Alergická kolitida

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2422
17.7.14 21:03

alergická kolitida

Ahoj holky, je tu maminka, jejimuz diteti diagnostikovali alergickou kolitidu? Dcerka (12m) na ni ma podezreni a vysledky se teprva dozvime. Jak se to leci? Jaky je postup?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35456
17.7.14 21:32

Dali nam Neocate misto normalniho UM. Behem par dni se vse sklidnilo a po par mesicich a expozicnim testu jsme se pres Ha formuli vratili k normalnimu UM a zatim se to nevratilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
17.7.14 21:37

@vodolejka tak mala ma alergii na bilkovinu kravskeho mleka, zjistenou, kdyz ji nebyly ani dva mesice, takze ja drzela pri kojeni dietu a do kasi mame nutrilon allergy care :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35456
17.7.14 22:07

Neocate je vic. Ja musela prestat kojit kvuli tomu ve 3 mesicich ze dne na den. Malej kakal krev, hodne krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35456
17.7.14 22:08

Nutrilon allergy care v te fazo kolitidy nepomohl vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.5.19 11:10

Jak si upravit zdraví s UC

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti s UC. S UC se léčím již 14 let. Kdo má takové potíže určitě ví, že je to střídavé ( počasí, strava a hlavně stres). Dlouho mi trvalo a hledala jsem jakoukoliv pomoc a nikdo mi moc neporadil. Nejdříve jsem začala úpravou jídelníčku ( bezezbytková dieta) a pak jsem dostala doporučení na přírodní produkty ( je to vše formou gelu na pití) a zdraví se upravilo. Kdyby jste měli zájem ráda vám poradím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat