Aktualizace inzerátů

1
12.7.13 14:58

Aktualizace inzerátů

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se dají inzeráty nějak aktualizovat, popřípadě, jak na to. Díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13189
12.7.13 15:04

Zdravím,
ano, po pěti dnech je možné vystavený inzerát v Bazaru aktualizovat. V horním zeleném pruhu u inzerátu jen klikni na „znovu publikovat inzerát“.

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
28.9.15 19:26

Ahoj,
zajímalo by mne, zda by se nedala přidat funkce, která by zjednodušila aktualizaci inzerátů v bazárku. Každý inzerát rozkliknout je poměrně složité a protivné. Na jiném bazárku, který znám, je přímo ve výpisu inzerátů ikonka a každý inzerát se dá přes ni aktualizovat celkem rychle a bez zbytečného proklikávání tam a zase zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
28.9.15 20:04

Také by mě zajímalo, kdy bude možné aktualizovat inzeráty hromadně. Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13189
29.9.15 10:32

Dobrý den,
chápu, že tato funkce je třeba. Během 14 dní bude už možné hromadně aktualizovat. :dance:

Mějte se hezky,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
29.9.15 12:25

Tak to je paráda…jste super.
Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
29.9.15 16:19

Vyborne, dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13189
2.10.15 14:36

Zdravím,
nově můžete znovu publikovat všechny inzeráty najednou! :) Po 5 dnech od poslední aktualizace se Vám v detailu inzerátu objeví dvě možnosti

• „znovu publikovat tento inzerát“
  • „znovu publikovat všechny inzeráty“ - vztahuje se na všechny aktivní inzeráty, které nebyly aktualizované posledních 5 dní

Po znovu publikování se inzerát(y) objeví na hlavní stránce a prodlouží se jejich platnost.

Kdyby nefungovala funkce správně, prosíme o zpětnou vazbu. Opravíme. :pankac:

Hezký víkend,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
2.10.15 17:57

A co bylo špatného na předchozím systému kde se dal aktualizovat každý inzerát kdykoliv bylo potřeba?
Popravdě to byl nejlepší systém na inzerci co znám, návrat zpět akorát přidává práci, vzhledem k tomu že stačí inzerát pozměnit, znova uložit a také se aktualizuje a vystaví jako nový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
2.10.15 20:10

@admin ja jsem rada a vdecna. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
2.10.15 20:13

@jakanas jen v posledni dobe slo kazdy inzerat aktualizovat denne a prijde mi to blbe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2050
3.10.15 18:54

Prima funkce, díky! Jen se chci zeptat… inzeráty jsem měla seřazené podle velikostí, aby ten, kdo prohlíží můj bazárek měl vše přehledně za sebou a po aktualizaci se mi inzeráty zpřeházely. Nešlo by ještě zanechat původní pořadí inzerátů, jak šly za sebou? (vím, jsem trošku puntičkář) Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13189
4.10.15 08:51

Dobrý den,
ono to pořadí se dělá podle času vložení a posléze poslední aktualizaci. Takže by to mělo odpovídat. :think: Trochu se obávám, že z naší strany to přehodit nejde.

Omlouvám se za komplikace,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama