si hovorila fajn male dieta zmeni sa nebude klamat no on sa zmenil ale k horsiemu neverny sice nie je ale ako keby to mne vnutorne vycital ze nemoze mat ine… Stal sa z neho strasne vybusny a nervny clovek co taky nebol a preto som si myslela ze by to mozno pomohla ta nevera lebo jemu vadi este aj to ze mu poviem nieco o sexe hned je az agresivny a tak by bol spokojny on ze ho tym neotravujem a ja by som nemala potrebu ho s tym uz zatazovat

Jsi jinom srab na to odejít, tak vymejslis chujoviny, že by to jako pomohlo. Prostě ten vztah ukonči, vždyť je už mrtvej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
31.8.20 08:26
@Anonymní píše:

Podivej, mate male dite, takze si sednete a pokuste si o vasem vztahu a vsem okolo rozumne a bez vycitek a obvinovani promluvit. Pokud toho nejste schopni sami dva, vyhledejte odbornika. V pripade, ze to tvuj partner odmitne, jasne mu sdel, ze v tom pripade si svuj zivot zaridis po svem. Ale tim bych tedy ja osobne nemela na mysli nejaky romanek, ale odchod a zivot bez nej. Pises, ze otec je dobry, v tom pripade bych ocekavala, ze alespon kvuli diteti da pokusu o napravu sanci. Pokud to nepujde, pripadne tam z jedne ci druhe strany nebude chut ani snaha, nevidim duvod v tom kvuli diteti (nebo pohodli?) setrvavat. Dobrymi rodici muzete byt, pokud si nebudete delat naschvaly, i po rozchodu. Ale zit v nejakem pseudovztahu na oko ci provizoriu nez prijde neco lepsiho? To neni dlouhodobe udrzitelne a ani pro jednoho z vas dustojne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
31.8.20 08:29
@Anonymní píše:

V tomhle bych nebyla ani den! a ze sem dokázala odejít hned po porodu s deckem a v mnohem horší situaci… Bude se to zhoršovat, stejně tak dopadnete, jen ztrácís čas, můžeš potkat někoho novyho i pro rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10664
31.8.20 08:40

Pridim te odejdi od nej, je to magor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 09:06

Ja to chcem ukoncit sama som mu povedala ze to nema zmysel ze my dvaja uz nevieme, nemozeme fungovat no on stale ze dieta ze je tu len koli nemu ze ked bude chciet on tak odide ale vezme mi aj syna. Hovorila som mu ze take napate a agresivne prostredie nie je dobre pre to dieta tak mi na to povedal vidis ked mi das pokoj a budes ticho bude to najlepsie naj by bolo keby sam odisiel ale on nechce pochopit ze takto je to horsie byt spolu pre dieta 😟

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama