Instagram - šmírování/vztah

Anonymní
30.8.20 15:11

Instagram - šmírování/vztah

Ahoj, jdu se sem spis vypovidat pripadne poprosi o nazor.

S pritelem jsme spolu 3 roky, planujeme budoucnost a dosud jsem byla ve vztahu opravdu stastna. Posledni mesic je to ale takove zvlastni. Krize je silne slovo, ale spokojena rozhodne nejsem. Pritel je na me porad hodny, rika ze me miluje a nic se na jeho citech nezmenilo, ale posledni mesic je porad v tahu. Prijde mi, ze domu se chodi akorat vyspat. Sice s nejvetsi pravdepodobnosti je tam kde rika (tedy s kamosi ve cca 200 m vzdalene kavarne/hospode (btw si da max pivo, nepije, aby si nekdo nemyslel, ze chlasta, to fakt ne) nebo u kamose na byte ve stejne ulici. Proste jsme spolu malo…za posledni mesic jsme si vyrazili sami dva jen 2× a to fakt jen kvuli me, kdyby to bylo na nem tak nic nebude.

Samozrejme se mi hlavou prohnala myslenka nevery, porad vsechno zkoumam, sleduju, hodnotim a (snad zbytecne) se uziram. On me ujistuje, ze me miluje, chce byt jen se mnou, zadnou nema a ma jen nejake divne obdobi a nemam to tak resit.

Divam se koho si na IG pridava atd. (vim, ze za to pujdu do pekla :mrgreen: ), mozna to s tim nesouvisi…ale pred tydnem zacala pritele sledovat nejaka slecna (vypada to jako fake profil). On ma profil soukromy, takze ji to musel schvalit, on ale sledovani oplaci a tentokrat ne. Co me zarazilo u slecny (nevim jestli to je fejk profil a ma ho soukromy), ze ma 33 sledujicich a sleduje jen 7 lidi, z toho meho pritele. Zadne spolecne zname nesleduje, abych si mohla odvodit odkud je a pres koho zna pritele. Den na to jsem si pridala neco na stories a v seznamu lidi kteri ji videli byla ta slecna. Proto me to zarazilo. Dalsi den uz pritele nesledovala (bud prestala nebo ji blokl). Kdyz jsem se dalsi den chtela podivat na jeji profil, neslo to. Ale kamaradka si ho normalne zobrazila. Tudiz si me ta osoba asi blokla nebo co. Coz jsme moc nepochopila, kdyz jsem ji nijak nekontaktovala a ani neposilala zadost o sledovani…tak jsem toto nechala byt, jenze me asi odblokla nebo nevim a zase jsem videla jeji profil v seznamu lidi kteri videli mou instastory.

Vim, ze mi tu asi nikdo moc neporadi, ale porad mi srotuje proc me smiruje nekdo (nejspis ze strany od pritele) a zaroven si me blokuje/odblokuje atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1614
30.8.20 15:19

Bud se ho zeptej, nebo se na to vykasli. Kdo hleda, vzdycky casem neco najde. A pokud ho budes stalkovat dal, na presne takove nejasne situace budes narazet a pak se s nimi budes v duchu akorat tak uzirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
30.8.20 15:22

Nemám IG, ale co se týká té holky, máš 3 možnosti - buď se přítele zeptat, nebo se zeptat jí, nebo to nechat být. Když se ho zeptáš, jestli jí náhodou nezná, určitě ti nepoví „jasně“, je to moje šuk*a". Takže i kdyby spolu skutečně něco měli nebo by měli mít, ty se to určitě od něj nedozvíš. Druhá možnost je taková zvláštní, ale můžeš jí prostě jen napsat něco ve stylu „známe se?“ že je ti třeba povědomá a že když sledovala i ona tebe, tak tě to zajímá…ale jestli má trochu rozumu, stejně ti nic neřekne…no a třetí možnost je samozřejmě taková nejpřijatelnější, protože jestli chceš zůstat s přítelem, tak ho prostě nemůžeš takhle „šmírovat“ a neustále podezírat. Můžeš si s ním promluvit ve stylu, že kvůli jeho paření jste se teď málo viděli, že se v tom necítíš dobře a že jsi i začala žárlit a kdyby se ptal, můžeš mu i říct pravdu…a že takhle to dál vést nechceš, že ať si samozřejmě občas paří, ale ne měsíc v kuse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11617
30.8.20 15:22

Kristova noho, ještě že nemám přítele, ani Instagram :P A kdyby mě to snad někdy napadlo, zajdu na emimino a bude po ptákách :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
30.8.20 15:30

IG nemám, vůbec nevim, o čem píšeš, ale tak nějak z toho mám pocit, že by jsi se měla trochu vrátit do reality. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 16:17
@dalmatine píše:
Nemám IG, ale co se týká té holky, máš 3 možnosti - buď se přítele zeptat, nebo se zeptat jí, nebo to nechat být. Když se ho zeptáš, jestli jí náhodou nezná, určitě ti nepoví „jasně“, je to moje šuk*a". Takže i kdyby spolu skutečně něco měli nebo by měli mít, ty se to určitě od něj nedozvíš. Druhá možnost je taková zvláštní, ale můžeš jí prostě jen napsat něco ve stylu „známe se?“ že je ti třeba povědomá a že když sledovala i ona tebe, tak tě to zajímá…ale jestli má trochu rozumu, stejně ti nic neřekne…no a třetí možnost je samozřejmě taková nejpřijatelnější, protože jestli chceš zůstat s přítelem, tak ho prostě nemůžeš takhle „šmírovat“ a neustále podezírat. Můžeš si s ním promluvit ve stylu, že kvůli jeho paření jste se teď málo viděli, že se v tom necítíš dobře a že jsi i začala žárlit a kdyby se ptal, můžeš mu i říct pravdu…a že takhle to dál vést nechceš, že ať si samozřejmě občas paří, ale ne měsíc v kuse…

No takhle, on je to nejspis falesny profil co nas z nejakeho duvodu smiruje. Pritele jsem se zeptala kdyz jsem zase videla, ze se mi dotycna divala na stories. rekl jen ze je to nejspis fejk a ze ho blokl. Psat tomu cloveku urcite nebudu, ale samozrejme premyslim nad tim kdo a proc ma potrebu nas sledovat a jeste pod fejkovym profilem. Zavani mi to nejakou slecnou z pritelovy strany…ale uze to byt i byvalka nebo tak.

• Citovat
  • Nahlásit
1221
30.8.20 16:46

Sociální sítě jdou mimo mě, ale co nějaký tvůj bývalý/zhrzený nápadník? Takto stalkoval mě, taky se vydával za někoho jiného. Sledoval mě i tehdejšího přítele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
30.8.20 23:21

Plánuješ sním budoucnost..no hodně štěstí 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.20 11:30

Na sociálních sítích je spousta všelijakých čumilů, ale tohle chování je jasný. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
31.8.20 11:44

Zakladatelko, za prvé bych tedy řekla že se ROZHODNĚ něco děje - píšeš že poslední měsíc přítel tráví v kavárnách a u kamaráda, tj. všude možně jen ne doma. To je samo o sobě velmi zvláštní. Když někdo z ničeho nic změní chování, tak za tím vždycky něco je. I když ti říká, že se na jeho citech nic nezměnilo, moc bych tomu nevěřila - to taky může být jen taková úhybná, uklidňovací taktika abys po ničem nepátrala. Nekoukej na to, co říká, ale na to jak se chová. A on se chová nestandardně, protože měsíc se prakticky vyhýbat partnerce není normální. I ta jeho odpověď „neřeš, mám jen divný období“ - nezlob se, ale to jsi se s tím spokojila? Mám partnera taky 3 roky, taky plánujeme společnou budoucnost a pokud by se začal chovat takto, tak bych rozhodně zbystřila. A zcela určitě bych se nenechala odbýt takovou vágní odpovědí. Co to vůbec znamená „divný období“? Co je na tom tak tajnýho, že nemůže být specifický? Pokud se jedná o problémy v práci apod., není důvod aby ti to neřekl na rovinu nebo aby kvůli tomu vysedával měsíc u kámoše. Pročpak je asi u toho kamaráda? Asi bych řekla že s ním probírá, co teď ve vztahu s Tebou dál, a distancem od Tebe si na rozchod trochu připravuje půdu.

S tím Instagramem těžko říct. Může to být potencionální milenka (to ti partner stejně nepřizná), nebo někdo s fake profilem z okolí kdo vás sleduje (taky mám jedince, kteří mají fakt profil a sledují mě, třeba bývalé kamarádky, které by nikdy nepřiznaly že mě pořád šmírujou :mrgreen: ), nebo to může být někdo úplně cizí, kdo je na Insta závislý a kouká na kde koho, i na toho koho nezná, takových lidí je taky mraky. Že si jednou profil zobrazila a kámoška jo, pak zase že to fugnovalo, to mohl být jen výpadek, těch má Instáč taky mraky, z toho bych nutně nic nevyvozovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
31.8.20 12:46

Neni nad to mit partnera se kterym si rozumim, a verim mu.. A taky nemit tyhle trapny site jako je IG, Fcb a nevim co dalsiho.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3737
31.8.20 13:37

No začala bych pracovat na vašem vztahu. Naučit se spolu mluvit, rozdělit si trávení volného času a žít v realitě a nedomýšlet si blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama