Alergický šok v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beruska129
Nováček 3 příspěvky 08.05.19 11:53
Alergický šok v těhotenství?

Ahoj holky, jsem těhotná ve 21. týdnu a pokud vím nejsem na nic alergická. Ovšem zhruba před třičtvrtě rokem(tzn. ještě před otěhotněním) jsem zrovna končila směnu v práci, když jsem najednou začala rychle a špatně dýchat, nucení do kašle, svědil mě jazyk a po příjezdu domů mi po celém těle vyskákala jakási vyrážka, která extrémně svědila až pálila. Zkusila jsem si lehnout a vše se do rána uklidnilo. No a včera se mi to samé po takové době spustilo znova, ale přidaly se ještě bolesti v žaludku a průjem, malátnost, bříško jsem měla v jakém si stahu, úplně tvrdé a vypoukle…Do hodiny vše ustálo. Pohyby cítím. K doktorce budu volat zítra. Neví někdo prosím co by to mohlo být? Mohlo to ublížit miminku? Předem děkuji za odpovědi. :(

Reakce:
Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 08.05.19 13:00

A je něco stejneho, co jsi v obou případech dělala či jedla? Jídlo, chemie, kosmetika, léky?

Aduš8
Závislačka 4764 příspěvků 08.05.19 13:07

Vzhledem k tomu zažívání bych se bála alergie na nějaké jídlo. Může to být cokoliv od ořechů, ovoce… Co jsi jedla? Mohlo to být obsažené i v některém jídle. Miminku to určitě neublíží, já mám alergie celé těhotenství i s různými reakcemi. Spíš bych byla na pozoru, abys měla po ruce nějaký protilék, kdyby k tomu došlo znovu. Měla bych strach z anafilaktického šoku.

Beruska129
Nováček 3 příspěvky 08.05.19 13:39

Nenapadá mě jídlo které bych v obouch případech jedla. V prvním případě si to už nevybavuji a v druhém jsem zhltala větší část makové buchty. :D A je pravda že ze mě ten mák při tom průjmu lítal.

Váš příspěvek
Reklama